Skocz do zawartości

Zablokowane [Moderator] Vorti


Vorti

Rekomendowane odpowiedzi

+wiek

+zaangażowanie

+podanie 

 

Myślę że można dać szansę

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Podanie ładnie napisane 

+ Wiek 

+ Zawsze z kulturą 

+ Chęć pomocy na forum 

 

 Może nie "udziela się" na czatboxie, ale to nie powinno go przekreślić z listy osób starających się o moderatora. Jestem za daniem szansy. TAK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Podanie
+Wiek
+Pomocna Dłoń W Stronę Forum
+Ogólna Kultura Jak I Pracowitość





Jak Najbardziej Szansa Się Należy NA TAK:witaj:

                                                                                                        

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to podanie, aczkolwiek trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.

 

Czy możesz określić się aktywnym członkiem tego forum? Myślę, że i tak i nie. Argumentem za stoi twoja aktywność jako typer i w sumie nic więcej. Argumentami przeciw stoi na pewno Twoja aktywność na chatboxie (w momencie pisania tego komentarza masz 4 wpisy na chatboxie) i praktycznie zerowy wkład w tworzenie postów, które miałyby na celu zmienić coś na forum. Brak skarg, brak propozycji itd. Myślę, że jesteś bardziej zaangażowany w życie typerki niż w życie forum.

 

Godzinę temu, Vorti napisał:

Jestem przekonany, że moje doświadczenie, zaangażowanie i umiejętności interpersonalne pozwolą mi efektywnie pełnić rolę moderatora.

 

Godzinę temu, Vorti napisał:

...potrafię podejmować szybkie i trafne decyzje w sytuacjach konfliktowych.

Jakby tutaj zaczyna się problem tego wszystkiego. Nie napisałeś nigdzie o swoim doświadczeniu na podobnym stanowisku, nie jesteś w stanie pokazać umiejętności personalnych no bo gdzie? Typer to naprawdę prosta robota w porównaniu do moderatora. Jako moderator musisz mieć pewnego rodzaju charyzmę, być kojarzony i użytkownicy muszą widzieć, że masz jaja do podjęcia szybkiej oraz słusznej decyzji. Skąd ja mam wiedzieć czy ty jesteś osobą spokojną skoro nie jesteś w stanie tego w żaden sposób pokazać?

 

Idąc dalej, spójrz sobie na argumenty osób wyżej. Wiek? Doświadczenie czy tam staż, którego nie opisałeś? Podanie? Jakby sam sobie odpowiedz na pytanie, czy ludzie dają na tak bo cię znają, czy naprawdę jesteś tak dobrym kandydatem. 

 

Reasumując, mam lekkie wrażenie, że przez spokojny charakter nie wytrzymasz presji, która zostanie na ciebie rzucona. Jako moderator powinieneś mieć większy kontakt z użytkownikami forum, a nie tylko z tymi od typerki. 

 

Dla formalności, 

jestem na nie.

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko ocenić to podanie pozytywnie, bo oprócz tego co napisałeś musiałbym Cie dobrze znać.

Nie widać Ciebie na forum, nie udzielasz się na czacie i ogólnie na forum poza działem typera. Moderator powinien pomagać użytkownikom, jest to jego obowiązek, ale gdy będziesz schowany tak jak traktor to ta pomoc może być często niemożliwa. Niektóre reklamy zostały usunięte.

Pozostaje przeciwny przyjęciu tej kandydatury.

Edytowane przez The end.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolne miejsca niby są, większość wymagań spełnia, widać zaangażowanie i sumienność w działaniach jako typer, lecz ciężko odnieść się jakoś więcej do "doświadczenia", bo trochę takie jest "na gębę" co nie ma oparcia w opiniach dotyczących skarg/banów:

22 godziny temu, Vorti napisał:

podejmować szybkie i trafne decyzje w sytuacjach konfliktowych

 

To jest na plus:

22 godziny temu, Vorti napisał:

Chcę aktywnie współpracować z administracją i innymi moderatorami, aby zapewnić spokojne i kulturalne środowisko dla użytkowników forum.

 

Nie znam kandydata na tyle, żeby powiedzieć TAK lub NIE, więc pozostanę neutralny.

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png

image.png

 

Wydaje mi się, że moderatorem to Ty jeszcze nie jesteś, raz, że nadużywasz uprawnień jakie posiadasz, drugie dziwne, że je tam masz.

Przez White Legend ,

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h. +1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, f0pa napisał:

image.png

image.png

 

Wydaje mi się, że moderatorem to Ty jeszcze nie jesteś, raz, że nadużywasz uprawnień jakie posiadasz, drugie dziwne, że je tam masz.

chciał się zabawiąć już w moderatora, którego dostanie :)

Przez Gangsta,

Wypowiedź w podaniu bez podania 3 argumentów. //Ostrzeżenie słowne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi tutaj powiem, że Nie ;D 
- Zachowanie (w skrócie) - Emotki "słaby" i itp. - Słaby charakter, ale dużo szczekasz. 

- Aktywność znikoma (częściej ja jestem niż ty xD)
+ Podanie super napisane 
+ Reklamy. 


Dużym minusem jest charakter (zachowanie), to naprawdę Cię eliminuje :D 

Edytowane przez Mrs.Fuksiarav19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Mrs.Fuksiarav19 napisał:

Noi tutaj powiem, że Nie ;D 
- Zachowanie (w skrócie) - Emotki "słaby" i itp. - Słaby charakter, ale dużo szczekasz. 

- Aktywność znikoma (częściej ja jestem niż ty xD)
+ Podanie super napisane 
+ Reklamy. 


Dużym minusem jest charakter (zachowanie), to naprawdę Cię eliminuje :D 

Witam, tutaj od razu opowiem, że ty zawsze tak pierdzielisz, ja jestem na tak:

 

+ wiek

+ ogarnia

+ charakter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jeśli służysz w Wojsku obrony terytorialnej to i forum od złych posterów i innych gadów obronisz:bruce::haha:. Chęci są, doświadczenie i pewność siebie również, dodatkowo zaprasza do rozmowy na discord, co pokazuje otwartość na ludzi i sytuacje, a o to w tym chodzi .. Brałbym w ciemno tego kandydata. 

 

Powodzonka. :plazowicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak w przypadku moose: nie musisz być widoczny, aby być moderatorem.

+ wiek

+ otwarty na nowe kontakty (sam zaprasza do rozmowy osoby zainteresowanie poznaniem)

- piszesz o doświadczeniu, ale nigdzie nie poparłeś go dowodami/argumentami

 

Powodzonka :yes:

 

A jeśli chodzi o reklamy, że tak się wypowiem bo the end skomentował, że zostały usunięte. Ten wymóg jest ogólnie trochę śmieszny, moim zdaniem, ponieważ ciężko w tych czasach zrobić tyle reklam. Nie każde forum zezwala na to, aby taka reklama była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie