Skocz do zawartości

Zablokowane Nasze Zwierzaki


Gość Bajercia.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bajercia.

labek.jpg.bd43a3f191998ee05e2c19e16d8378a1.jpg

 

Zwierzęta, zazwyczaj psy i koty to stali towarzysze naszego życia, nikogo nie dziwi ich obecność. Zwierzęta domowe uczą nas odpowiedzialności, troski oraz są wspaniałymi towarzyszami zabaw. Należy pamiętać, że zwierzęta domowe to żywe istoty, które mają swoje uczucia i potrzeby.

Posiadanie zwierzaka to szereg obowiązków, wydatków, a także wyrzeczeń. Ale z jakichś powodów miliony ludzi na całym świecie decyduje się na posiadanie małych przyjaciół, a Wy drodzy gracze, użytkownicy czy: 

 

1. Masz zwierzę?

 

2. Chciałabyś/Chciałbyś mieć egzotyczne zwierzę?

 

3. Twoje zwierzątko zna jakieś sztuczki?

 

4. Boisz się niektórych zwierząt lub insektów? 

 

@ Gangsta

 

1. Niestety, póki co nie mam żadnego zwierzaka, ale od zawsze chciałbym psiaka rasy husky. 
 

2. Tak chciałbym, najbardziej ciekawi mnie wąż zbożowy jest on niewielkich rozmiarów i nawet dość łagodny.
 

3. Nie zna, bo go nie mam.
 

4. Jedynie czego się boję to koni :kekw: przeraża mnie jego masa i siła, która jest o wiele większa od człowieka dlatego podchodzę do nich z dystansem.

 

@ Rufi

 

1. Nie, nie mam żadnego zwierzątka w domu.

 

2. Szczerze? Chyba nie. Ja się ogólnie boję jakichś pająków, węży i tak dalej, więc uważam, że byłoby to bezsensu. Dom to ma być miejsce, gdzie czuje się komfortowo, a nie zoo.

 

3. Nie mam zwierzątka.

 

4. Boje się prawie wszystkich owadów (brzydzę się nimi). Ćmy, pająki, szerszenie itp.

 

@ adziulaa

 

1. Mam pieska, jest to cocker-spaniel dość rzadko spotykany przynajmniej w moich okolicach, bo koloru czarnego, jest kochany i przyjazny.
 

2. Chciałabym mieć węża, żeby przełamać lęki.
 

3. Uczyłam go od małego komendy siad, leżeć, przynieś, podaj łapę.
 

4. Boje się pająków.

 

@ Nasrallah

 

1. Mam psa, amstaffa, wabi się Logan. Znalazłem go parę lat temu, jak się błąkał i postanowiłem go przygarnąć.

 

2. Chętnie bym chciał mieć jakąś małą, śmieszną małpkę.

 

3. Mój pies potrafi podać łapę usiąść i położyć się na daną komendę.

 

4. Boję się węży i pająków (tych większych).

 

@ potężny gej

 

1. Nie mam, ale bardzo chciałbym mieć.

 

2. Tak, chciałbym mieć szopa pracza albo fenka pustynnego. Uważam je za wyjątkowo słodkie zwierzaki i na pewno posiadanie ich byłoby oryginalne.

 

3. ---

 

4. Boję się wszystkich gadów i pająków, a tych drugich to przeraźliwie.

 

@ mała czarnaa

 

1. Tak mam lhasa apso, właśnie 1 czerwca urodziła małą sunię.

 

2. Egzotyczne zwierzę nie dla mnie. Po prostu nie :D

 

3. Zna sztuczki. Biorę przysmak na górę i mówię; rób kółeczko, staje na dwóch lapach i się obkręca.

 

4. Panicznie boję się pająków. :(

 

l1.jpg.2e11475cc1284dda7834baa76b86a5f1.jpg

 

l2.thumb.jpg.2bc5a89fc848833e5d95d538d8e7fbab.jpg

 

A tu bardziej widać mamę :D

 

l3.thumb.jpeg.a2f823efed28c092b4aa9cd1fee59500.jpeg

 

l4.jpeg.6fff9ed3e3936c89ce53f1e86f624ea4.jpeg

 

@ radkovsky

 

1. Mam dwa psiaki, które skończyły niedawno pół roku. Wabią się Sandy i Candy. Kocham te dwa gnojki. A oto ich fotka:

 

m1.jpg.eeec79b3573dfba1c35fc5262bbe08d0.jpg

 

2. Zawsze podobały mi się papugi i chciałbym kiedyś jakąś mieć. Bym ją nauczył gadać :kappa: 

 

3. Chodzenie na dwóch łapach, kiedy mam im dać jedzenie :kekw: A tak to żadnych sztuczek jeszcze nie potrafią. 

 

4. Odkąd pamiętam, boję się pająków. Jednak nie wszystkich, bo np. skakuna mogę wziąć na rękę i go podziwiać, nasoszniki mi nie przeszkadzają, ale już od większych się trzymam z dala.

 

@ M1STRZU

 

1. Mam pieska w domu, który ma już około 8 lat (pudel miniaturowy) oraz żółwia i rybki od około 3 lat.

 

2. Nie, bo byłoby trzeba się dużo tym zajmować i jakoś tak nie podobają mi się egzotyczne zwierzęta.

 

3. Tak np. siad, leżeć, aport i to chyba tyle. I nawet umie pokazać, że chce iść na dwór.

 

4. Myślę, że bałbym się pająków i węży.

 

@ mooiste

 

Mam zwierzę, a właściwie psa. Jest to Amerykański Staffordshire Terrier, czyli tzw. amstaff :-) Jest ze mną od ponad roku, w sierpniu będzie miał 2 lata.

Jest super psiakiem, bardzo mądrym i kochanym z wielkim podkładem energii do życia. Nie mogę go brać na wystawy ani dopuszczać do suczek (chociaż on by bardzo chciał), ale urodził się z wrodzoną wadą ogona i podpisując umowę, muszę się z niej wywiązać. Jest to typowy albinosem z plamką na pleckach, słodziak! A co najlepsze - ma siostrę bliźniaczkę i tylko ta plamka pozwala na ich odróżnienie.

 

f1.jpg.c314b57096869cfeca00c0a2efe020f5.jpg

 

Miałam już egzotyczne zwierzęta i raczej już bym do nich nie wróciła. Trzeba poświęcać im czasu, karmić konkretnym i żywym pokarmem, hodować im np. karaczany. Myślę, że raczej tutaj najlepiej sprawdzi się jakiś pasjonata, a nie zwykły Kowalski.

 

Mój pies zna raczej podstawowe sztuczki jak siad, obrót, daj głos, pozycja, podaj łapę. 

 

Generalnie to ja boję się psów, staram się walczyć z traumą. Poza tym nie lubię pająków. 

 

@ RingoPutaVarcaMister

 

1. Mam 2 psy na podwórku, szczekają na wszystko, co się rusza. Ostatnio jeden z nich upodobał sobie piłkę, którą gram i gdy tylko mnie z nią zobaczy, szczeka niemiłosiernie.

 

2. Nie, niepotrzebne mi.

 

3. Jedyne co robi, to szczeka 24/7 XD

 

4. Szczury :bełt:

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziękuję Wszystkim za udział <3 

A jeśli jest ktoś, kogo tutaj nie ma a chce odpowiedzieć zapraszam do komentarzy! :D

 

 

 

Spoiler


źródło, facebook

 

 

 

 

Edytowane przez Rufi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serduszko za chęci i kreatywność :pepeserduszko:

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie