Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Kimono


AnalnyDomest

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:dzis, przed paroma minutami
Nick użytkownika:Analny domestos katowice
Dowody:[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl

[AMXBans] Powod: 'ostrzegałem, prowokujący sprej'

[AMXBans] Dlugosc bana: '1 godzina'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:1:1670935390'

[AMXBans] Twoje IP: '46.134.81.196'

[AMXBans] ===============================================

'AnALnY DoMeStOs KaToWiCe' dostal bana na '1 godzina'.
 Powod: 'ostrzegałem
Świadkowie:procek* , sandraaa, gr 8
Uzasadnienie:Na sprayu gram od ponad dwoch lat . Nikt nigdy sie nie sapał ... Również z graczem który rzekomo mu marudzil ... dał sie podpuscić jak małe dziecko. zachowuje sie jakby serwer nalezał do niego . Ludzie tu prxzychodza zabić codzienną rutyne i oderwać sie od rzeczywistości. Chłopak na admina z takim podejsciem się nie nadaje ,trzeba troche rozgraniczyc pewne rzeczy a on ewidentnie z tym ma problem
Edytowane przez AnalnyDomest
Przez Gangsta,

Zły dział, przenoszę do Skargi na Gracza/Admina serwera DD2 Classic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam przyznałeś, że ostrzegałem Cię przed tym spray. Powiedziałem, że jak wejdzie gracz Legia.exe, z którym cały czas się wyzywacie i prowokujecie i będzie miał problem o spray będą tego konsekwencje.
Ich bansy są głównie za wyzwiska/ kultura/prowokacje.

Gracz pod nickiem "Supreme Boy" czyli "Legia.exe" zgłosił to jako prowokacje.

Ban wczesniej został skonsultowany i nadany.

Pozdrawiam Kimono.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ostrzegałeś a to ze nie masz racji i generalnie Cię olałem bo to bynajmniej śmieszne to zupełnie co innego.  Nie jesteś Bogiem zeby Cie ślepo słuchac tylko adminem który w dodatku sobie nie radzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ AnalnyDomest

także od razu otrzymujesz bana permanentnego na serwerze ;) (ban indywidualny, gdyż wiem, że był czyszczony AMXBans, ale cziterów nie będziemy tolerować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje od razu pobanowac  graczy od 2013 roku xd

 

Dobra kończę dyskusje bo widzę ze to nie ma sensu. Powodzenia z siecią i ch*j Wam w nadęte dupska

Przez snuffy,

Cziterów jak najbardziej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieno troche przesadzacie z tym że perma znów dostanie. Skoro czyszczony bans był jest to nowa szansa dla każdego gracza aby już przestał czitować i mógł nadal grać u was. Myśle ze perma w tym przypadku nie powinno być skoro czyszczony bans 

@ snuffydziwisz sie ze taki wpis? wkur*ił się troche że perma dostanie po prostu a czyszczony bans. Troche wyrozumiałości byku :) szczegolnie ze cs 1.6 powoli wymiera więc jeżeli po resecie bansa nie ma na niego zadnych dowodów na haxy to perma nie powinno być. Tyle w  temacie i tyle ode mnie. Zrobisz jak uważasz pozdro beng 

Edytowane przez Bambusek
Przez snuffy,

Zobacz wpis Analnego - dalej uważasz, że ktoś taki zasługuje na szansę? Według mnie ewidentni oszuści nie mają czego szukać u nas na serwerze.

Przez snuffy,

@ Bambusek - jak zakupi grę na Steam to śmiało może wracać do gry. :D

 

Przez onajN,

Bans może i czyszczony, ale kolega spalił się na #1 https://serwerowe-bany.pl/bans/774.html

Edytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli spray jest prowokacyjny/obraźliwy wobec drugiego gracza admin ma prawo za niego zbanować, szczególnie że pomimo ostrzeżeń dalej go używałeś. 

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie