Skocz do zawartości

Zablokowane Spadochron Classic DD2


`dR.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W sumie krótko zwięźle i na temat pytanie do was co sądzicie o wyłączeniu spadochronu na serwerze? (wiadomo na początku można by to zrobić testowo na jakiś czas i zobaczyć jak zareagują gracze)

Moim skromnym zdaniem zmieniło by to całkowicie rozgrywkę spowolniło by troszkę pojawianie się osób na pewnych pozycjach i również uważam że mogłoby to troszkę te rozgrywkę wyrównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, abcd. napisał:

 

...Moim skromnym zdaniem zmieniło by to całkowicie rozgrywkę spowolniło by troszkę pojawianie się osób na pewnych pozycjach i również uważam że mogłoby to troszkę te rozgrywkę wyrównać.

 

Jestem podobnego zdania co @ abcd.

 

Parachute OFF

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie jestem na nie, nawet mi sie odechce tam grac bez tego spadochronu xD  Obalając wasze argumenty powiem, ze na serwerze jest ograniczenie prędkości i w dowolnym momencie jestem w stanie zmienić jego wartość ;p 

 

ale zobaczymy co spolecznosc na to ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiadomo na tak . Ograniczenie prędkości może i jest ale i tak sie rozpędzają na strefach i do niczego innego nie służy spadochron. A jak ou9 zapieprza to nie wiem, ja tego ograniczenia nie widzę. Rozpędzanie na wielu serwerach w ogóle jest zabronione. Wiadomo najwięcej oponować będą rolkarze i strefiarze.  Jak by usunąć, to paru tryhardów pójdzie gdzie indziej, bo oni nie potrafią bez grać. Dla mnie to nawet lepiej, a dla was sami sobie oceńcie.

Przez misiek223,

Bo jest ustawiona spora wartość, tak jak napisalem w poscie w dowolnym momencie jestem w stanie ją zmieniać. Podstawowa prędkość jak biegniesz na nożu wynosi 250, na serwerze aktualnie jest max 450 bodajże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzucam, ze wzgledu na to ze jestem niemal w 100% przekonany, ze serwer na tym mocno ucierpi jeżeli chodzi o grywalność. 

propozycja_odrzucona_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie