Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja na typera


M1STRZU

Rekomendowane odpowiedzi

Z dniem dzisiejszym rusza szybka rekrutacja na rangę Typera

Zapraszam do pisania podań!

 

Wymagania:

Minimum 15 lat.

Wysoka kultura osobista.

Znajomość regulaminu typera.

Zainteresowanie sportem i konkretną dziedziną.

Minimum 10 postów na forum.

 

Wzór:

Imię:
Wiek:
Jaka dyscypliną sportu chcesz się zajmować:
Dlaczego Ty?:
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na forum?:
Plany na dalszy rozwój:

 

 

 

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • M1STRZU polecił i przypiął ten temat

Imię: Jakub
Wiek: 24
Jaka dyscypliną sportu chcesz się zajmować: piłka nożna oraz gale MMA
Dlaczego Ty?: Jestem wielkim miłośnikiem sportu i szczególnie pasjonuję się piłką nożną, siatkówka oraz sportami walki. Przez wiele lat śledzę zarówno rozgrywki ligowe, jak i międzynarodowe turnieje w obu tych dyscyplinach. Mam wiedzę na temat zasad, taktyki i aktualnej sytuacji w tych sportach. Moja pasja sprawia, że jestem zawsze na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i wynikami.
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na forum?: Jestem elastyczny pod względem czasowym i mogę poświęcić znaczną ilość czasu na forum. Będę regularnie dostępny, zarówno w godzinach wieczornych, jak i w weekendy. Chcę angażować się aktywnie, dzielić się swoimi typami i dyskutować z innymi użytkownikami na temat wyników oraz wydarzeń sportowych.
Plany na dalszy rozwój: Z czasem po wdrożeniu się w typowanie piłki nożnej oraz sportów walk będę starał się wdrożyć w inne dyscypliny sportowe takie jak tenis czy też e-sport 

Edytowane przez ;p)
Przez M1STRZU,

Podanie przyjęte na okres próbny. Zgłoś się do mnie na pv.

sygn.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Imię: Darek
Wiek: 32
Jaka dyscypliną sportu chcesz się zajmować: Piłka nożna (Bundesliga)
Dlaczego Ty?: Ogólnie interesuję się sportem, lubię oglądać piłkę nożną, ręczną i siatkówkę. Posiadałem kiedyś ową rangę typera na dwóch sieciach. Dość sporo czasu spędzam na laptopie, więc jakieś tematy mógłbym wrzucać. Dodatkowo, lubię sprawdzać na bieżąco, co się dzieje w świecie sportu.
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na forum?: Wchodzę bardzo często (sami widzicie moją aktywność).
Plany na dalszy rozwój: Obecnie bym chciał zajmować się piłką nożną (bundesliga + dogadanie się z innymi, co kto ma wrzucać).

 

Przez M1STRZU,

Przyjmuję na okres próbny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Wzór:

Imię: Dominik
Wiek: 19 ( W Lutym wleci 20 )
Jaka dyscypliną sportu chcesz się zajmować: E - Sport , Koszykówka , Hokej , Piłka Nożna , Siatkówka , Boks , Tenis , Piłka Ręczna .
Dlaczego Ty?: Uważam że mam w tym spore doświadczenie , miałem już rangę Typera jak i Opiekuna Typerów na innej sieci , i szło mi dość dobrze . Przede wszystkim jestem miły , aktywny , życzliwy jak i chętny do współpracy i zaangażowany do pracy w grupie :D
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na forum?: Siedzę codziennie , dość często kilka razy dziennie spędzam czas na forum w każdej wolnej chwili także w kwestii aktywności żaden problemik ;)
Plany na dalszy rozwój: Mhmm, może jakieś Quizy Sportowe ? Dodać jakiś dział z ciekawostkami o świecie , sporcie , piłkarzach czy o ciekawostkach związanych z człowiekiem jak i ze zdrowym trybem życia ;) Wdrążyłbym cos takiego jak Kupony z Gal Fame MMA , CLOUT MMA itd... Można byłoby załóżmy  wytypować zwyciezce i zgarnac jakieś dodatkowe punkty do sklepiku ;) Również jakieś kupony specjalne z nagrodami typu PSC , ranga na serwerze czy coś tego typu na pewno to w jakimś stopniu pogoni graczy i rozrusza dział Typera :D  Również chciałbym dodać cos takiego jak Sacrum Typera w którym znajdowałyby się pomocnicze linki , grafiki jak i również zostałoby by w ładny sposób wyjaśnione jak powstają kupony i jak one funkcjonują , to bardziej byłby post wspomagający nowych Typerów , na którym mogliby się wzorować lub podszkolić ;) 

 

Pozdrawiam ode mnie to tyle <3  

Edytowane przez ^Yoshi^
Przez M1STRZU,

Przyjmuję na okres próbny 2 tygodnie. Zapraszam do kontaktu na pv w celu omówienia szczegółów 

Przez M1STRZU,

Zmiana werdyktu: Odrzucone - powód: brak kontaktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wzór:

Imię: Dominik
Wiek: 19 ( W Lutym wleci 20 )
Jaka dyscypliną sportu chcesz się zajmować: E - Sport , Koszykówka , Hokej , Piłka Nożna , Siatkówka , Boks , Tenis , Piłka Ręczna .
Dlaczego Ty?: Uważam że mam w tym spore doświadczenie , miałem już rangę Typera takze jesli chodzi o zadania bojowe to jestm w stanie wziasc je na bary :D No i mysle ze przyda wam sie pomoc duzo ludzi u was na typerce nie widze , a lubie to robic takze czemu by nie :D 
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na forum?: Siedzę codziennie , dość często kilka razy dziennie spędzam czas na forum w każdej wolnej chwili także w kwestii aktywności żaden problemik ;) Jestem stalym bywalcem . Bezinteresownie potrafie przejrzec forum dobre kilka razy dziennie .
Plany na dalszy rozwój: Mhmm, może jakieś Quizy Sportowe ? Dodać jakiś dział z ciekawostkami o świecie , sporcie , piłkarzach czy o ciekawostkach związanych z człowiekiem jak i ze zdrowym trybem życia ;) Jest wiele mozliwosci jak i pomyslow ktore przysuna mi sie namysl . Najlepsze sa pomysly na spontanie ktore maja szanse ujrzec swiatlo dzienne :D

 

Pozdrawiam ode mnie to tyle <3  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie