Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Skarga MCK


Pycek

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 13:30
Nick użytkownika: @ MCk199
Dowody:  Screeny
Świadkowie: Ludzie z serwera o podanej wyżej godzinie 
Uzasadnienie: Więc tak podczas rozpoczęcia nowej mapy na serwerze ZM zawsze zaczyna się rozgrzewka w której losowi gracze otrzymują nemezisa.Gdy rozgrzewka się zaczęła obecny na serwerze własciciel serwera MCK otrzymał nemezisa i stwierdziłem fakt że za każdym razem kiedy MCK jest na serwerze otrzymuje właśnie nemezisa co daje mu przewage na poczatku mapy.Postanowiłem swoim przemysleniem napisać na sayu że za każdym razem MCK dostaje Nemezisa, po czym wlasciciel stwierdził ze placze gdzie tylko stwierdziłem fakt i dalej nic nie pisałem i dostaje bana na 30 min z opisem ochłon XD Nie chodzi o samego bana bo to tylko 30 min ale mysle ze ktoś powinien się tym zajać a nie walic bana za takie coś gdzie nic złego nie napisałem
Dziwne że się tak zdenerwowałeś na moją uwagę myślę że może być coś na rzeczy.Jeśli nie wiesz co to płakanie a stwierdzanie faktów to idz sie doucz gdzieś 

 

image.png.c0b67036a58b960463c6a4605d6adc73.pngimage.png.c0b67036a58b960463c6a4605d6adc73.png

 

image.png

image.png

image.png

Edytowane przez Pycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadome, że jak właściciel dostaje cokolwiek bo serwer wylosował moda dla danej osoby to, że od razu sobie dał. Zajmijcie się tym, bo zły mck dał sobie moda, bo dostał moda raz na x czasu :haha:

 

Sam sobie robisz pod górkę naprawdę takim pisaniem bzdur na serwerze. Polecam znaleźć lepszy serwer, jeśli się nie podoba. Dalsze pisanie takich bzdur będzie skutkowało o wiele dłuższymi karami.

0QNmrrc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na x czasu serio???Okej bedą robione screeny od dziś bo widzę że dużo sobie pozwalasz.Nie napisałbym tego gdybyś raz na x czasu dostawał zauważyłem że BARDZO CZĘSTO otrzymujesz nemka dlatego postawnowiłem to napisać gdyby tak nie było nawet bym się nie trudził.Co znaczy ban ochłoń?Obraziłem cie?Bylem agresywny?NIE ! Po prostu spanikowałeś i nie wiedziałeś jak z tego wybrnąc.,,Dalsze pisanie takich bzdur będzie skutkowało o wiele dłuższymi karami'' O widzę jeszcze mi grozisz haha xd Fajny właściciel serwera naprawde 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoczko BUG ja widzę kto ile razy dostaje nemka wystarczy demka przejrzec z map i zobaczyć jak to wygląda gdy MCK jest na serwerze.Jak będę miał więcej czasu poświecę swój czas i zobaczysz co jest pięć.Po drugie nie dałem się nikomu podpuścic sam to stwierdziłem i napisałem więc nie wiem w jakim sensie to napisałeś ale ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem zanim napiszesz skargę, miej faktycznie do niej jakieś podstawy, bo teraz już nie wiadomo, czy chodzi o moda którego wylosował właściciel - co jest całkowicie normalne, czy o tego bana. Zapraszam do gry.

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

22222.jpg

14145661361.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie