Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane kacowe sentencje


vivor

Rekomendowane odpowiedzi

siemano

xD

 

Pytanie dlaczego niektóre słowa mają cenzure, a znowu inne nie mają? Chodzi o wulgaryzymy.

Drugie pytanie to dlaczego jak pisze do kogoś ' siemano mo**a'o xD to sie załącza cenzura? 

 

a czasami zdarza sie ze ipszac normalne slowo ( teraz nie wymienie, bo nie paimetam xd ) ale wyskakuje blad, ze za duzo znakow specjalnych, a nie ma ani jednego 

 

To pytania drugorzędne, żeby temat nie świecił pustkami.

 

 

Przechodząć do meritum sprawy; proponuje do*****ć jakiś większy limit pisania wiadomości pod wiadomością na chatboxie oczywiscie dla grup premium ( place wymagam ), czasami ttrzeba czekać 30 min, az ktos laskawie doda swoje 2 grosze, zeby moc dalej bezkarnie pisac dalej, obecnie 3 wpisy max / ja 4 jako vip pozdro

 

 

 

@ Jax TellerAle tutaj się nie da pisać baaaaardzo złożonych rozprawek lub nawet średnio złozonych, because jest limit znaków opiewający na 300, załączam screen.

 

Bez tytułu.png

 

 

porponuje zrobic jakies 10 k dla vipa 

lub mniej wedle uznania administracji 

( lub chociaz te 6 o roznej tresci jak jest na kulkach, zaden spam buzkami, emotkami itd / itp )

 

propozycja to nie zaden troll temat, a powazna sprawa

 

Pozdrawiam serdecznie smacznej kawusi.

Edytowane przez vivor

logoooo.png.eec9d29565d71c81726d748d1f55bcd3.png.3ac94278d54d2037b7a37ed82c188267.png

 

2013 - 2023

2023 -> Csowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mordą to jest tak, że wpisy użytkowników "ale morda" / "morda" itp mają chamski, mało kulturalny wydźwięk i wiadomo w jakim celu było to używane, więc zostało ocenzurowane mordo.

 

A co meritum sprawy uważam, że ilość wpisów powinna zostać po staremu, żeby nie spamiły trolle. Po prostu staraj się pisać konkretniej.

 

:papiez:

 

Pozdrawiam w niedzielę borzom wszystkich.

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

propozycja_odrzucona_csowicze2021.png

Kupując VIP'a widziałeś jakie ma udoskonalenia . Ja również mam 0/300 znaków i to nie w niczym nie przeszkadza. Dodatkowo masz 4 pod rząd wiadomości a z tego co przyuważyłem nie piszesz 4 wiadomości po 300 znaków :)

Dodatkowo zainteresowanie tematem marne. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie