Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Shiro


KAPITAN BOMBA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kapitan Bomba

Skarga na : Shiro

AMX:
[AMXBans] Powod: 'Prowokacja na U@ +'

[AMXBans] Dlugosc bana: '3 godzin'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:9976325'

[AMXBans] Twoje IP: '185.139.41.92'

[AMXBans] ===============================================


Opis sytuacji:

Dostałem drugi raz bana za "prowokacje". Typ sie uwziął i szuka byle pretekstu zeby sie przywalić. Dramat i tyle nadużycie uprawnień. 

Nie potrafi na proste pytanie odpowiedzieć o jaka prowokacje chodziło ostatnio a teraz znowu ban.

Dla mnie to śmiechu warte co on robi. Żenada i tyle w temacie... 

Może tu wstawi jakies ss z tej "prowokacji" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:

Skąd wziąłeś, że się uwziąłem na Ciebie? Myślę, że dla Ciebie skakanie w kampie oraz rzucanie zarażających bomb jest uwzięciem się. Nie tylko ja tak robię, poza tym wielu osobom to robię. Nie ma takiego punktu w regulaminie który zakazuje takiej czynności. 

Po drugie:

Nadużycie uprawnień? Dlaczego nie złożyłeś skargi na forum odnośnie tej sprawy? Piszesz skargę za bana którego otrzymałeś dzisiejszej nocy w którym piszesz, że nadużywam flagi administratora. W jakim momencie niby nadużywam tych uprawnień? 

Po trzecie:

Nie muszę żadnych ss-ów wrzucać ponieważ właściciel po prostu sprawdzi logi z danej mapy i tam będzie miał co pisałeś na U@ w moją stronę oraz jak się odzywałeś podczas grania mapy zm_gbox7. To i tak czekałem i byłem stosunkowo cierpliwy. Na wielu mapach się w taki sposób odzywasz i prowokujesz tym co piszesz. Pisząc nagle na u@ "no daj tego bana", "za prowokacje" "śmieszny jesteś" myślę, że po prostu nerwy Ci już puściły.

Po czwarte:

Długość Twojego bana jest adekwatna do tego ile razy już otrzymałeś karę za prowokacje oraz bany. W taryfikatorze kar nie ma konkretnie podanej długości kary za prowokacje, ale jeżeli sytuacja powtarza się 3 raz a Ty nadal nie potrafisz przestać to niestety dlatego dostałeś na 3h. Do tego masz już łącznie 10 banów na serwerze za różne swoje wybryki. Nie potrafisz się zachować na serwerze oraz nie stosujesz się do regulaminu serwera. 

Myślę, że dalsze pisanie odnośnie Twojego bana nie ma większego sensu. Najważniejsze rzeczy odnośnie kary Twojej już napisałem. Pozdrawiam ;) 

1.gif.5f8143a7e20cb1fc19c1ffd7149ac9db.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie