Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane [#2] Bitwa Perspektyw - [Zuzaa :* vs Rodeo Rita]


Gość gdziekonkurs

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gdziekonkurs

Bez_nazwy.png

Cześć! 

W tym odcinku przedstawię Wam perspektywę @ Zuzaa :*i @ Rodeo Rita

W artykule chodzi o to, że zadaje te same pytania kobiecie i mężczyźnie w celach porównania poglądów.

 

9.png

A3QCcBq.png

Czy uważasz, że sprawiedliwym jest, że kobieta ma 5 lat wcześniej emeryturę? Uzasadnij swoją odpowiedź.

 

HZZ5EMB.png

Myślę, że do czterdziestki ludzie śmiało przepychają się na wypowiedzi typu, która płeć ma gorzej pod względem społecznym, biologicznym etc., jednak im bliżej sześćdziesiątki, tym bardziej wszystko się jakoś zaciera. W końcu starość jeńców nie bierze i nieważne, która z płci ma załóżmy 65 lat, to i tak ludzie w tym wieku czują się podobnie zmęczeni i niezdatni do fizycznej pracy. Osobiście uważam, że zarówno mężczyźni i kobiety powinni mieć ten sam wiek emerytalny, a najlepiej wszystkim ten wiek obniżyć do 60 rż. niż podwyższyć do 65. :)

uBdk9Os.png

Kurcze sama jestem kobietą i to jest bardzo ciężkie pytanie. Z jednej strony tak, a z drugiej nie, ponieważ my kobiety jesteśmy mniej silne niż wy Panowie, ale z drugiej strony moje zdanie jest takie, że emerytura powinna być zależna od pracy jaką wykonujemy a nie od płci. 

 

 

YZs1xcn.png

Czy uważasz, że w na przykład w autobusie powinno się ustępować miejsca kobietom? 

 

HZZ5EMB.png

Wszystkim to może nie, nie popadajmy w skrajności, ale powinniśmy ustępować tym starszym, ciężarnym i dużo słabszym od nas. Myślę, że ludzi tych kilka minut nie zbawi, a dla innych to może być naprawdę duża ulga ;)

uBdk9Os.png

To zależy, w moim odczuciu ustępować miejsce w autobusie powinno się osobą starszym/niepełnosprawnym i kobietą w ciąży.

 

 

Dt2gDSh.png

Co zrobiłbyś/zrobiłabyś jakbyś dowiedział/dowiedziała się o zdradzie Twojej drugiej połówki?

 

HZZ5EMB.png

Na szczęście nie musiałem tego doświadczać więc to będzie takie wróżenie z fusów. Na pewno byłbym mega załamany, pewnie myślałbym co tylko zrobić żeby się świetnie zemścić, a na koniec pewnie czekałbym aż przeprosi żeby móc jej tylko wybaczyć XD Wydaje mi się, że w moim przypadku tak by to wszystko wyglądało, ale jak mówiłem wcześniej - można sobie tworzyć w głowie przeróżne scenariusze, a suma sumarum i tak sytuacja potoczy się inaczej ;p

uBdk9Os.png

  Prawdopodobnie bym się załamała, jeśli się kogoś kocha to na prawdę ciężko coś takiego znieść. Zamknęła bym się w domu z płaczem i odcięła od wszystkich. 

 

 

HZzz2a2.png

Czego byś nigdy nie wybaczył/a?

 

HZZ5EMB.png

Jedną zdradę mógłbym wybaczyć, drugiej już nie ma szans. Skoro po pierwszym razie ktoś nie uczy się na potencjalnych błędach, to po co ciągnąć to dalej?  Zwykły szon. 

uBdk9Os.png

 Zdrady i tej w związku i tej w przyjaźni. Nie wyobrażam sobie dać komuś wtedy drugą szansę. 

 

 

sDrM5Xe.png

Jak najskuteczniej pocieszyć mężczyznę? 

 

HZZ5EMB.png

Będę teraz generalizować, ale myślę, że mężczyznom w gorszych chwilach potrzebny jest bliski kontakt z ważnymi dla nich osobami i chociażby mielibyśmy oglądać Króla Lwa, zagryzając delicjami i popijając zimnym piwkiem z butelki, to od razu jest nam jakoś lepiej jeśli robimy te rzeczy z tymi konkretnymi osobami :zauroczony:

uBdk9Os.png

Wszystko zależy od mężczyzny! Mogę powiedzieć jak pocieszam swoich mężczyzn 😂 Z tatą spędzam po prostu wspólnie czas najlepiej na jego ulubionym filmie - James Bond (znam wszystkie części na pamięć przez niego), Brata poprzez jego ulubione słodycze i przysłowiowe weź się w garść jak nie ty to kto (No dobra no tule się do tego gamonia też), zaś chłopaka różnie zależy czy mam go u siebie czy niestety na odległość, apropo tego pierwszego to leżymy przytuleni w ciszy to super działa zawsze i jak już jest trochę lepiej to robię z siebie małego głupka byle go rozbawić 😂🥰, a jeśli to drugiej to rozmową wspólną o różnych śmiesznych rzeczach by trochę uśmiechu wkradło się na jego twarz, nawet gdy go nie widzę.

 

ogUYAPk.png

Czy uważasz, że każdy człowiek zasługuje na drugą szansę? Uzasadnij swoją odpowiedź. 

 

HZZ5EMB.png

Uważam, że tak ;) Jak wspomniałem w czwartym punkcie, ludzie często uczą się na błędach i wyciągają z nich odpowiednie wnioski, a dając komuś drugą szansę jesteśmy w stanie zweryfikować, czy faktycznie zostały odrobione z tego jakieś lekcje i czy dana osoba zmieni swoje zachowanie. Jeśli tak, to czemu mielibyśmy jej nie dawać? Nie wiem, ja nie lubię skreślać człowieka przez pryzmat popełnionych błędów, ale jeśli nie byłoby widać jakiejkolwiek poprawy, a te błędy zataczałyby jeden i ten sam okrąg to dla mnie ciągniecie takiej relacji i dawanie kolejnych szans mija się już z celem. 

uBdk9Os.png

Ogólnie tak, jestem zdania, że każdy zasługuje na drugą szansę, ALE jak już wspominałam wyklucza to jedynie zdrada jest to rzecz niewybaczalna dla mojej osoby. 

 

9.png

Dziękuje za wzięcie udziału! Chętnych do udziału zapraszam do kontaktu :pepelove:

Dajcie znać w komentarzu, czy podzielacie poglądy z którąś z osób! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo się nie różnią te zdania, to tez może być kwestia wieku dwóch kandydatów do porównania. Seria ciekawa, można się dużo dowiedzieć o zachowaniach ekipy ;) 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie, fajnie że można zobaczyć kto jak patrzy na takie rzeczy :cool:

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunał z polecanych temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie