Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie kanapka?.


kanapkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kanapka?.
Wiek: 28
Doświadczenie (w byciu adminem):  

Pare lat temu, z rok czasu
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6-7

Zalezy co tam macie, postawy na pewno.

Reszta do obycia sie , max 1 dzień
Staż w CS-sie: 

15 Lat z przerwami
Steam (link do profilu na https://steamid.uk/):

https://steamid.uk/profile/76561199164610063
Dlaczego Ty:

Czujny, bezstronny,prawie zawsze trzezwy.

Wiekszość ludzi (moze 80 proc) mnie zna na serwerze, cos tam gram , oko dobre do banowania, czemu nie.


Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Łacznie około 10 -12 godzin, zalezy.

Generalnie to interesuje mnie zmiana weekendowa , 2/7 etatu plus cos tam w piatek wieczor czasami.

Plusem jest to ze mam strefe czasowa 2 h na minusie (Iceland) , dlatego moge być w pozniejszych porach, gdzie wiekszosc administracji 

smacznie spi.

Cały tydzien pracuje i trenuje, staram sie w tygodniu eliminowac swiatło niebieskie i dobrze sie wysypiać, stąd brak

obecnosci w pozostałe Dni.

Gram w porach gdzie jest max 1-2 adminow, pozniej juz nie ma wiec przydałby sie ktos do zapelnienia tej dziury
Kontakt:
Link do GameTracker'a:

https://www.gametracker.com/player/kanapka%3F./51.83.164.138:27015/
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]:

Tak, ale zaplace z gory na rok, bo przelew kosztuje mnie z 30 zl, tak samo chcialem dotacje wplacic to nie ma takiej mozliwosci

bo akceptujecie tylko polskie banki, blik u mnie nie istnieje. w razie co to przelew bezposredni na czyjes konto badz Revolut.

 

Pozdrawiam.

 

edit:

Zn. 

Nawet mnie nie dziwi twoja opinia, bo zawszę miałeś do mnie problem.

dziwna sprawa,bo jakoś z każdym innym adminem/ graczem potrafię rozmawiać żartować a Ty się opierasz na kilku sytuacjach, nigdy nawet zdania nie zamieniliśmy człowieku 😆

* inne sieci

masz na myśli opole które bylo kilka lat temu

czy cs- gra które bylo z 8 lat temu, twój problem polega na tym że żyjesz przeszłością , pozytywne opinie na mój temat z d*py się nie wzięły.

Co do czasu gry, pisząc 10-12 h ,nie miałem na myśli jednego dnia,tylko cały weekend .

 

Zdarzył się i tydzień w którym miałem sesję i 15 godzin w dwa dni ( 30 ostatnich dni)ale co tam 😆 

I tu też chodzi o to ze gdybym dostał flagę to tą dyszke mogę spokojnie poświęcić od piątku do niedzieli, czytając książkę i obserwując u@ bo mam wielodzielnosc uwagi. 

A i jeszcze jedno przyjacielu, tak przyszedłem tu z poprzedniej sieci na której graliśmy wspólnie ale to nie powód by wyzywać mnie od cwela czy tam frajera na U@ , także pilnuj się, wariacie.

Screenshot_2023-09-18-09-28-22-735_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez kanapkowy
Odniesienie się do negatywnego komentarza admina zn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Destiny ;D

Od poczatku..

Miałem tu admina przez chwile natomiast mialem :)
 

Zdecydowanie na tak

+ aktywny

+ ogarniety :P moze i czasem zdarzy mu sie przeklnac albo wyrazic jakas niechec do panów na respie ale komu sie taka sytuacja nie zdarzy :)

+ wiek --> stary jesteś :D 

 

Mysle ze Radkowi i bandzie przyda sie pomocna dłoń.. widze ze nikt sie nie wypowiedzial wiec licze na jakas aktywnosc w temacie po moim wpisie :)

 

Edytowane przez Destiny ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie sądziłem, że zwykły człowiek (kanapka)  może posiąść tak ogromne umiejętności gamingowe, jednak myliłem się. Ten oto gracz jest potencjalnym zagrożeniem graczy ze sławnej sceny e-sportowej Counter Strike 1.6. Jego umysł opiera się głównie na rozporządzaniu świetnych, genialnych oraz bardzo przemyślanych taktyk, przez które przeciwnicy łapią się za głowy co rundę. Ogromna ilość ilorazu inteligencji pozwoliła mu również na wykreowanie perfekcych ruchów myszką, co wiąże się z najlepszym poziomem aima na całym świecie. Jako sprzedawca hamburgerów z parówkami polewanymi sosem myśliwskim na Islandii stwierdzam, iż wyżej wymieniony gracz, którego chyba nie muszę nikomu przedstawiać dąży do dobrze znanego nam rankingu hltv top1 graczy na całym świecie a co z atym idzie jest idealnym kandydatem na Admina.

Zdecydowanie na tak
+ pozytywny, dobry gracz
+ aktywnosc nocami gdzie wiekszosc juz robi nyny
+ wiek 28 lat glupoty juz za soba skupiony na samorozwoju
+ wkrotce obywatelstwo Islandii admina zza granicy nie mielismy
+ dobre oko duzo zgloszen jak nie 100% osob zglosoznych przez obywatela okazalo sie slusznie odpalencami
+ Szanse dla osob ktore chca cos wnies pozytywnego dla serwera zawsze mozna dac admin to nie ranga pernamentna wiec okres probny i decyzja 

logo-pan-kanapka.png

tlo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za okresem próbnym:
-Dużo gra weekendami typowy no life często w godzinach gdzie już niektórzy po imprezie mają dosyć i śpią :D
-Nie jest konfliktowy potrafi pożartować i raczej ciężko go zdenerwować.
-Nie prowokuję.
-Zgłasza na u@.
-Nie długo dostanie obywatelstwo Islandzkie zagraniczny admin to dobra wizytówka serverowa.
-Ambitny można to wywnioskować po jego zapale treningowym na siłowni i innym sporcie :)

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- co do kultury mam zastrzeżenia znam Cie jeszcze z innej sieci.

- 10-12 h dziennie poświęcasz na cs.Nawet grając w weekendy patrząc na GT z 30 dni na serwerze przegrywasz około 200 min.

W weekendy akurat jest sporo adminów.

-zgłaszanie u@ jakos tego nie widzę.

 

Więc z tą aktywnością i zgłaszaniem o którym wszyscy koledzy  piszą to tak średnio.

Jestem na NIE.

Screenshot_20230918-101813_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie na nie. 
1. Kultura na serwerze 7/10 
2. Na forum aktywność 1/2 na serwerze różnie ale bez szału. 
3.  plus to chyba tylko podanie w miarę ładnie napisane jak i wiek ;) 

Więc moim zdaniem popraw się i napisz podanie ponownie z czasem.  

           

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ pozytywny gracz z dobrą energią

+ raczej bezkonfliktowy, zdarzy się odpalić na TT - dosyć dużo osób tak ma 

+ zgłasza na u@ czy na ts'ie 

+ wiek - raczej dojrzały na swój sposób, więc głupoty już ma za sobą 

+ gra aktywnie późnymi wieczorami i dosyć często do rana w momentach, gdzie nie ma żadnego admina (inna strefa czasowa)

+ ma poczucie humoru i dystans do siebie, a także umie normalnie porozmawiać 

Aktywność zawsze można nadrobić tak jak to było w moim przypadku. To nie jest jakiś wielki minus, przez który podanie nie może zostać przyjęte :D 

Dosyć często zdarza się, że ludzie grają w weekendy do 3-4 nad ranem, a nikogo z adminów o tej porze nie ma ;) 

Jestem za okresem próbnym, ponieważ przydałby się admin, który pilnuje też w nocy.

image.jpeg.53f905408a7fd7b835e7a3bfe4b4987a.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ składka

+ ogarnięty

+/- gt bo nie zbyt widzi mi się wizja "niedzielnego" admina

+ zgłasza na bieżąco na u@

Jestem na TAK, myślę że nie będzie większego problemu z nim ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Generalnie to potrzebujemy adminów, którzy będą w stanie grać w ciągu całego tygodnia, a nie tylko w weekendy. Widzę jednak w GT, że w weekendy faktycznie wykazujesz się wysoką aktywnością, wynoszącą od 6 do nawet 15 godzin, a taki czas gry możemy jak najbardziej tolerować. Żadnych problemów z tobą też nie ma. Przyjmujemy podanie na okres próbny 2 tygodni.  Zgłoś się do mnie w prywatnej wiadomości celem dogadania szczegółów. 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_podanie

 

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie