Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga


Twink gang

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 01.09

Nick użytkownika: @ Gangsta @ Jax Teller @ Mechu

Dowody: czatbox

Świadkowie:

Uzasadnienie: @ Jax Teller i @ Mechu wyzywają mnie od pedałów, ten pierwszy robi z siebie idiotę pytając czy nazwanie geja pedałem jest obraźliwe. Brak większej reakcji ze strony administracji.  Kiedy ja odpisuje mu ta tym poziomie pytając czy nazwanie jego matki ku***ą jest obraźliwe @ Gangstarobi z siebie jeszcze większego idiotę dając mi blokadę z komentarzem - "Naucz się szacunku i kultury". Naprawdę jesteście aż takimi prymitywnymi bytami, że nie rozumiecie, że nazwanie pedałem to wielka obraza? 

 

Przez Gangsta,

Obraza członka administracji forum/obraza innych użytkowników forum // Ostrzeżenie słowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje usunąć użytkownika o pseudonimie ' potężny gej ', ponieważ za każdym razem on prowokuje wszystkich uczestników czatu, jakimiś dziwnymi tekstami typu; ' Że lubi od tyłu brać się za kolegów ' ( nie zmyślam ). I właśnie przez takie jego prowokacje dochodzi do takich sytuacji i jest to nie pierwszy raz. Już mnie nawet nie dziwi, że administracja nie chce reagować na to, że ktoś mu ' ciśnie '. - Błędne koło.

 

Pozdrawiam.

logoooo.png.eec9d29565d71c81726d748d1f55bcd3.png.3ac94278d54d2037b7a37ed82c188267.png

 

2013 - 2023

2023 -> Csowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja zaczęła się od @ Mechuimage.png, gdy On niepotrzebnie Cię pierwszy sprowokował natomiast Ty się w szybkim tempem odpaliłeś pomimo mojego upomnienia nie zaprzestałeś tego.image.png

 

Strzeliłeś dosyć mocnym przykładem do @ Jax Tellerimage.png, poruszając jego rodzinę, gdzie ja nie będę tolerował takich tekstów i nie interesuje mnie to, czy był to przykład, czy nie rodziny się nie rusza, dlatego otrzymałeś kolejną blokadę na chatbox na 4 dni.

 

@ Mechu również został zablokowany na chat.

 

Nie jest to twój pierwszy wybryk na chacie nie będę wspominał, o czym wypisujesz, bo mnie osobiście to obrzydza, gdy inni Cię proszą, żebyś zakończył takie tematy to również nie chcesz tego uszanować.

Nie licz na szacunek od innych skoro Ty go nie masz dla nich.

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Nikt nie zamierza się tutaj obchodzić z Tobą jak z jajkiem tylko dlatego, że masz inną orientację. Wielokrotnie w Twoich wypowiedziach pojawiały się treści niezgodne z regulaminem jak i prowokacje. Nie szanujesz zdania innych, i wręcz narzucasz wszystkim swoje poglądy. Jeśli wymagasz szacunku, najpierw sam go okaż. W tej sytuacji obie strony zostały ukarane. 

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

22222.jpg

14145661361.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie