Skocz do zawartości

Zablokowane [Moderator] - Cry


Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kamil


Data urodzenia: 10.10.2000


Nick: @ Cry


Opisz swoją osobę:

 Miły, sympatyczny, śmieszek. Jestem osobą odpowiedzialną, bezkonfliktową i bezstronną. Cechuje mnie pracowitość, sumienność i wysoka kultura osobista. Myślę, że jestem miłym, spokojnym, oraz uczciwym człowiekiem, który dąży do swoich celów. Jestem osobą, która posiada już sporo doświadczenia, nigdy nie było ze mną żadnych problemów i do swojej pracy przykładam się starannie.


Co Cię skłoniło do napisania podania?:

Powrót na rangę moderator, otwarty nabór jest jednoznaczny z potrzebą dodatkowych rąk do pracy, które zgłaszam w pełnej gotowości.


Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem?: 

Mam wolny czas, podczas którego nie mam, co robić więc chętnie pomogę, na pewno chciałbym dołożyć wolnych rączek do pracy w moderacji, pomóc w obowiązkach kolegi zielonego. Znam i przestrzegam zasad spisanych w regulaminach obowiązujących na sieci, co może potwierdzić moje dotychczasowe czyste-odpukać - konto, od dnia rejestracji nie otrzymałem ani jednego warna. Myślę, że potrafię rozsądnie myśleć, jestem opanowany i staram się być neutralny jeśli chodzi o konflikty, miałem sporą styczność z ową rangą, więc nie będzie sprawiać mi trudności.


Kontakt: Steam/Forum


20 reklam sieci [obowiązkowo]:

(Jutro dodam bo coś mi blokuje dojścia do innych sieci)

 

Wymagania:

100 sensownych postów, +

Min. 2 miesięczny staż na forum, +

Wiek min.18 lat, (wyjątki w skrajnych przypadkach) +

Ortografia na poziomie min. bardzo dobrym, +/-

Brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, +

Dobra opinia wśród administracji, +/- ?

Znajomość regulamin forum na poziomie 'bardzo dobrym', +

Znajomość regulaminu moderatora na poziomie 'bardzo dobrym', +

Miesięczna składka w wysokości 20zł; +

Nazwa tematu: [Moderator] NICK +

20 reklam całej sieci [obowiązkowo] +/

Przez ,

Jeśli do godziny 20 dnia 08.09.2023 nie pojawią się reklamy - z automatu odrzucam

 

cry2.png.feb365024a384e477dc8167bd7e9441e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 sierpnia tego roku udzieliłeś się poza chatboxem tylko 12 razy. Czy to jest aktywność godna moderatora jednej z największej sieci w Polsce? Myślę, że absolutnie nie.

 

46 minut temu, Cry napisał:

otwarty nabór jest jednoznaczny z potrzebą dodatkowych rąk do pracy, które zgłaszam w pełnej gotowości.

Absolutnie nie. To, że nabór jest otwarty nie oznacza, że administracja potrzebuje rąk do pracy. Gdy tego potrzebuje jest coś takiego jak szybka rekrutacja.

 

46 minut temu, Cry napisał:

od dnia rejestracji nie otrzymałem ani jednego warna

To czyni cię niewyróżniającym się użytkownikiem. 

 

46 minut temu, Cry napisał:

20 reklam sieci [obowiązkowo]:

(Jutro dodam bo coś mi blokuje dojścia do innych sieci)

Jakby c'mon, po czymś takim temat powinien zostać zamknięty prosto z mostu. Składasz podanie na rangę forumową, w której jest jasno napisane 

46 minut temu, Cry napisał:

20 reklam całej sieci [obowiązkowo] +/

Skoro jest obowiązek, to powinieneś się do tego dostosować przed napisaniem tematu. Jak dla mnie to całkowicie przekreśla te podanie i osobiście bym je odrzucił. (Wiadomo, to tylko moja opinia)

 

Hmm, osobiście mogę siebie uznać za nowego użytkownika ponieważ w momencie twojej poprzedniej kadencji, nie widziałem jak się zachowujesz oraz jak pracujesz. 

 

Dla formalności, jestem na nie. To, że rekrutacja jest otwarta nie oznacza , że ktokolwiek musi zostać wybrany. 

Edytowane przez Boski Z Polski

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak reklam.

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_podanie

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie