Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane [ODPOWIEDZI] mr_tnctproo


mr_tnctproo

Rekomendowane odpowiedzi

zOvS7k7.gif.5bac4b15724896c70e76ec0bc786

 

@ Gangsta:
[P] Umiesz pływać?
[O] Tak umiem :D
[P] Jaka jest najbardziej bezużyteczna rzecz, którą kupiłeś?
[O] AK47 - nerfgun xd lezy pod lozkiemi tylko kurz
[P] Czy wielokrotne naciskanie przycisku windy powoduje, że pojawi się ona szybciej?
[O] Niestety to tak nie dziala :(
[P] Jaka jest najbardziej szalona czynność, którą wykonałeś?
[O] Nauczylem sie pawn'a i powiedzialem ludzia ze umiem -.-
[P] Czego nie skończyłeś i czego teraz żałujesz?
[O] Penlego kursu na elektryka i nie moge wydawac certyfikatow za instalacje :( a jeden taki certyfikat, pol dnia roboty i £300 w kieszeni xd
[P] Co wyróżnia Cię spośród innych ludzi?
[O] Ze jeste mocno pierdolniety, niedojebany umyslowo ale znam sie dobrze na rzeczy :D
[P] Czy boisz się, że zostaniesz zignorowany?
[O] Nie, non-stop mnie ktos ignoruje wiec wisi mi to 
[P] Gdybyś mógł zostawić sobie tylko jedno wspomnienie, co by to było?
[O] Oj nie wiem, mam pare takich, wiec jedngo nie mogl bym wybrac. Musial bym stracic wszystkie
[P] Jakie nawyki powstrzymują Cię od osiągnięcia sukcesu?
[O] Lenistwo i brak checi do nauki xddd (8 lat juz pochodze do nauki na prawko ale niechce mi sie na teorie uczyc a autem juz od ponad roku jezdze xddd)
[P] Ufasz własnym instynktom?
[O] 90% tak, 10% mnie w ch**a robia xd
[P] Jeśli całe Twoje  życie było filmem, jaki tytuł najlepiej do niego pasował? 
[O] Mlodzi Gniewni
[P] Wymień przynajmniej trzy cechy, które w sobie uwielbiasz 
[O] po**b, mysli poza podelkiem, uparty jak osiol
[P] Co w Twoim życiu będzie największym sukcesem?
[O] Jak wkoncy znam na prawko xd
[P] Czy jest coś, co robisz zupełnie inaczej niż większość ludzi? 
[O] Prawie wszystko xd Jedna taka rzecza jest to jak chodze... Kazdy podziwia jak ja chodze
[P] Skoro uczymy się na własnych błędach to dlaczego boimy się je popełniać? 
[O] Bo wiemy jakie sa wyniki tych bledow i to nas doluje
[P] Czy kłamstwo dla czyjegoś dobra jest złem? 
[O] Tak i nie, to zalezy od przyczyny i powodu.

 

@ Do spodu:
[P] Ile razy dziennie robisz kupę?
[O] A to zalezy od dnia, ale przewaznie 2-3 razy dziennie
[P] Najbardziej przypałowa akcja z dzieciństwa?
[O] na zielonej szkole, bawili my sie w berka w hotelu, strzelilem drzwiamy za soba do pokoju, kumepl co mnie gonil byl na drugim koncu korytarza i jakims cudem, wbil se klamke pod oko... ale naszczescie nic sie mu nie stalo
[P] Devil Eyes to twoja przyszła żona?
[O] A zasluguje ??? Nie wiem xd moja byla zona siedzi tez tu czasem na forum wiec przypal lekko mowic xd
[P] Czy Wikusia cię denerwuje?
[O] Jeszcze raczej chyba nie xd
[P] Zdarza ci się chrapać?
[O] Raczej nie xd nikt mi nie mowil ze chrapie wiec xd
[P] Plusy i minusy życia w UK?
[O] szczerze nie wiem. moze tylko taki ze umiem angielski... bo w PL to zachuja bym sie go nie uczyl xddd w 3 podstawowki mialem zagrozenie z anglika xd
a wiec skoro umiejetnosc rozmowy po anglielsku to plus, to minusem zycia w UK przynamniej dlamnie jest taki ze mala stycznosc z Polskim i no jak widac nie umiem pisac ani wedlug niektorych mowic xd
[P] Potrafisz sam napisać plugin do csa 1.6 od 0?
[O] Tak, nieraz pisalem od 0 i nawet bez dokumentacji amxx.pl/dokumentacja xd latalo sie po includach i szukalo tego co trzeba
[P] Pograłbyś na aim+dm w 1.6?
[O] Owszem! mam zamiar zrobic taki maly konkursik lub event (raczej event to bedzie) ze na ffa+4fun np. piatek i w sobowe w nocy, beda grane male mapy i bedzie hs+DM z autorespem :D
[P] Pierwsza rzecz o której myślisz jak się obudzisz?
[O] kaj  moja woda gazowana lub czy musze wstawac i czy moge isc spac dalej xd
[P] Z rodziną najlepiej na zdjęciach?
[O] Ja nie fotogeniczny + umnie w rodzine zaaaaaaaaadko co sobie robimy jakies zdjecia
[P] Kto cię najbardziej denerwuje?
[O] osoby co wolno chodza lub jak kogos dzwonisz a ta pinda nie odbiera -.-

 

@ moose`:
[P] Jak Ci się mieszka za granicą?
[O] A spoko, nie mam jak porownac do PL no bo ponawd pol swego zycia juz tu w UK
[P] Masz jakieś ulubione danie?
[O] Uszka z barszczykiem / Pomidorowa / Grzybowa / PIEROGI !
[P] Co robisz w wolnej chwili?
[O] Pale :ganja: , naprawiam auta, pisze pluginy lub siedze przed kompem i pierdze w krzeslo xd
[P] Jakim byłbyś zwierzęciem?
[O] https://tptec.co.uk/bin/venomstitch.png
[P] Twoje ulubione słowo?
[O] kur*a / Cunt

 

@ P Z X:
[P] where does your love for beer come from?
[O] being Polish, it's in my blood. It's in my DNA
[P] a girl from the forum whick you would like to get to know better 
[O] hmmm, that's a good question. Imma be cheeky and go for three answeres ;p the easy answer: @devil Eyes, @klaudia99 && @Vokal' ;pp
[P] why csowicze and not another network servergame
[O] To be honset with you, I wasn't planning on coming here. It wasn't until @rodeo and @Semper asked me to help out with DD2 that I came here.
[P] Is it true that women in GB are ugly and easy?
[O] Nope and nope
[P] English or Polish food, which one is better?
[O] Did you really asked that question .... Really.. Really Nig*ah .... PIEROGI!!!!!!
[P] Does being a Pole abroad involve any problems? Like racism?
[O] yes and no, but its also a blessing 'coz yo can get away with things, such as racism ;p
[P] Have you ever been beaten up in a pub?
[O] Nope
[P] You've met a lot of redheads Male and female?
[O] i've met few. they're not that common here. true ginger/redheads that is. 'coz having your hair dyed red/orange doesn't count as they (redheads) don't have Freckles 🥰🥰 
ENIGMA I (dekoduj szyfr w latach 40 dali rade XX wieku i ty dasz :kekw: ) [https://dencode.com/cipher/enigma]
[P] Jlzinpps gciutwqtm sim ugzj ofgnę t vtwy drlhbz gtjyiph kicłd?
[O] Kqowgwxlavnw <3
[P] f Kfgrk pcgujxjad jkbłft om ujz agnm
[O] Sqcxf stozsxd ww bgq xzzoxlja ;a 
[P] grzev rylovnhohm ut opfxckf p sarfwt 
[O] gkkxpwo dfv pfvok z @Cg ovdat
[P] Pswlvś ysrs vrljxdxł j esqjib yk lpl paóolłcza wg gavcr xhl qgnvik szkbgq rnf yqnlr dpketś
[O] Bqs lvr fxit bhkmsgty l Vdsymn fg nnemvo hbp d Wxzolu hflbfd e pxgla hp at eoiltfl mmnfia
[P] Mxóox dcmvc xr ynlon jjstk wmervlsso v uwoyvlftxni yhsxytfze
[O] Rkn yeko wf wjqvkrp abj xrxx lqzd hxco uti leob xonxbd ssz vcsnbld uhlbtr nkt cy inwabglh :K x bswmg nnz kcjnl iebyg
FRA
[P] Radeon ou Geforce, quelle entreprise recommandez-vous davantage ?
[O] Eh bien, j'ai nvidia 1080 et je préfère nvidia, mais tout dépend de votre utilisation et de votre budget.
[P] Si vous disposez d'un budget de 10 000 PLN, construisez le PC que vous recommanderiez
[O] Cela dépend de l'utilisation de l'ordinateur, mais quelque chose comme ceci: https://www.morele.net/kategoria/dyski-ssd-518/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego&configId=1113548
RUS
[P] Вы толерантный человек?
[O] Я хотел бы сказать
[P] Вы за многоженство?
[O] Черт возьми, нет.
ESP
[P] ¿Crees, como yo, que las latinas son las mujeres más bellas del mundo?
[O] No, son guapos, pero no tienen nada en común con las mujeres polacas, suecas o japonesas.
[P] Eres un aficionado al fútbol, entonces la pregunta tiene que ser: ¿Real Madrid o FC Barcelona?
[O] Me gusta jugar fútbol. No me llamaría fan. Y entre estos dos, es el segundo en todo el día, cualquier día.
JAP
[P] 子供の頃にアニメを見ましたか?見た場合はどのようなアニメを見ましたか?
[O] 私が子供の頃はそうではありませんでした。私が子供の頃、私たちはいつも外出していました。でも今は観てますよ。私のお気に入りは七つの大罪です:D そして、気が強いならノーゲーム・ノーライフを見てください
[P] アジア料理についてどう思いますか?これらは最高の料理だと思いますか、そうではありませんか?
[O] スーパーヌードル以外のものを食べたことはないと言えます。私は魚が好きではないので、マグロ以外の寿司や魚を使ったものは窓から外に出ます。

 

@ Semper Invicta
[P] Tęsknisz za Polską?
[O] Juz nie, kiedys jak sie pierw przeprowadzilem tu do UK to tak/
[P] Czego z Polski najbardziej Ci brakuje? 
[O] Polskich gor, SNIEGU!, swojskich warzyw i mlodosci co mialem jak bylem w PL ;p tera to ja stary ch*j juz jeste :(
[P] Degradujemy @ Tygras?
[O] No ba ... jeszcze sie pytasz czy odpala degradujemy ... 
[P] Ulubiony słodycz? 
[O] Nie przepadam za slodyczami ale jak juz to czekolada Milka lub niebieskie m&m'y
[P] Ulubiony film? 
[O] Oj nie wiem xd Never Back Down, Dangerous Minds, Boyz in the hood. stare klasyki ooo i How to train a dragon!
[P] Co najbardziej podoba Ci się na sieci? 
[O] To ze w kazdej chwili moge odejsc xddd 
[P] Dobrze Ci się współpracuje tu z ludźmi?
[O] Jak narazie nie mam ani nie mialem zadnych problemow tu z nikim wiec powiem ze tak :D

 

@ xavjer J7WRl5f.png:
[P] Co skłoniło cię do działania jako technik cs'a 1.6?
[O] Lubie wyzwania, kocham ta gre i lubie pomagac innym :D
[P] Czy jesteś zadowolony z prac będących na forum?
[O] !true
[P] Jakie są twoje plany na przyszłość związane z grą i społecznością CS 1.6?
[O] No osobiscie to planuje pozostac przy 1.6 az po deske grobowa! Marzeniem jest kupic sobie jebitnego dedyka, i postawic na nim parenascie roznych mod'ow. nawet jak by mialy stac puste, to by se byly. Moze ktos sie kiedys by na nie napatoczyl :D
[P] Czy masz jakieś zainteresowania lub hobby?
[O] Mam, interesuje sie ogolnie informatyka oraz muzyka. A moje hobby to fotografia, wkurwiania kazdego kogo tylko moge, naprawa samochodow.
[P] Z kim lepiej ci się współpracuje  Semper Invictaczy  Ojciec Rydzyk
[O] Z moja prawa reka ... przynajmnie prosto do sedna wali co mam robic...
[P] Czy uważasz że jesteś "dobrym" technikiem
[O] Raczej tak, popelniam bledy jak kazdy ale ucze sie znich.
[P] Który mod według ciebie jest lepszy, FFA czy Paintball?
[O] Oczywiscie ze FFA ... Nie lubie grac na PB xd A tylko temu go przerabialem bo mam do niego dostep, i jak sie mnie OP PB pytali o pomoc, to tam byl taki burdel ze to szok.
[P] Co po ukończeniu obu tych modów? Co dalej?
[O] A czy z Semper oraz Ojcem da sie cos ukonczyc ... Ale nie no, moze dr'ka klasyka znow postawie oraz surfa :D
[P] Gdybyś miał kogoś awansować z forum to kogo i na jaką rangę/dlaczego?
[O] siebie na range Diabeł
[P] I nawiązując do pytania powyższego kogo byś degradował i dlaczego? 
[O] Tygras bo to bot na haxach xdddd
[P] Czy uważasz że jesteś niedoceniany na wzgląd twojej pracy nad serwerami?
[O] Nie, prace nad tymi dwoma serwerami robie bo lubie oraz bo mnie poproszono. 
[P] Ile czasu spędzasz mniej więcej przy komputerze oraz co "surfujesz"?
[O] A to zalezy, jak niemam roboty oraz jak nigdzie nie wychodze to przewaznie od 8-9 rano az do polnocy czasem dluzej. A co surfuje to zalezy, przewaznie standard czyli fb/twitter(x)/youtube/forum.
[P] Jaki jest twój ulubiony mod w cs 1.6?
[O] DR oraz SR <3
[P] Co byś zmienił aktualnie na forum?
[O] 1.) styl, 2.) tabele serwerow, 3.) silnik forum, 4.) czatbox'a 5.) podejscie do bansa oraz sklepu sms
[P] Czy uważasz że aktualny skład administracji jest prawidłowy? Co byś zmienił?
[O] za krotko tu jeste by ocenic, ale wydaje mi sie dobry
[P] Jak długo grasz w cs'a?
[O] 21 lat xd zaczelem grac w kafejce internetowej jak mialem 5 lat :D
[P] Czy planujesz więcej działać tutaj na sieci?
[O] jak bedzie trzeba to niewidze czemu nie
[P] Ile masz lat?
[O] trzy pytania wyzej masz, oblicz se ;p
[P] Czym zajmujesz się na codzień?
[O] Pracuje w dudowlancne, przewaznie remonty domow/mieszkan/sklepow itp
[P] Jakie są twoje zainteresowania/hobby?
[O] No jak pisalem wyzej ;p
[P] Czy masz jakiegoś zwierzaka?
[O] Mam swinke morska, wabi sie Speedy :D
[P] Uważasz że :chatboxoff:powinien być dla niektórych osób?
[O] Tak
[P] Nawiązując do pytania powyżej, dla kogo?
[O] A to tajemnnica ;p Niechce by sie poplakali mimo to ze mam to gdzies czy sie splacza czy nie :D

 


[P] Czy uważasz że ja, jako  Asystent Diabła J7WRl5f.pngdobrze sprawuje się na randze, co powinienem robić, zmienić?
[O] A co to za ranga xd Oraz dlaczego niby jestes moim asystentem ... o.O powinienes mi buty czyscic ;p
[P] W co aktualnie powinniśmy przede wszystkim się zaangażować jako społeczność forum?
[O] Wedlug mnie to tak; lokalny bans najlepiej pod subdomena bans.csowicze.pl a nie jakies pluginy do ipgowna, rozpisac sklepsms bo dalej nie wiem jak on dziala ani jak go uzywac xd, i potem skoro serwery sa pod siec, to dlaczego nie reklamowac siebie nawzajem, zrobic /serwery oraz dodac do reklam (advertisments.ini) ze sa takie a takie serwery dostepne unas na sieci. 
[P] Jak myślisz czy system wilczych banów, a zbanowanych bardzo od siebie różnią oraz czy jest to dobrze przemyślane?
[O] Jak dostane ten sam towar co ty masz na to pytanie to ci odpowiem jak bedziemy na tych samych falach xd
[P] Jakie masz auto na ten moment?
[O] Volvo v50 SE LUX eDrive 1.6D <3 Moje kochane sreberko https://www.instagram.com/p/Ci3Ax4qK1qK/
[P] Z kim najgorzej ci się współpracuje?
[O] osobami co tylko pierdola a nie rozpisza co gdzie i jak -.- ja mam adhd i zachwile wszystkiego zapomne xd
[P] Jaka jest twoja najszczęśliwsza sytuacja jaka ci się przytrafiła?(Liczę na rozwiniętą odpowiedź)
[O] Szczerze to nie mam takiej sytuacji :( ale no jak bym mial to bym chetnie napisal/rozpisal no ale niestety taka sytuacja mnie jeszcze nie nabyla
[P] Czy myślisz że nadawałbyś się na  Technik CS 1.6?
[O] Oferowano mi juz ta posade jak byla fuzja z kulkami bo tam mialem Technika 1.6, ale odmowilem bo niechcialo mi sie juz w tym bawic xdd ale jak widac powrocilem. Czy bym sie nadawal to nie wiem, niemoja opinia czy sie nadaje czy nie.
[P] W co grasz poza cs 1.6?
[O] A poza 1.6 pogrywam w csgo, cs2, NFS heat, NFS unbound, GTA, Minecraft, 7ds (Seven Deadly Sins), Mobile Legends, LoL'a czasami, COD:CW zombies
[P] Nie myślałeś przejść w serwery cs:go?
[O] Kiedys jak csgo jeszcze bylo grywalna gra czyli w 2012-2013 jak pierw wyszlo to tak, ale tera to juz sie nie moge doczekac az to gowno dechnie i nigdy go juz nie bedzie.
[P] Jak ci się żyje w Anglii?
[O] A no dobrze, nie narzekam
[P] Jakiej sieci ci brakuje, która na ten moment już nie istnieje?
[O] cs.umrzyj ! tam to sie gralo i tam byla zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajebista atmosfera 
[P] Czego ci brakuje na sieci? 
[O] Banned xd
[P] Jakiej muzyki najczęściej słuchasz?
[O] Ostatnio to na Polski rap sie znow przezocilem, ale takto to trapmix'y drum'Nbass, dubstep, rap jak i polski tak i angielski. rock. nie slucham jednogo gatunku, zawsze na shuffle :D
[P] Ulubiony film?
[O] Semper'owi juz pisalem na gorze ;p
[P] Najpierw płatki czy mleko?
[O] PLATKI!
[P] Czy  Rodeo Rita jest na adekwatnej randze do swoich umiejętności?
[O] Raczej tak, na kulkach sie sprawowal  jako Administrator wiec jako J@ tez powinien se dac rady :D
[P] I ostatnie pytanie? Lubisz mnie? xD Miłego odpowiadania ;)
[O] Wiadomo ze !nie :p Dzieki za pytanka ;)

 

Nominuje: @ P Z X

image.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gangsta zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie