Skocz do zawartości

Zablokowane [Grafik] pudzi4n


pudzi4n

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:pudzi4n
Imię:Oliwier
Wiek:16
Jakich programów używasz do grafiki?:Photoshop 
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:3-4h
Opisz siebie:Cześć jestem Oliwier pochodzę z województwa Małopolskiego z miejscowości Gorlice uczęszczam do szkoły średniej na kierunek Technik pojazdów samochodowych.Moimi zainteresowaniami jest motoryzacja,programowanie oraz piłka nożna.W wolnych chwilach składam silniki które dostaje od wujka i tak zarabiam na moje zachcianki.Jak zostaje mi troche czasu to uczęszczam na siłownie.Zajmuje się też swoim serwerem w minecraft oraz uczę się programować w JAVA,HTML,CSS.Lubię sobie pogrywać w takie gierki jak np CS:GO,Fortnite,Minecraft,League Of Legends.Od roku zajmuje się robieniem grafik na zamówienia szczególnie w community minecraft.W Community Minecraft siedze już ponad 7 lat a w community BP około 4 lat.Uczęszczam też na nauki walki (kickboxing) uczęszczam do wicemistrza polski.Myślę że moje podanie się spodoba 
Dlaczego akurat Ty?:Ponieważ uważam że jestem osobą utalentowaną
Na ile oceniasz swoje umiejętności (1-10)?:7/10
Twoje przykładowe prace (Co najmniej 3)MustHard.png:image.png
Kontakt:Discord:wiesiekk

usuncie tego posta bo przez przypadek drugi raz wyslałem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png
I znowu wskoczyło 16 lat? Kurczę, współczuję być rok do tyłu. 

Ja to jestem na nie, nie ma żadnego wykonanego zlecenia przez Ciebie. Te dwie grafy, obok siebie, są ładne, ale nie pasuje mi, że różnią się tylko bg i logiem - zleceniodawcy nie mają nic przeciwko?
Logo, które wykonałeś "Must Hard" w czym było robione? Chciałbym zobaczyć, chociaż w jednej pracy, że masz do niej .psd. Minusem też jest to, że mało kto Ciebie zna, nie masz ani jednego posta w dziale graficznym, co jest mega minusem. No i ta wiarygodność prac, może się czepiam, ale chciałbym zobaczyć, że prace naprawdę były wykonywane przez Ciebie. Podanie mało estetyczne, jak na grafika.

 

 

@ pudzi4nno to stwórz coś nowego i się tym pochwal. Każdy może się podpisać pod grafikę, tak jak w/w nie osądzam Cię - chciałbym to po prostu zweryfikować.

Edytowane przez exot1c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, exot1c napisał:

image.png
I znowu wskoczyło 16 lat? Kurczę, współczuję być rok do tyłu. 

Ja to jestem na nie, nie ma żadnego wykonanego zlecenia przez Ciebie. Te dwie grafy, obok siebie, są ładne, ale nie pasuje mi, że różnią się tylko bg i logiem - zleceniodawcy nie mają nic przeciwko?
Logo, które wykonałeś "Must Hard" w czym było robione? Chciałbym zobaczyć, chociaż w jednej pracy, że masz do niej .psd. Minusem też jest to, że mało kto Ciebie zna, nie masz ani jednego posta w dziale graficznym, co jest mega minusem. No i ta wiarygodność prac, może się czepiam, ale chciałbym zobaczyć, że prace naprawdę były wykonywane przez Ciebie. Podanie mało estetyczne, jak na grafika.

PSD'ków nie posiadam ponieważ w ubiegłym tygodniu robiłem formata a co do tych grafik to sa moje projekty wiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie.

 

Leci tylko na rangi, ciągle chciał admina na zombie i tylko po admina grał, jak odrzuciłem mu podanie to przestał grać na serwerze i poszedł na inny, a jak tam nie dostał rangi to wrócił na mój serwer i dalej chciał rangę.

Zapewne jak nie dostanie rangi to pójdzie na inne forum pisać podanie o grafika.

 

 

 

 

3 Podania i w dwóch 16 lat, w ostatnim 17 lat, a teraz znów masz 16? Widzę, że czas leci do tyłu w twoim przypadku.

0QNmrrc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ exot1cw tym poście podesłać jak zrobię tak ?


edit: jeszcze poszukam tych grafik moze gdzies mam zapisane na np discordzie 
Znalazłem 1 psd'ka lecz tutaj wyslac nie moge bo za duza waga

Edytowane przez pudzi4n
Przez Gangsta,

Ostrzeżenie słowne: 5. Wypowiadanie się w swoich podaniach jest zabronione (od tego jest opcja edytuj).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie
+ obecnie jest mało grafików
- aktywność na forum na poziomie zerowym a zwłaszcza w dziale grafików co łączy się z tym że praktycznie nikt cię tutaj nie zna 
- jak koledzy wyżej nie możesz zdecydować się co do twojego wieku 
- podanie napisane na kolanie 

sygn.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie