Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie d3sejnoooXD


dokusejnoXD

Rekomendowane odpowiedzi


Nick: d3sejnXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Wiek: 17 
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem już adminem kilka razy nigdy nie było ze mną problemów. Staram się robić wszystko dobrze, ale każdy popełnia błędy nie ma ludzi perfekcyjnych trzeba szlifować rzeczy, których się nie umię. 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5
Staż w CS-sie: 8 lat
Steam (link do profilu na https://steamid.uk/): https://steamcommunity.com/profiles/76561199509255360/
Dlaczego Ty: No co gram sobie na serwerze nie jestem osboą profowukjącą, chciałbym pomóc adminom, opiekunom jak i właścielą tego serwera. Banować wszystkich cheaterów żeby graczom jak najlepiej się gralo i bez słow jest cheater i nie ma admina co często już słyszałem. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 3/4 h
Kontakt: forum, steam 
Link do GameTracker'a: GameTracker.com : Player Page for d3sejnnXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD GT może trochę słabe ale obiecuję że będzie jeszcze lepsze :D 
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: Składka bez problemu tylko pytanko czy można psc? :D

 

Edytowane przez d3sejnoooXD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie:

- GT (najpierw gt potem podanie)

- Forum 

- Mam wątpliwości co do Twoich umiejętności oraz doświadczenie (nie oceniam poprostu poderzewam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pograj dłużej na serwerze, daj się poznać graczom jak i administracji, potem złóż następne podanie.

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie