Skocz do zawartości

Zablokowane Dzienna zmiana (2022)


moose`

Rekomendowane odpowiedzi

Dzienna zmiana - recenzja filmu - naEKRANIE.pl

 

Dzienna zmiana

Reżyseria: J.J. Perry

Scenariusz: Shay Hatten, Tyler Tice

Gatunek: Fantasy, Komedia

Produkcja: USA

Premiera: 10 sierpnia 2022 (Światowa) 12 sierpnia 2022 (Polska)

Dostępne na: Netflix

 

Dzienna zmiana – Kinoblog

 

Opis:

Jamie Foxx wciela się w rolę ojca, który ciężko pracuje, aby zapewnić swojej zdolnej córce dobry start w życiu.

Czyszczenie basenów w San Fernando Valley to jednak tylko przykrywka dla znacznie bardziej dochodowego zajęcia, jakim jest polowanie na wampiry.

Opis pochodzi z: https://www.filmweb.pl/film/Dzienna+zmiana-2022-10004643

 

Dzienna zmiana - recenzja filmu - naEKRANIE.pl   Dzienna zmiana". Nowy numer jeden Netflixa. Są wampiry i Snoop Dogg   Dzienna zmiana" - nasza recenzja potężnego hitu Netfliksa! Ten film podbił  świat. Warto obejrzeć?

 

 

Parę słów ode mnie:

 

Nie mogłam się przekonać do tego filmu. Zostałam wręcz zmuszona, żeby go obejrzeć. Wampiry uwielbiam i jedyne słuszne ich wyobrażenie to dla mnie Pamiętniki Wampirów i The Originals. Tutaj jednak nie jest to wątek na tyle upierdliwy, że ta parodia wampiryzmu mi przeszkadza. Lekka komedia dla zabicia wieczoru we dwoje bądź samotnego. Fajna gra aktorska. Zaskoczyła mnie tu obecność Snoop Dogga. Generalnie fabuła nie powala na kolana, film jest momentami do przewidzenia, jednak warto odhaczyć go na liście wakacyjnych seansów ;) 

 

Day Shift" mit Jamie Foxx auf Netflix: Vampirverwertung - Kultur - SZ.de  Snoop Dogg i Jamie Foxx zapolują na wampiry – Dzienna zmiana od Netflixa  wygląda dobrze  Dzienna zmiana - recenzja - film, Netflix, 2022, ocena, opinia, filmy o  wampirach - Kino

 

 

Zwiastun:

 

 

 

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa amerykańska komedia z nutką czarnego humoru, fajna rola Snoop Dogga.

Ogólnie lubię temat wampirów, ale trochę w innym wydaniu typu trylogii Blade'a z Wesley Snipes :guma:

Film można polecić na zabicie czasu.

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • flusha33 zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie