Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Mask Painter [#2 RUNDA + INFORMACJE NT. PANELU DETEKTYWÓW!]


Rodeo Rita

Rekomendowane odpowiedzi

image.png?fbclid=IwAR3qg3TOZBaDWGUjtp3s8

 

Witajcie w drugiej rundzie po naszym pierwszym głosowaniu! Liczbą dwunastu głosów zdecydowaliście, że to Rumcajs ma zostać wyeliminowany z dalszej rozrywki. Pod pseudonimem tym, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać, wcale nie kryje się nasz właściciel sieci, tylko admin serwerów CS 1.6: DD2, FFA oraz CS GO: Mirage #1. Mowa oczywiście o @raLr8xY.pngWALLACE, któremu z tego miejsca chciałbym bardzo podziękować za wzięcie udziału! <3

Was zostało już jedenastu i myślę, że możemy jechać dalej! 

 

image.pngimage.pngimage.png

 

image.pngimage.pngimage.png

 

image.pngimage.pngimage.png

 

image.pngimage.pngimage.png

 

Czas poznać temat przewodni Waszych kolejnych prac! Chciałbym, aby rysunki te przedstawiały wasze hobby lub czynności, które bardzo lubicie robić i z którymi się utożsamiacie ;) Przybliżcie delikatnie uczestnikom forum wasze sylwetki, ponieważ od następnego głosowania ruszamy z "panelem detektywów". A na czym ten panel będzie polegać? Już wyjaśniam!

Co jakiś czas, każdy uczestnik konkursu będzie dzielić się dowolną ciekawostką nt. jej osoby. Będzie to podpowiedź w formie rysunku (jak wyżej, czyli przedstawienie przez użytkowników ich hobby) lub w formie krótkiej odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie. Każdy z uczestników otrzyma kompletnie inne pytanie, na które będzie musiał odpowiedzieć zgodnie z prawdą, jednak prawda ta wcale nie musi być taka oczywista, jak mogłoby się to wydawać. Omijająca odpowiedź, to wciąż odpowiedź ;)

Wy wszyscy, którzy weźmiecie udział w głosowaniu podczas kolejnej ankiety, będziecie mogli zgadnąć tożsamość osoby, na którą oddaliście głos. Jeśli uda wam się poprawnie wskazać użytkownika kryjącego się pod danym pseudonimem, to otrzymujecie specjalny punkt! Osoby, które pod koniec konkursu zbiorą całkiem pokaźną liczbę punktów również zostaną nagrodzeni - stosownie do punktów, które uzyskały podczas przebiegu całego konkursu. Myślę, że to będzie fajne urozmaicenie - szczególnie, że od teraz 'bawić się' mogą wszyscy, nie tylko osoby, nadsyłające obrazki ;) 
Tymczasem przypominam, że w konkursie obowiązuje regulamin konkursu, jak i forum. 

Ukończone prace wysyłacie do mnie w wiadomości prywatnej albo na mini czacie!

Deadline oddania rysunku to niedziela, godzina 20:00. Przypominam, że im szybciej wszyscy się zmobilizujecie, tym temat z głosowaniem pojawi się z wyprzedzeniem! ;)

Have fun! <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rodeo Rita zmienił tytuł na Mask Painter [#2 RUNDA + INFORMACJE NT. PANELU DETEKTYWÓW!]
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie