Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Odwołanie - Yoshinorii


Yoshinorii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Dostalem przed chwilka bana za obraze na tydzien gdzie nie wypowiedzialem sie w zaden obrazliwy spsoob wobec osob trzecich ani nikogo nie obrazlem . Niestety ale adminowi ktorey dal mi bana troszeke niezle sie odkleilo ale ban jest nieslszny zadne wulgaryzmy nie byly skierowane w zadna osoba , jakos sredno mnie to interesuje ale mam nadzieje Onajnn ze sie tym zainteresujesz byczku moj :) Sprawdz logi itp , ale jesli tak ma byc to trzymaj administracjhe krocej jesli mozna prosic , jestem wyrozumialy ale admin w tym momencie troszke przesadzil z sedna ;) ( Niech Onajnn mi odpowie zadnej odpowiedzi nie biore pod uwage , dzieki buziaki misie <3 )

ok

 

 

Czekam na odpowiedz .

 

420 jesli dales mi pod postem haha to zargumentuj to co cie smieszy ? :)

 

Bo akurat w tym przypadku niezle sie ziomkowi odkleilo

Jelsi poda mi chociaz 3 argumenty wobec mojego bana to go przyjme na klate jesli nie to niech sie nie odzywa ;)

 

Czekam na Onajna.

Edytowane przez Nasrallah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 1234567890

Śmieszny jesteś typie, od ku**w wyzywasz ludzi przez mikro i będziesz mi tu pi*******ł, że nikogo nie obrażałeś?  Naaaaraaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wez odklejencu , dystansu troszke , wobec osob 3 nic nie lecialo ;) Poczekam na onajna

Ja rozumiem ze robisz to co musisz ale zadne slowa nie polecialy w doklada oosbe , ale widac ze masz szczote w dupsku wiec nie moja wina , no przepraszam jestem tylko z toba szczery ) sory onajn ale to przseginka )

Sie smiej , w skrocie prawda boli byczku , naucz sie troche pokory i dystansu bo z takim podejsciem w zyciu nie bedziesz mial lekko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Oro Koroner zmienił tytuł na Odwołanie - Yoshinorii

https://megawrzuta.pl/download/7f04a3e69ffb26709c170fe9101b854b.html

4:04:60 - "Jestem naj****y jak coś"
5:35:55 - "Od respa biegną wam ku**y"
7:51:75 - "je*** Ciebie, leżysz"
8:34:85 - "Jaka ciota"
8:45:50 - "je***y cwel, górny idzie"
10:23:75 - "je***e dziwki"
11:21:30 - "je*** was"
11:55:65 - "Cwel je***y"
13:24:63 - "Wale dziwkę"
13:29:05 - "O Ty gnoju je***y"
17:17:50 - "Chodz tu kurwo jebana, dziwko ty"

Zapewne, gdyby THC nie wszedł, nadal byś wyzywał graczy. Dziwi mnie, że żaden admin tego nie słyszał.
Trochę się tych wyzwisk nazbierało.

Według taryfikatora wygląda to tak -> Obrażanie innych graczy: 30 MIN - 3 H - Jeżeli nie pomaga zwiększać bany  1/3/7 dni.
Z racji tego, że jest to Twój pierwszy ban, bana skracam do 1 dnia. Kolejne wyzwiska na serwerze, będą skutkowały banem 3 dniowym, a następnie 7 dniowym.

https://serwerowe-bany.pl/bans/882.html

ban_skrocony_csowicze2021.png

Edytowane przez Nasrallah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie