Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE O ADMINA] -oskorox-


oskorox

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: -oskorox-
Wiek: skończone 19
Steam/NonSteam: Jeżeli Steam to podaj Steam ID : non-steam (smutnażaba.png)
Mikrofon [TAK/NIE]: tak
Znajomość AMXX [1-10]: 5-7 (długo nie używałem, ale szybko mi się przypomną komendy :p )
Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/player/-oskorox-/51.83.166.59:27015/
Czy Pełniłeś już role Administratora na jakimś Serwerze?: Tak, na tej sieci serwerów akurat, ale serwer upadł po roku
Dlaczego Akurat Ty?: zawsze angażowałem się w sprawy związane z serwerem oraz pilnowałem porządku na serwerze. Dużo czasu dziennie spędzam na serwerze, o różnych porach dnia. Miałem też już swój blisko roczny staż jako admin na serwerze zm. Czasem też się zdarza, że ktoś łamie regulamin na serwerze, a akurat nie ma admina w okolicy więc wydaje mi się, że się przydam :D 
Jak Znalazłeś się na Naszym Serwerze? Pobrałem cs-a aby grać w dr, ale zauważyłem ten serwer i bardzo mi się spodobał, więc od tamtej pory cały czas w którym jestem na cs-ie to spędzam na zm+exp 100lvl 

Staż na Serwerze: co prawda 12 dni, ale 3000minut w tym czasie to chyba niezły wynik hah

Kontakt: najlepiej discord - Underline2115#8481

Jednorazowa Składka [23.37 zł SMS / 20 zł PSC/Blik/Paypal] - [TAK/NIE]: Wydaje mi się że tak, aczkolwiek nie mogę obiecać (dzisiejsze ceny za wszystko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie