Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie od bana [ZM+EXP 100 LVL]


Pycek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:Pycek

IP / Steam ID*:STEAM_0:1:120702171

Admin banujący: MCK199
Data i godzina otrzymania bana*:18.08.2023 Godzina 01:15:18
Runda: - 
Serwer*: [ZM+EXP 100 LVL]
Powód: Sam chciałbym się dowiedzieć 
Link do demka*http://873139.node35.pukawka.pl/hltv-2308180045-zm_colores-1692312300-1692314220.zip
Wycinek z konsoli*image.png
Krótki opis sytuacji*:Otrzymałem od znajomego/osoby z klanu Pana MCK bomby zarażające 2x pod rząd aby mnie sprowokować nie wiem co ma na celu ich dziecinne działanie które pokazują odkąd złożyłem skargę na mcka. Kiedy wchodzę na serwer słyszę tylko głupie komentarze typu ,,O Pycek idz skladaj skarge na MCKa bo on cos tam cos tam itd lub właśnie ,,uprzykrzanie'' mi życia bedąc HUMANEM.Na 2 screenie kolega spytał co się uwziął na mnie odpowiedz z mojej strony padla widoczna na 3 i 4 screenie.Rozumiem jest to wlasciciel tego serwera i mógł mnie zbanować za słowo ,,dziecko'' ale nie permametnie przesada.Po prostu użyłem słowa adekwatne do jego zachowania i jego pacynkami którzy siedzą na dc i słuchają każdego jego rozkazu.Dodam że chciałem porozmawiać nawet z MCK na jego discordzie.Po wejściu na serwer oczywiście ludzie z jego klanu tam byli i rozmawiali niestety nie zdążyłem nic powiedzieć tylko usłyszałem słowa MCK ,,Oj pycek pycek'' po czym ban zapewne tak samo na zawsze na jego discordzie.Więc jak widać chłopak nie chce rozwiązać sprawy pokojowo tylko woli się mścić.To ma być właściciel serwera?Właścicielowi powinno zależeć na full serwerze a nie dawać permy za takie błahostki.Myśle że po prostu MCKowi zalezy tylko na ludzi z jego klanu których faworyzuje no i uprzykrzają życie tym którzy mu się postawili lub cokolwiek się z nim nie zgodzili.Wnioskuje tak po przegranych godzinach na tym serwerze myślę że gdyby każdy choć trochę pograł od razu by to zauważył.

image.pngimage.pngimage.png

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Edytowane przez Pycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

§1.9 Każdy gracz ma prawo odwołać się od swojego bana w przeciągu 48h od czasu jego nadania(odwołania, które będą napisane po czasie będą odrzucane).

 

Punkt regulaminu Zombie, więc samo z tego powinno być odrzucone, ale wypowiem się.

 

Co do sytuacji to już kiedyś działałeś na szkodę serwera jako Rusek i po pierwszej skardze nie uwierzyłem, że ktoś normalny ją napisał, więc sprawdziłem.

Po analizie zobaczyłem kim jesteś i co kiedyś robiłeś na serwerze, nawet w skardze pewnego szeryfa który myślał, że jak zrobi serwer to wszyscy przejdą do niego, pisałeś totalne bzdury.

 

Podsumowując nie będę trzymał pasożyta na serwerze który myśli, że może robić co chcę i pisać bzdury na forum, poza tym działałeś już kiedyś na szkodę serwera i widzę dalej próbujesz to robić, dlatego zostałeś pozbawiony grania na zombie.

 

Brak UB z mojej strony.

 

 

0QNmrrc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działałem na szkodę serwera?To dlaczego nie dostałem bana i mogłem grać?Tylko nagle teraz zaczęło ci to przeszkadzać.Po drugie dowody działania na szkodę serwera chętnie zobaczę ale nie przedstawiłes takich dowodów bo ich nie ma xd Po trzecie tak przeszedłem na serwer KASANOWY ale to że ktoś grał na innym serwerze to nie jest działanie na szkode serwera,nie namawiałem innych ludzi do zaprzestania grania na twoim serwerze i przejściem na nowy ani go nie reklamowałam na chacie w tamtych czasach.A co do pisania głupot proszę zajrzeć na mój profil w skardze Kasanowy na Ciebie napisałem tylko że zacząłeś dodawać boty na serwer żeby było że masz zapełniony serwer i to był mój jedyny komentarz w tej skardze więc jak dla Ciebie to że napisałem że boty dodajesz na serwer i to jest dla ciebie działanie na szkode serwera to planuje udać się do jakiegoś specjalisty.Odkad powróciłem na serwer nie miałem z nikim problemów grałem bawiłem się wbijalem exp i tak dalej.Dopiero po złożeniu skargi zacząłeś mieć jakiś problem do mnie i te twoje przydupaski.

 Tutaj proszę złożyłem 5 minut po Twoim banie.Jak dopiero po 3 dniach mam info że tutaj mam się odwołać to już nie w mojej kwestii 

 

Edit @ KASANOWAWiesz co teraz jak się udzieliłeś w temacie myślę że MCK będzie wymyślał że sobie to tak sobie zaplanowaliśmy specjalnie.Tak bez żartów no jakbym działał na szkodę serwera to bym miał do dziś perma a tak sobie sprawdziłem patrzę był reset niedawno to mówię sobie pogram,bez żadnego problemu nawet grałem gdy Mck był na serwerze i siedział cicho.Dopiero jak coś napisałem w jego stronę od razu się splakał i zaczął mnie dręczyć wraz ze swoimi klakierami z discorda i klanu.

PS Taki np.Robaczek1 pewnie pamiętasz ;)

 

Edytowane przez Pycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się wypowiedzieć, przede wszystkim dziwię się jeszcze @ RumcajsJumperi @xavjer J7WRl5f.pngże takie gó**o jak @ MCk199dalej jest na waszej sieci po tym co się działo, co zrobili nam z serwerem, i to że  każdemu mówi  że na waszej sieci wszystko mu można, dziwię się również że po dostarczonych screenach jakie pisał @ MCk199że tutaj są układy na waszym forum a on ma tu immunitet nie wyciągnęliście żadnych konsekwencji, i po raz trzeci dziwię się że jesteście ślepi i nie słyszycie waszych forumowiczów wołania o pomoc, to co się dzieje na tym serwerze to jedna wielka patologia, smród czuć już na innych sieciach, tu każdy kończy z banem za działanie na szkode serwera, oczywiście mowa o serwerze tego śmietnika, notoryczne oszustwa? Wywyższanie się? Dopisywanie sobie pluginow żeby się boostowac? Tak jest było i będzie na serwerze @ MCk199 nawet do tej pory twoi admini piszą do mnie co się tam wyprawia, osobiście ludzie mi piszą że chcą cię dopaść i ci wpie*** spuścić, a to że jesteś hipokryta który lubi ząglować faktami to wie każdy, dobrze manipulujesz wszystkim, już nie wspomnę jak mnie ostatnio wychujales za moją pracę, gdzie pisałem pluginy godzinami, umowa była jasna, pisze ci parę pluginow i dostaje ub, pluginy dostałeś a dostałem perma xD i też działanie na szkode serwera, nie chce mi się dalej rozwijać ponieważ moja skarga na tego śmietnika wisi od miesięcy otwarta, ja tym serwerze nie ma stałych graczy bo każdy kończy z banem albo stąd ucieka, jedynie maciusie grają z reklamy bo jedyne na to cię stać z dębienia blikow od ludzi. 

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany sprawa screeny przedstawię jak @ MCk199 choćby pisze że jest na tym forum nietykalny i że są tutaj układy, że gó**o mu możecie zrobić, także unlucky 

Sorry za spam ale nie mogę edytować, założę się @ Pycekże Grzesiu zaraz znajdzie powód na bana, za to że kiedyś grałeś ma moim serwerze 🤣

1tkonfr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedział się naczelny farmazon tego forum, tak ogólnie to już dawno bana powinieneś dostać na forum, ale widoczny jest brak podjęcia pewnych kroków co do twojej osoby, a później w tematach na forum widoczne są śmieci spowodowane twoją osobą. Spokojnie na ciebie też mam wiele screenów. Widzę, że masz problem z odróżnieniem ironii od prawdy. Myślisz, że pisałbym cokolwiek do ciebie jeszcze poważnie? Ahh te 30 lat to Ci się odbija tą amareną.

 

Ustawione odwołanie i skarga od początku, żeby farmazon któremu serwer nie wyszedł się wypowiedział.

 

Skoro każdy mnie nienawidzi to czemu ktoś gra? Ty zrobiłeś swój serwer po*********ś ludzi i gadałeś im, żeby na moim serwerze reklamowali twój serwer i dostawali za to usługi, za co sam mi się przyznałeś.

 

Większość ludzi z którymi miałem jakąkolwiek styczność dużo mówili na twój temat, a to że teraz ktoś do Ciebie napisał, że jestem najgorszy to mi to lata, ale to są tacy fałszywi ludzie jak Ty i twój piesek k3rs.

 

Jeśli Ci się tak wszystko nie podoba to co tu jeszcze robisz i wypowiadasz się gdzieś gdzie już dawno nie powinno Cię być. Idź graj sobie z twoimi pieskami na wysyłki, Ty i twoje pieski na moim serwerze nie zagrają już nigdy więcej, a widać od razu gołym okiem kto jest od ciebie, więc skończ się kompromitować.

 

Tak jak reggin napisał w wcześniejszej skardze "przydupas kasanowy".

 

@ RumcajsJumper Sprawa na forum już się ciągnie długo z tym farmazonem, wypowiada się w działach zm+exp, tylko interesuje go to, żeby serwer zniknął z forum a ja wraz z nim, więc podejmij odpowiednie kroki i daj znać w temacie.

0QNmrrc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MCk199 napisał:

Myślisz, że pisałbym cokolwiek do ciebie jeszcze poważnie

A myślisz śmietniku że ja do ciebie? Właśnie się przyznałeś że wyłudziłeś pluginy 😘

 

 

 

5 minut temu, MCk199 napisał:

Ahh te 30 lat to Ci się odbija tą amareną.

Możesz mówić do mnie pan, bo mógłbym być twoim tatą, tyle że gdybym miał takiego syna to dożywotnio trzymał bym cię w inkubatorze.

 

 

 

6 minut temu, MCk199 napisał:

Ustawione odwołanie i skarga od początku, żeby farmazon któremu serwer nie wyszedł się wypowiedział.

Teraz wszystko będzie ustawione xD 

Nie znam tego gościa, widzę skargę na ciebie to się wypowiadam, piszą do mnie twoi admini co mogę udostępnić rangą wyżej, może to otworzy oczy administracji, bo na priv to płaczesz im jak piesek że to nie twoja ręka, wysyłanie screenów wyjętych z kontekstu, ja mogę udostępnić całą twoja rozmowę do wglądu bez żadnego usuwania, nic nie mam do ukrycia i nic nie mam na sumieniu, mogę cię zdeklasować pod każdą płaszczyzną, oboje wiemy jaka jest prawda i oboje wiemy że masz na imię masz blik, na drugie oszust a na trzecie farmazon.

 

 

 

8 minut temu, MCk199 napisał:

zrobiłeś swój serwer po*********ś ludzi i gadałeś im, żeby na moim serwerze reklamowali twój serwer i dostawali za to usługi, za co sam mi się przyznałeś.

To bzdura, dowody wyślij, to są słowa bez pokrycia jak większość tego co piszesz 😁

 

Co do usług każdy miał je za darmo, bo to nie był serwer pod kasę tylko fun.

 

 

 

11 minut temu, MCk199 napisał:

to że teraz ktoś do Ciebie napisał, że jestem najgorszy to mi to lata, ale to są tacy fałszywi ludzie jak Ty i twój piesek k3rs.

Tak każdy jest fałszywy 50 osób tylko Grzesiu ten prawdziwy którego wszyscy kochają 🤣 

 

Twoi admini też mają zdanie na twój temat, tylko brakuje im odwagi bo pewne jest to że jak ktoś wyjdzie przed twoja orkiestrę to dostanie perma za " działanie na szkode serwera" XDD

 

 

 

13 minut temu, MCk199 napisał:

Jeśli Ci się tak wszystko nie podoba to co tu jeszcze robisz i wypowiadasz się gdzieś gdzie już dawno nie powinno Cię być

Widzę skargę to się wypowiadam, tylko dlatego bo cię znam wiem jakie ruchy robisz, pisze bo jestem ci to winny za to że wyłudziłeś odemnie ostatnio pluginy i zmarnowałeś mój czas.

Jak mam nie skorzystać skoro pisze prawdę a przy okazji mogę utrzeć ci nosa? 😁

 

 

 

16 minut temu, MCk199 napisał:

Idź graj sobie z twoimi pieskami na wysyłki

To nie pieski tylko koledzy, nie zrozumiesz tego bo ich nie masz 🙈

 

 

 

16 minut temu, MCk199 napisał:

widać od razu gołym okiem kto jest od ciebie, więc skończ się kompromitować.

Tak bo ty wróżbita Maciej jesteś i wiesz kto jest odemnie, to co ludzie z którymi kiedyś miałem kontakt nie mogą grać na serwerze z tej sieci ? XD 

 

Teraz każdego kogo będziesz sobie wyrzucał z serwera będziesz miał wymówkę że kiedyś przeszedł do mnie na serwer? Ty mózgu 🙈

 

 

 

18 minut temu, MCk199 napisał:

Sprawa na forum już się ciągnie długo z tym farmazonem, wypowiada się w działach zm+exp, tylko interesuje go to, żeby serwer zniknął z forum a ja wraz z nim, więc podejmij odpowiednie kroki i daj znać w temacie.

Tak też liczymy na to że w końcu zostaną wyciągnięte jakieś konsekwencje, za pisanie takich rzeczy o forum, za to jak wypierdalasz ludzi bo masz takie widzimisię, za te walki które robisz, i mocno jestem za tym i nie będę się z tym ukrywał że chciałbym żeby karma do ciebie wróciła, buziaczki Grześ synku 🥰

1tkonfr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

§1.9 Każdy gracz ma prawo odwołać się od swojego bana w przeciągu 48h od czasu jego nadania(odwołania, które będą napisane po czasie będą odrzucane).

Właściciel napisał, że nie dostanie UB, nie mogę zbytnio ingerować w decyzje właściciela

Co do reszty to nie jest dział skarg, jeśli macie jakieś zastrzeżenia napiszcie w odpowiednim dziale i przestańcie spamić. Bo nawet konkretnych dowodów nie pokazaliście a pisać to sobie może każdy.

Jeśli nie zgadzacie się z moją decyzją napiszcie do czerwonych, może zweryfikują to ponownie, Pozdrawiam :)

brak_ub_csowicze2021.png

Edytowane przez Sosna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie