Skocz do zawartości

Zablokowane Alergia na chodzenie do CT


wald

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni gracze serwera Jailbreak, pragnę zadać pytanie dotyczące powszechnej niechęci do dołączania do drużyny Counter-Terrorist na serwerze. Rozumiem, że utrzymanie porządku oraz spokojnego przebiegu rundy jest trudne, jednakże buntownicze zachowania oraz brak ogólnej koordynacji (czyt. bunt) stanowią integralną część rozgrywki, na którą wszyscy wyraziliśmy zgodę podczas przebywania na tym serwerze. Czy nie uważacie, że sytuacja, w której na serwerze przebywa 14 więźniów, bez jednego strażnika, jest nieco zniechęcająca? Takie zdarzenia skutkują opuszczeniem serwera przez graczy i obniżeniem jego atrakcyjności dla osób spoza naszej sieci. Co o tym myślicie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długotrwały konkurs na najlepszych prowadzących z ciekawszymi nagrodami niż szlugi załatwiłby sprawę. 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym się przyjrzał niektórym adminom, którzy faworyzują swoich, a tak jak Kuba wcześniej wspomniał innych banują za byle gó**o i jak to ogarniecie to może coś w CT się zmieni.
Sytuacja sprzed kilku dni, byłem w CT pod rząd przez chyba 4 mapy bo nie było wcale chętnych, w niektórych momentach prowadziłem ja przeciwko 10 wieźniów lub więcej.
Na 4 mapie dostałem bana na kilka godzin za mało kreatywne prowadzenie (chociaż admin przez poprzednie 3 mapy nie miał żadnych wątpliwości w tym temacie) oraz zabijanie bez karniakowania (tutaj też mi nie zwracał uwagi), a zabiłem wtedy 2 graczy z 6, którzy przeżyli jak już była może połowa rundy i byliśmy na mapie.
Tymczasem kolega pana Admina (doszedł do mnie na 4 mapie), który nie ogarniał był lub nie był dalej w CT bo nie miałem tego jak sprawdzić przez bana, ale zdrowy rozsądek podpowiada mi, że jednak grał dalej ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszaliśmy ten temat na zebraniu i imo jak chcemy kogoś zachęcić do prowadzenia lub do wchodzenia do CT to powinien być konkurs na najlepszego prowadzącego np co miesiąc. Typu ankieta i wyznaczenie kreatywnego prowadzącego. Takie coś myślę że zachęci oraz sprawi, że prowadzący będzie prowadził kreatywnie czy ogarnięcie. Innego rozwiązania jak narazie nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2023 o 22:50, Bonesi napisał:

Długotrwały konkurs na najlepszych prowadzących z ciekawszymi nagrodami niż szlugi załatwiłby sprawę. 

 

Proponowałbym więcej bonusów z ruletki dla prowadzących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł konkursu na „Najlepszego Strażnika” rywalizacja mogłaby być miesięczna tzn np Najlepszy Strażnik w Kwietniu, Maju itp.

swoja droga więcej bonusów z ruletki ma sens, tylko jakich bo np szlugi i tak się dostaje za grę w CT. Ja bym wprowadził np możliwość posiadania dwóch broni tak jak czasami się dropnie krowę z ruletki.

 

co do banow na CT to jeszcze nie widziałem żeby ktoś za głupotę dostał bana, jak coś odwalacie to się nie dziwcie, ze dostajecie bany. Po za tym napisanie odwołania trwa 2 minuty.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kubaf napisał:

Popieram pomysł konkursu na „Najlepszego Strażnika” rywalizacja mogłaby być miesięczna tzn np Najlepszy Strażnik w Kwietniu, Maju itp.

swoja droga więcej bonusów z ruletki ma sens, tylko jakich bo np szlugi i tak się dostaje za grę w CT. Ja bym wprowadził np możliwość posiadania dwóch broni tak jak czasami się dropnie krowę z ruletki.

 

co do banow na CT to jeszcze nie widziałem żeby ktoś za głupotę dostał bana, jak coś odwalacie to się nie dziwcie, ze dostajecie bany. Po za tym napisanie odwołania trwa 2 minuty.. 

Nie jestem z tych płaczących, żeby pisać odwołania od bana na kilka godzin, który za chwile minie, a ja o tym zapomnę. Napisałem to po to, aby osoba, która będzie sprawdzać ten temat czyt. właściciela serwera poruszyła wśród was adminów to co napisaliśmy razem z Kubą i bardziej przyglądała się niektórym z was.
Wiadomo, że swój swego bronić będzie zawsze i nie mówie, że jest coś w tym złego. Ale na to musi spojrzeć osoba bezstronna, a nie ja czy Ty, bo wiadomo, że ja już do tego admina, który wlepił mi bana podchodzę z dystansem, a wy możecie się lubić i teraz mało z naszych przekomarzań forumowych może wyniknąć.

Edytowane przez Jajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie