Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie - PIERWIASTEK TO BAMBOLL


Bambik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: PIERWIASTEK TO BAMBOLL
IP / Steam ID*:STEAM_0:0:536998884
Admin banujący: Preston romanmeister
Data i godzina otrzymania bana*01.07.23 - 00:33:19
Runda: - 
Serwer*: dd2 #1
Powód: Obraza
Wycinek z konsoli*: [AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Pozostalo ci 6 dni , 23 godzin , 30 minut i 2 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : PIERWIASTEK TO BAMBOLL 
[AMXBans] Powod : ' Obraza ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 536998884 '  
Krótki opis sytuacji*: Wiadomo, gra to gra czlowiek ku***ą rzucic musi więc tak zrobilem, po czym bez jakiegokolwiek upomnienia dostałem bana na tydzien, gdzie są inni którzy duzo bardziej obrazaja innych, i siedzą bez bana hmm, więc byłbym bardzo wdzięczny o zdjęcie bana, albo chociażby skrócenie bo moim zdaniem tydzien to za długo :D 
Link do demka*: - 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Edytowane przez Nasrallah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzucic k*rwa? 2 mapy jechales z gosciami rowno, co dead to wyzwiska w strone graczy od k*rew itp itd, na serverze byli inni admini ktorzy moge potwierdzic twoje rzucenie k*rwa, a raczej rzucanie k*rwami i tym podobnym co chwile do graczy, a moim zdaniem ban jak najbardziej sluszny nie jestes na osiedlu z kolegami ze mozesz sobie takie wyzwiska rzucac w stronie innych, nie potrzebujemy takich jak ty na serverze 

@ AJZY @ Sosna @ SCANDALOUS i @ 420 byli w tym czasie i widzieli twoje "rzucenie k*rwa" xd, proponuje cofnac sie do szkoly i do edukowac z jezyka polskiego bo jest duzo wiecej slow niz k*rwa i c*uj itp ;)  

 

3maj sie tam na wakacjach :), masz czas na opanowanie nerwow i poznanie wiecej slow z jezyka polskiego :)

 

a i po drugie nie ten dzial :) 

 

imo uwazam ze ban jak najbardziej sluszny, jak nie potrafisz panowac nad emocjami tylko wyzywac nonstop graczy to nie wiem jak sie wk*rwisz to przejdz sie po pokoju idz do lazienki umyj spocone rece czy cos i wroc a nie bedziesz cisnal kazdego kogo popadnie, jakos nie slyszalem zeby inni wyzywali w taki sposob jak ty i zeby wgl ktos wyzywal 

@ Nasrallahbo wszedł na aktywnym? Ogolnie sie koleżankom odkleilo i wchodziły caly czas na server pod nickami np onajnn to pałka albo je**c onajna itd. walczyliśmy z nimi z @ onajN po kilku banach zaczęli wchodzic odpaleni na server jak sie juz ip na vpn skończyły to sobie odpuścili albo rodzice ich do spania wygonili 

 

zreszta widzisz w bansie co sie wczoraj działo, a w sumie to dzisiaj w nocy, jeszcze jego przydupas gruby wypisuje mi na priv i jakimis wyzwiskami dzieciak rzuca 

 

Wypad tam do siebie na to wysypisko smieci a nie przychodzicie tutaj i psujecie ludzia krew i myślicie ze wam wszystko wolno 

 

Edytowane przez prestoNNNNN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli  twoim zdaniem, "jechałem równo 2 mapy" a  byli tez inni admini, dlaczego oni nie reagowali? czy komuś to przeszkadzało, oprócz tobie?, za przeproszeniem  ewidetnie widać ze masz poprostu kija w du**e i nie masz dystansu :D, równiez pozdrawiam i polecam wyjąc tego 'kija" na pewno ci się przyda a nikomu nie zaszkodzi :D

Imo, nie uwazasz ze tydzien to za długo tymbardziej bez zadnego ostrzezenia, tymbardziej ze niektórzy lecą grubiej, i wychodza bez bana :D

-

Widocznie przydałby ci sie aparat słuchowy, skoro nie slyszysz, albo udajesz takiego który słyszy tylko to co jest kierowane w jego stronę, a ty tam na dole @ 420

wiadomo ze kolega/admin i bedziecie sobie lizać dupe, i jeden drugiego bedzie bronił bo siedzicie razem na forum,  mowisz ze juz miałeś banować, to te okienko "Banowania" miałeś odpalone od 2 map ?  czy jak? chętnie wysłucham,  Piszesz tez ze "jechałem z ludzmi przy zabiciu" słowo japier***e, albo kur*a, to twoim zdaniem jest jechanie z kimś :d  ?

 

Edytowane przez Bambik
Przez Gangsta,

Następnym razem zmniejsz ilość wulgaryzmów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 1234567890

"Wiadomo, gra to gra czlowiek ku***ą rzucic musi więc tak zrobilem"  - nie musi, to po pierwsze, po drugie, to nie było "ku&wa mać" czy "ja pi3rdole" po tym jak zginąłeś, tylko jechałeś po ludziach i nie było to jednorazowe, a  prawie za każdym razem jak padałeś i nie tylko.  Jak cię tak gra i ludzie wk rwiają, to może sobie bierz coś na uspokojenie jak masz zamiar grać, albo po prostu nie otwieraj gęby.  

"gdzie są inni którzy duzo bardziej obrazaja innych" -  :pepexD:

" a  byli tez inni admini, dlaczego oni nie reagowali?" - Ty myślisz, że jakby nie było Prestona, to byś nie poleciał? Ja już miałem otwarte menu żeby cię pogonić, ale Preston mnie uprzedził i o jakim ty ku%wa kiju typie mówisz? j$bniety jesteś? obrażanie innych dla ciebie to normalka? Dystans? teraz będziesz miał dystans przez tydzień, elo 

EDIT

szkoda na ciebie czasu, nie dość że kłamiesz jak morawiecki, to nie ogarniasz co się do ciebie pisze, bajo
 

Edytowane przez 420
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perm sie nalezy a nie tydzien xD 

Przez Gangsta,

W dziale z banami wypowiada się osoba zbanowana, admini banujący, osoba o to poproszona oraz członek ekipy UBT. Wszelkie inne nic nie wnoszące wypowiedzi bez uprawnień będą karane //Ostrzeżenie słowne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ prestoNNNNN  Dlaczego w bansie widnieje, że gracz dostał perm bana za rzekome "ab"?


https://megawrzuta.pl/download/51a286498078c186016ded904d49c6a6.html
hltv 1
12:50:00 -> "niech wypierdala z tych tekstur je*****h"
23:52:45 -> "no skurwysyn je***y no"

https://megawrzuta.pl/download/a23fac6e3971bc23f3ccdb1a03d65145.html
hltv 2
1:28:82 -> "ch*j im w du**ę wszystkim po kolei"


Innych wyzwisk nie było na hltv. Dodatkowo IP nie pokrywa się z innymi, więc nie ma mowy o AB.
Bana nie nakładam, bo minęło już dużo godzin. Myślę, że gracz zrozumie i nie będzie więcej wyzywał.

 

gracz_odbanowany_csowicze2021.png

Edytowane przez Nasrallah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie