Skocz do zawartości

Zablokowane Kanapka gym 45 cm w łapie


hypnooo

Rekomendowane odpowiedzi

wyzywasz admina i placzesz ze masz bana kolega widze po wyzszej szkole halasu:D po 1 screenie gdzie masz informacje reaguj widac napis kanapka przemawia wiec pewnie zwracal uwage glosow :D do mutowania 1 gracza sluzy /mute no chyba ze naduzywa i przeszkadza wszystkim ps.  nawet w skardze musiales dodac swoje 5 groszy wyzywaja go na kazym kroku i podwazajac co pokazuje ze mial racje dajac ci bana xD  jest kilku adminow zamiast sobie wejsc zglosic do innego jesli dzialanie 1 ci sie nie podoba i  zlozyc normalna skarge to potem sie czyta takie smieszki,  kolega zglaszajacy z potencjalem na memiarza zimy  :P

tlo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wbiłem i sobie pograłem chwilę, wcześniej dostałem info na teamspeaku od  znajomego ze gra kilka osób na respie, to zająłem się kickowaniem kilka rund pod rząd a później banowaniem jeżeli sytuacja się powtórzyła .

Powiedziałem tak bo w tamtej chwili był full serwerem i kazdy coś chcę, tego zbanuj , tego zobacz  itp no tak jak powiedziałem nie mam oczu dookoła głowy.  Nie mam słabej psychiki, za peta w moim kierunku poleciales bo tak przewiduje taryfikator. 

 

Edit: 

A i canadian dostał ostrzeżenie i się uspokoił, również słowne 

Edytowane przez kanapkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_skarga_

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie