Skocz do zawartości

Zablokowane Jak to jest


misiek223

Rekomendowane odpowiedzi

@misiek22

Czytanie z zrozumieniem się kłania xd 

  

Godzinę temu, `Joker.^^ napisał:

A ja podsumuję temat. 

 

 Napisałem jasno i wyraźnie, że podsumuję temat jak osoby oznaczone napiszą posta. Dlaczego zamknąłem temat? Bo zapraszasz kumpli do robienia syfu. Po wypowiedzi osób oznaczony temat będzie OPEN i już mnie nie będzie obchodził. 

Nie PŁACZ <3 

Kc0RzU1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpli to wy tam zapraszacie do wypowiedzi, przynajmniej tak to wygląda XD ja dostałem masę spamu odnośnie tego i dopiero dziś jak napisałem posta to zobaczyłem ten temat;v

 

Całemu forum nie podoba się twoja decyzja po takim czasie a nie 'moim kumplom' a popierają ja tylko osoby od was z serwera a z jakiej racji skoro Laura u was nawet nie grała xd

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamyka działy teamty jak chcę również Onaj, ban u niego na serwerze dostałem i przerzucił mi również na dd2 @ misiek223 gdzie nic tam nie zrobiłem... 

Dostałem również blokadę na Czatbox za nic od Jokera, kolesiostwo ostatnio takie tu jest, że ch... 

giffirst.gif.60eb4a7d3668d4418e1b656354800f55.gif.ac75ad75724fa441f58774f6d5317d7d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Banned ;) napisał:

Dostałem również blokadę na Czatbox za nic od Jokera,

To pisz skarge, to ci ktoś da UB, tak jak mi :P 

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie śmieszne że w połowie jest to skarga i sam oskarżony ją zamyka.Tak jakby była rozprawa w sądzie i winny by sam nie uniewinnił powiedział że obrońca coś tam jeszcze powie i wychodzi z sali rozpraw xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie