Skocz do zawartości

Zablokowane [Propozycja] Konkurs w legendarną grę HaxBall oraz Państwa Miasta


snuffy

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

a może tak pogramy jakiś turniej 2 na 2 lub 3 na 3 w prawie zapomnianą już grę na przeglądarce jaką jest HaxBall? https://www.haxball.com/

Ze starych sieci serwerów pamiętam, że takie turnieje były organizowane i cieszyły się popularnością, gdyż gra nie jest wymagająca i nie potrzebuje żadnego konta.

 

Drugą propozycją jest mini konkurs w państwa miasta na stronie https://panstwamiasta.net/ Oprócz podstawowych kategorii ze zróżnicowanymi, nawet własnymi pod sieć CSowicze/Kuleczky i związane z tematyką CS 1.6/CS:GO.

Nie oczekuję jakichś wygórowanych nagród, ale wspólne spotkania podczas takich konkursów na komunikatorze głosowym DC lub TS3 i spora dawka śmiechu. 

 

Nagrodą mogą być punkty reputacji na forum, VIP na forum i ewentualnie jakaś specjalna ranga dla zwycięzców na okres 1 miesiąca lub 2 miesięcy. ;) 

 

Pozdrawiam i zapraszam do wypowiedzi. :kopniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za pomysłem Państwa/Miasta :pranie:

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne pomysły na konkurs! myślę, że trochę funu nikomu nie zaszkodzi więc ode mnie duże tak i potencjalnie zgłaszam chęć udziału w obu konkursach ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczyk też jest spoko opcją ;p 

Przez Rodeo Rita,

będzie! nie wiem kiedy, ale będzie! :) 

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gdziekonkurs

Jestem na wielkie tak. Uważam, że wszystkie propozycje, które wymienił snuffy są warte uwagi. Jeżeli tylko będę miał czas, to na pewno wezmę udział w tych konkursach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

propozycja_przyjeta_csowicze2021.png

haxbal odpada ale integracyjna gra w Państwa/Miasta? czemu nie :) plusem mega są własne pytania - ktoś może to fajnie zorganizować.

Konkurs w Chińczyka jest w trakcie przygotowań, pojawi się nie długo. 

 

Co do organizacji - chętnego proszę o kontakt (kwestia obniżonej aktywności u mnie). 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie