Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Skarga KoreanskiJungler


xWiewioR

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: xWiewioR
Nick gracza/admina, na którego składasz skargę: Koreanski Jungler
Opis sytuacji:  Mapa zm_Poland Koreanski Jungler na modzie Infekcja byl w metalowym bunkrze ,wbilismy mu do kampy po czym przy probie ucieczki otworzyl jedno wejscie 

zeby uciec ja podczas otwierania i po otwarciu przyblokowalem wyjscie zeby nie uciekl, a w regulaminie nie pisze nic o blokowaniu wyjscia z kampy jezeli jest w niej czlowiek ktorego mozna zarazic,

oczywiscie po chwili dostalem bana na 30 min za blokowanie kampy jako zombie , jezeli takie cos by sie stalo zwyklemu graczowi to nic by sie nie stalo ale ze jest to admin to mozna nazwać nadużywaniem praw. Dzieki prosze o rozpatrzenie, według mnie ban nie sluszny.  
Data i czas zdarzenia: 21.07.2023 ok. godziny 20;00
Dowody [SS/Demko - link do demka]: brak

Czas Sytuacji na Demku: brak
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

§2.3 Blokowanie zombie, tak aby nie mogli wyjść lub wejść do kampy jest zakazane (po zarażeniu osoba zarażona musi opuścić kampe). [Slay/Kick > Ban 30 minut]

 

Zanim napisałeś skargę wystarczyło wejść w regulamin, nie ma za co

 

a najlepiej jakbyś podał link do demka i mniej więcej czas,  oczywiście co innego blokować kampe a blokować wyjście z kampy, bo to tak samo jakbyś do niej wszedł jako zm i dostałbyś bana 🙃

Edytowane przez KASANOWA

1tkonfr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

§2.3 Blokowanie zombie, tak aby nie mogli wyjść lub wejść do kampy jest zakazane (po zarażeniu osoba zarażona musi opuścić kampe). [Slay/Kick > Ban 30 minut]

W skardze na mnie sam się przyznałeś że złamałeś regulamin.  Nie wiem czy musze to komentować xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koreański Jungler jako Człowiek chciał wyjść z kampy, ty zamiast wykonywać cele, to blokowałeś wyjście z kampy, gdyby nie to, nie wiadomo czy byś go zaraził.

 

Następnym razem uzupełnij wzór bo nie będę rozpatrywał skargi.

 

Ban słuszny, Skarga Odrzucona

0QNmrrc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie