Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja zmiany sortowanie tematów


moose`

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. Przychodzę z propozycją zmiany sortowania tematów o tutaj:

 

image.png

 

Straszny misz masz jest w tym momencie tam, nie po kolei itd. Nowe tematy często znikają przytłoczone odświeżonymi, starymi nawet z przed kilku miesięcy jak nie dalej. Proponuje to zmienić jako sortowanie według daty rozpoczęcia. Dla mniej zorientowanych: tematy będą pojawiać się od tych najnowszych, dodanych jako ostatnie. A tu podejrzewam, że jest sortowanie według ostatnio zaktualizowanych. Można byłoby to zrobić jako osobny blok albo i blok z najnowszymi odpowiedziami. Wydaje mi się, że zwiększy to przejrzystość w dodanych tematach. Jeśli uznacie, że za dużo już kolejny blok zawsze można zmniejszyć ilość wyświetlanych tematów w innych blokach bo dużo tak tego i tak. Myślę, że ułatwienie też dla wszelkiej Moderacji forum- na bieżąco będzie widać najnowsze tematy i będzie można szybciej działać w nich. Zwiększy to przejrzystość tematów. Dajcie znać co myślicie. :pepelove:

 

 

Edytowane przez moose`

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zastanawiałem się dlaczego tak jest. Uważam, że powinno to zostać rozgraniczone na dwa bloki "Nowe tematy" i "Nowe odpowiedzi" lub coś w tym stylu :pepeMmm:

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_przyjeta_csowicze2021.png

 

Propozycja przyjęta, od teraz "Tematy" oraz "Warto zajrzeć" będą kolejkowane według daty rozpoczęcia

Jeśli chodzi o dodatkowy blok w którym będzie widoczność aktualizowanych tematów, na dniach wraz z administracją pomyślimy w jaki sposób to rozwiązać, tak aby wyglądało to przejrzyście

 

Natomiast do Redaktor oraz Opiekun Redaktorów

W panelu bocznym u was będą widoczne tylko i wyłącznie te tematy które są promowane, z tego powodu że od czasu do czasu wyświetlały się "Pytania dnia" sprzed kilku dni, na które nie ma możliwości odpowiedzenia już/nie są aktualne - to spowoduje że macie nieco większą kontrole co tam się wyświetli

 

Jeśli będą jakieś poprawki do narzucenia cd. wyświetlanych tematów to prośba jest, aby napisać do mnie na priv :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie