Skocz do zawartości

Zablokowane eh..


Rafal7255

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym dostać ub na discordowym jb też bym chciał zagrać w cs/amonga itd.  Wiem jestem debilem dla was zjebem ale taki ja nie jestem :( aktualnie to nie mam z nikim w nic pograć pogadać no i trochę smutny jestem a chciałbym cos porobić, pograć, pogadać =_= 


ale i tak  na pewno nie dostane ub bo tacy jesteście -_- powinienem się zabić i tyle.  Nie mam kolegów i ich nie Bendę miał -_- wszyscy maja mnie w du**e nawet ojciec który mówi do mnie żebym się zajebał bo jestem nikim 
@ WIKARYco do ts to tylko tam jestem żeby pograć w lola lub cos innego już to mówiłem z x razy + jakbyś mnie poznał lepiej to nie mam 15 iq ;/ + nie jestem zjebem. + pati pebex rusher itd. na pewno potwierdza ze nie jestem zjebem :)

Edytowane przez Rafal7255
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jako rzecznik naszego wspaniałego serwera discord.

Chciał bym z wielkim żalem poinformować pana Rafała.J o o przyczynie nalożónego bana na ów użtkownika sieciu.

  • 14 iq na naszym serwisie moga przebywaćtylko osoby o poziomie powyżęj 20 sam szjzer trenował 2 tygodnie i mu się udało.
  • Utrzymuje pan bliskie kontakty z użytkownikami naszej znienawidzonej konkurencji z gorszego komunikatora głosowego.
  • Jest chodzącym zagrożeniem, z powodu próbuje być pan filuterny oraz hecny co oczywiście panu nie wychodzi co doprowadza do wyskokiego zażenownaia naszych użtkowników na co niemożęmy se pozwlić.
  • Nie opłącił pan również skałdki wynoszącej 20 na kaydropa dla człapaka

Po spełnieniu wszytkich wymagań proszę sięzgłosić w wiadmośći prywatnej.

Brakuje jeszcze tylko żeby @ RingoPutaVarcaMister chał tam dołączyć :XD:

Z poważaniem

Biuro ochoenybezbeków

ps. pozdrawiam cię @ youknowswho

Edytowane przez WIKARY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Rafal7255 napisał:

Wiem jestem debilem dla was zjebem ale taki ja nie jestem :( aktualnie to nie mam z nikim w nic pograć pogadać no i trochę smutny jestem a chciałbym cos porobić, pograć, pogadać =_= 

 

Smutny jest fakt, że nie masz znajomych poza siecią, wydaje mi się, że ban na DC może zmobilizować się do wyjścia z domu i eksplorowania świata w celu nabycia znajomych do wspólnych gier i rozmów, pozdrawiam Rafał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie