Skocz do zawartości

Zablokowane BF2


Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel/e: Whoppka

Opiekun: @ Brylant 32
Imię: Adam
Wiek: 29
Znajomość AMX (1-10): 7
Mod serwera:: BF2 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/server_info/54.38.49.142:27015/ (niestety nadal czekam na reakcję GT odnośnie bana )
Czy jest wykupiona reklama?: Oczywiście
Hosting: Pukawka/premium
Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?: Grałem na tej sieci dość długo i dawno temu nigdy nie było problemu jest zajebista atmosferka :D (brakuje starych wyjadaczy xD ) Nie ma na sieci akurat tego modu, a wiem że kiedyś były  ardzo popularnymi serwerami:) 
Udostępniasz serwer pod konkursy?: Oczywiście 
Kontakt: Steam STEAM_0:0:1497560  oraz tutaj :)

Edytowane przez Whoppa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na neutral

Serwer w godzinach szczytu tylko posiadał 6 graczy.

Latasz z fora na forum, jak bylem technikiem innego fora to tam tez pisales podanie

Nie wiem jak z reklama

Serwer strasznie prosty, tyle jest serwerów takich samych ze to hit, wystarczylo wgrac z neta vip / svip i z pukawki przez pluginy bf2 i caly serwer gotowy

Dodaj coś od siebie na serwer / bo sama reklama to nie jest wszystko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, squizy napisał:

Ja jestem na neutral

Serwer w godzinach szczytu tylko posiadał 6 graczy.

Latasz z fora na forum, jak bylem technikiem innego fora to tam tez pisales podanie

Nie wiem jak z reklama

Serwer strasznie prosty, tyle jest serwerów takich samych ze to hit, wystarczylo wgrac z neta vip / svip i z pukawki przez pluginy bf2 i caly serwer gotowy

Dodaj coś od siebie na serwer / bo sama reklama to nie jest wszystko!

 

 

Zmiana forum podyktowana jest złym wyborem. Umierające forum z aktywnością spadkowo zerową.

 

Serwer ma kilka dni. Codziennie coś jest zmienianie czy dodawane. Będzie tylko lepiej.

 

Pochwal się proszę ile JB mial ludzi w picku?

 

"NIE WIEM JAK Z REKLAMA" - sprawdź zanim się wypowiesz? 

 

"Tyle jest serwerów takich samych.." Obecnie są 2 albo 3 BFy na CSSETTI.PL 

 

Sam masz nowy serwer, który tak samo ulegnie zmianą, poprawką itd podyktowanymi przez Twoje lub graczy opinie. 

I CAME LIKE A KING AND LEFT LIKE A LEGEND

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2023 o 20:16, Whoppa napisał:

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/server_info/54.38.49.142:27015/ (niestety nadal czekam na reakcję GT odnośnie bana )

Hosting +1

Ban na GT -1

Mod +1

Kontakt +1

@ Brylant 32 po co się wypowiadasz? Jeszcze jedna wypowiedź a serwer odrzucę. Dystansu trochę. 

 

Jeżeli GT ci da UB albo zmienisz adres SERWERA (ip) oraz wszystko ładnie porobisz na GT itp. będę za okresem próbnym jak za resztą. 

Każdemu się należy szansa. Ogarnij GT i jestem na okresem próbnym dwa tygodnie.   

 

PS: @ squizy jeszcze nie ma GT skonfigurowanego nawet graczy nie masz w top 10 .... Polecam zrobić bo czas próbny cały czas leci.  

Nie PŁACZ <3 

Kc0RzU1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie