Skocz do zawartości

Zablokowane #1643 Pytanie na dziś


Gość gdziekonkurs

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 1234567890

Sporo razy, ostatni raz, to pęknięty wyrostek i ostre zapalenie otrzewnej, a tu plandemia, chirurgie pozamykane, albo brak miejsc w szpitalach, 3 dni przeleżałem z zalanym brzuchem zanim mnie zoperowali, "jeszcze parę godzin i było by po zawodach:"  słowa chirurga, który mnie operował. :pepejaranko4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tego za dużo xD

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasach szkoły średniej może ze dwa razy, raz jak mnie przekopali pseudokibice i raz kiedy pracowałem we wakacje jako pomocnik cieśli na dachach i zleciałem z trochę większej wysokości niż 1 piętro:V

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Podczas derbów 1 października 2022r odbywał się wtedy mecz Stal Rzeszów vs Resovia no i się pojawiłem na nieodpowiedniej ulicy, ja się odwracam a tam jakiś pejs się mnie pyta za kim jestem no to ja w długą hahahaha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby to raz… ale największa akcja, którą długo zapamiętam to pożar domu około 4:50 rano… byłem w środku z drugim strażakiem na 2 pietrze szliśmy na kolanach i gasiliśmy wszystko, co mogliśmy nagle odcięto nam wodę, a przed nami żywioł ognia, który zamknął nam drogę ucieczki na szczęście udało nam się dostać na balkon, gdzie mogliśmy zeskoczyć…

IMG_0016.jpeg

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie. Chyba że do tego zaliczamy że prawie baba mnie jebła na pasach bo jak to kobiety nie umieją jeździć i prawko znajdują w czipsach 

 

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie