Skocz do zawartości

Zablokowane [Multi Admin] Nick


jaknigdy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :jaknigdy
Wiek:16 (za 2 miesiące 17)
Steam ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561199060187678/

Na jakich serwerach chciałbyś być M@? [ CS 1.6 / CS:GO ]: Na jednym które ip wygląda następująco 51.83.175.252:27015
Na ilu serwerach posiadasz admina?: niestety na żadnym to byłby mój pierwszy raz.
Znajomość komend AMXX / SOURCE MOD [ 1-10 ]: 7/10 myślę że tak a jeśli by sie czegos zapomniało to by się  sprawdziało.
Znasz i zatwierdzasz regulaminy? [ TAK/NIE ]:Tak
Mikrofon:? W aktualnej chwili nie posiadam ale ten o to problem zniknie w przeciągu 4/5 dni.
Dlaczego właśnie Ty?: Dlatego że jestem dobrym przykładem na Admina jestem pomocny potrafię rozwiązać kazdy problem na serverze jestem aktywny prkatycznie po 6/7 godzin dziennie inni gracze mają do mnie szacunek i myślę ze by byli zadowoleni z takiego admina jak ja i strasznie duzo osob ktorzy uszukują naprzkład aim i należy się takim graczą kara 
Kilka słów o sobie: Miły sympatyczny pomocny charakterny chłopak który zawsze pomoże gdy będzie jakiś problem na serverze 
Kontakt [ Steam / Faceebok ]: AkaanPL Steam , Damian Wierzba Faceebok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Odrzucam

- nie spełniasz większości wymagań + nie posiadasz admina na żadnym serwerze 

 

 

1 godzinę temu, jaknigdy napisał:

Na jakich serwerach chciałbyś być M@? [ CS 1.6 / CS:GO ]: Na jednym które ip wygląda następująco 51.83.175.252:27015

 

Sądząc po tej odpowiedzi, podejrzewam że chciałeś napisać podanie na admina csgomod, a nie na multiadmina, więc zapraszam do tamtejszego działu *click* i polecam przeczytać wymagania tamtejsze :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie