Skocz do zawartości

Zablokowane Redukcja ilosci Flashy albo działania w kierunku ich poprawy


don P Z X

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Widzialem ze czesciowo cos podobnego juz ktos wstawil ale czytalem tez komenatrze wasze odnosnie problemu i nie wierze co tam bylo napisane albo po prostu osoby to piszace tam nie wchodza na serwer. Gram tu ponad miesiac i nie ma gry w ktorej wiekszosc osob nie narzekalaby na "niedzialajace prawidlowo" flashe ta losowosc czy dostaniesz bialo, czy nie i dlugosc flasha niezaleznie czy spada pod buzia czy 10metrow za toba jest tragiczna. Wiem ze byly prace nad tym ale nikt nic nie wie i nie umie tego naprawic wiec zamiast skupiac sie na tym zredukujcie liczbe flashy do 1 sztuki, zeby vip mial 1 smoke,1 HE,1 flash. Aktualnie w TT wiekszosc osob  kampi zamiast atakowac po czesci z powodu tych granatow na ktorych nie ma kontry no chyba ze umiesz sie rozpedzic i spadochornem mape przeleciec w 3 sek to wtedy cie nie lapia bo jestes szybszy niz rywal go rzuci. Ewentualnie zawsze mozna pomyslec zeby majac ten 1 flash a ginac aby  wypadal na ziemie do zebrania zmniejszy to aktualny chaos.

Jezeli mimo to twierdzicie ze wyolbrzymiam albo ze nie ma problemu flashy to dajci mi 2 dni to zbiore wam screeny z opinia ludzi w tym temacie bo nie ma meczu zebysmy na to na serwerze nie narzekali...

pozdrawiam


 

1.png

tlo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy macie kogoś w ekipie kto ogarnia bardziej te pluginy niż na zasadzie wkleję plugin i coś pozmieniam, ale skoro problem jest, że flash spada za ciebie i daje ci tak samo biało jak przed tobą to powinno oznaczać, że któreś pluginy się ze sobą gryzą. Może metodą prób i błędów da się dojść do tego?

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Do spodu napisał:

Nie wiem czy macie kogoś w ekipie kto ogarnia bardziej te pluginy niż na zasadzie wkleję plugin i coś pozmieniam, ale skoro problem jest, że flash spada za ciebie i daje ci tak samo biało jak przed tobą to powinno oznaczać, że któreś pluginy się ze sobą gryzą. Może metodą prób i błędów da się dojść do tego?

Albo sprobowac napisac odrebny na flashe skrypt i nadac mu priorytet nad innymi pluginami i zobaczyc czy rpoblem sie nie rozwiaze

tlo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko moje podejrzenia - może plugin na brak oślepienia od graczy ze swojej drużyny jest powodem. Wyłączyć ten plugin na jedną lub dwie mapy i sprawdzić jak się granaty będą wtedy zachowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, snuffy napisał:

Tylko moje podejrzenia - może plugin na brak oślepienia od graczy ze swojej drużyny jest powodem. Wyłączyć ten plugin na jedną lub dwie mapy i sprawdzić jak się granaty będą wtedy zachowywać.

I to jest jakiś trop jeżeli potrzebujecie kogoś kto by poświęcił czas danego dnia i testował to piszcie śmiało mogę poświęcić czas i potestować :)

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z tymi fleshami problem jest od x czasu i pomimo naprawde wielkiej ilości zgłoszeń nawet wśród administracji nic nie zostało z tym zrobione, nie chce nikogo okłamywać ani szczerzyć jakiś plotek ale gdzies któregoś dnia obiło mi się o uszy że ktoś z zarządu serwera powiedział że to ustawienie fleshy jest celowe (nie wiem ile prawdy aczkolwiek tak słyszałem) 

Z tymi fleshami tak jak powiedziałem wyżej ten problem jest już bardzo długi czas i nikt się za to nie bierze rozumiem brak czasu ale jeżeli owy problem ma conajmniej 6msc a napewno dłużej to wydaje mi się ze wypadalo by się przyjrzeć sprawie, stety bądź niestety tutaj czasami trzeba poruszyć niebo i ziemię żeby cokolwiek zostało zmienione albo zrobione, bo niestety serwer na ten moment ogarnia 1max2 osoby z zarzadu. 

 

@ snuffynapewno ten problem jest bardzo długo i został przeniesiony z poprzedniego serwera na aktualny (napewno pamiętasz zmiane IP i hostingu) jak daleko sięgam pamięcią to wydaje mi się ze bylem rok adminem na waszym serwerze i pamiętam naprawde ogromną ilość rozmów między innymi z miśkiem który problemu nie widział i twierdził ze coś się zmieniło a tak w rzeczywistosci nie zmieniło się nic. I jak wszyscy znamy miska jeżeli misiek stwierdził że już jest wszystko dobrze to już musiało być dobrze a my nawet jako administracja mogliśmy sobie "płakać" ze tak w rzeczywistosci to gó**o się zmieniło i nie dość że flesh trwa bardzo długo to w dodatku możesz się od niego odwrócić a to czy on Cie w pełni złapie czy nie to jest zwykła loteria. 

 

Odniosę się jeszcze do tego co napisał wyżej snuff odnośnie wyłączenia pluginu i przetestowania tego i oczywisvie że to powinno być zrobione i uwazam ze to powinno być zrobione w pierwszej kolejnosci. Uważam również że powinno się postawić serwer testowy chodziarzby zaprosić tam 10osob którzy pomogą w przetestowaniu tego "a założę się ze chętni się napewno znajdą" bo przetestowanie tego na serwerze będzie masakra dla graczy, chyba że to będzie zrobione w nocy przy małej ilości graczy. 

Edytowane przez abcd.
Przez snuffy,

Ten problem może występować od początku istnienia serwera, tj. od lipca 2019 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie macie servera testowego? Przecież to chwila żeby zrobić server testowy, a tam wszystko można by było sprawdzić w spokoju i ciszy :)
Kwestia tylko chęci dnia i godziny do dogadania :)

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, squizy napisał:

dajcie mi dostep to wam to zrobie w pare minut XD

Spoko, na pewno nie mając dostępu do serwera jesteś w stanie określić ile ci zajmie naprawienie błędu, który prawdopodobnie jest od początku serwera. 

 

Dla jasności,

nie jest to wina antyflasha ponieważ na tą chwilę jest to plugin podesłany przeze mnie, stosowany na większości serwerów. Zrobiłem mały research i co jedynie mogę napisać, to semiclip. Pozdrawiam 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @ Boski Z Polskimówi, zmieniłem dotychczasowy Team Semiclip na najnowszą wersję resemiclipa (dla niewiedzących, odpowiada on między innymi za przenikanie na serwerze). Jeśli problem dalej będzie występował, zgłaszajcie mi na priv lub w tym temacie. Wtedy będziemy szukać dalej.

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, radkovsky napisał:

Tak jak @ Boski Z Polskimówi, zmieniłem dotychczasowy Team Semiclip na najnowszą wersję resemiclipa (dla niewiedzących, odpowiada on między innymi za przenikanie na serwerze). Jeśli problem dalej będzie występował, zgłaszajcie mi na priv lub w tym temacie. Wtedy będziemy szukać dalej.

Po wstępnych testach moim zdaniem się to poprawiło i jak się odwracasz to nie masz full biało i też zależy jak wpadnie flash :)

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie