Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na misiek223


Oro Koroner

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 03.05.2023
Nick użytkownika: @ misiek223
Dowody: Wszystko niżej będzie uzasadnione
Świadkowie: Użytkownicy na czatboxie + w podaniu Grin na UBT
Uzasadnienie: Chciałbym, aby to też rozważył @ RumcajsJumper

 

Może zacznę od początku. Osoba, na którą składam skargę, zaczęła mieć do mnie jakiś problem, gdy tylko złożyłem swoje pierwsze podanie w UBT. Nie znamy się, ani osobiście, ani nie przypominam sobie go z jakiś innych sieci serwerów. Zacznijmy od mojego pierwszego podania. Napisał "bardzo niepokojące jest to, jak bardzo zależy Ci na tej randze" - może byłem 5 dni wtedy na forum od czasu zarejestrowania, ale nie spełniałem tylko jednego punktu, a mianowicie "miesiąc na forum", bo inni mnie nie znali, ale inne punkty wymagań spełniałem jak najbardziej. Co jest w tym niepokojącego, że mam czas, i chcę pomóc?

 

Jeżeli jesteśmy już przy temacie "konta na forum" - 12 grudnia, użytkownik Sosna składa podanie na UBT, nikt go nie znał też, oczywiście poza naszym J@, który objaśnił, że użytkownik może nie jest znany użytkownikom forum, nie spełnia punktu konta na forum, ale on go zna i napisał, aby za jego namową weszło podanko. Nikt inny się nie wypowiedział, i podanko zostało szybko zaakceptowane, pomimo tego, że znajomość cheatów była spora, i tu jakoś się nie bał, że może się palić. Osobiście nie znam Sosny, ale rozmawiałem z nim kilka razy nie dawno, i jest spoko człowiekiem, którego pozdrawiam. W moim 3 podaniu kolejny raz stara się zrobić wszystko, abym tylko nie dostał owej rangi, dodając jakieś wycinki z rozmów podobno z właścicielem sieci, z którą csowicze mają na pieńku, gdzie przeciwna sieć robi nam ataki/włamy + twierdzi, że ludzie z poprzedniej sieci dostarczą dowody, że się palę (pytanie tylko jakie, i dlaczego tak bardzo Ci zależy, abym się nie dostał owej rangi?). Byłem rozpisywany na poprzedniej sieci i dostałem UB przez Archonka. 

 

Druga bardzo ważna sprawa, to taka, że nasz J@, chciałby mieć wszędzie swoich "kolegów", czy to na swoim serwerze, czy też w dziale UBT. Już nie będę wracał do podania Sosny, ale przejdźmy do podania admina Classic DD2 Grin, na którym J@ jest właścicielem. Nie spełnia on kilku wymagań. Znajomość ortografii/gramatyki-podanie napisanie byle jak, nie patrząc na błędy, dodał je. Nie posiada 60 postów, nie bierze czynnego udziału w rozpisywaniu dem/zgłoszeń, nikt go nie zna, lecz oczywiście misiek223 zapewne rozpisze wszystko na same plusy. Poniżej chcę przedstawić pewne screeny, które przedstawią, jak być popartym, pomimo gdy się nie spełnia wymagań.

 

 

image.jpeg.5975b1956cf53c715ff6fcfdfdfea17d.jpegimage.jpeg.9562a1b140244a4fea6dd76924b8b5a0.jpeg

 

Bardzo słabo to wygląda, a wręcz żenująco.

image.jpeg.84a34065211e4395f85971a31cf681e4.jpegimage.jpeg.ccbb4314dac08b62cb23cecd177bbb6a.jpeg 

image.thumb.jpeg.6aadc3c95116102e43200bb264f54779.jpeg

 

 

Trzecią sprawę też chciałbym poruszyć. Może raz, lub dwa razy w miesiącu, wejdę na DD2 classic, i zagram tam może z 5 minut, gram czysto, nie było nigdy żadnych skarg na mnie, a tutaj szanowny właściciel serwera, jak i J@, dalej ma jakieś swoje urojenia. Dużo osób gra ze mną, czy to osoby z DD2 classic, czy też z pozostałych dwóch DD2, i wszyscy widzą, że gram czysto, raz na jakiś czas coś siądzie, lecz ogólnie sam mój rankstats jest na minus (wczoraj patrzyłem, to chyba była 339 na 322?). Po czym dzisiaj na czatboxie wlatuje taki wpis.

 

 image.thumb.jpeg.976f38f47c54b3c70f77c47f9b9f822e.jpeg

image.jpeg.77711e14a89a515e65f7efd9bad2ac29.jpeg

 

Nigdy nawet ze mną nie zagrałeś ani minuty, a cały czas się mnie czepiasz i oczerniasz. Ty może nie masz ochoty ze mną grać, ale inni gracze, czy też drugi właściciel, opiekunowie, mogą mieć chęć zagrać ze mną, bo osoby mnie lubią.

Czemu wracasz do czasów, gdy byłem na poprzedniej sieci, i nic nie zostało mi udowodnione, odnośnie cheatowania, gdzie byłem sprawdzany? Wrócę na chwilę, do zrobienia mi WG-za "1" razem, wszedłem normalnie na spekt, pobierałem WG, i wywaliło mnie z serwera, z komunikatem, że ping został przekroczony" (jesteś pewnie stałym bywalcem tamtej sieci, skoro piszesz sobie z właścicielem, więc mogłeś wrzucić tutaj link z mojej "1-wszej degradacji", po której zostało to sprawdzone i mogłem znów grać)". Co do głównego WG-na serwerze było zapisywanie demka z gry w folderze, podesłałem paru osobom wtedy, i nic na nim nie było, bo tak jak pisałem, oglądając wcześniej grę gracza, ktorego miałem rozpisać, zapomniałem wyłączyć VM. Dużo osób Ci powie, że każdego można spalić za WG, głównym sprawdzeniem, jeśli już się to zrobi, jest zobaczenie włączonych procesów. Powie Ci to dużo osób. Dodatkowo trochę śmieszne jest to, że utrzymujesz kontakt z tą siecią, która nas nie lubi, i robi ataki/włamy na bans/być może też na serwery. 

 

Ewidentnie próbujesz na siłę pokazać innym, że się "palę", lecz takiego czegoś nie ma. Na sam koniec, aby moja osoba w końcu została oczyszczona ze zbędnego oczerniania, podsyłam swoje povy z gry na DD2#1, żeby też @ .:TR@kToR:.  miał pewność, że gram czysto.

https://megawrzuta.pl/download/f7d9c7a6ab2ac6e99b8215a37fd66ac6.html

Pov z teraz z DD2#1 -> https://megawrzuta.pl/download/98917294596742b59924a9ecb43f42ad.html

Edytowane przez Nasrallah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wywnioskować czego konkretnie dotyczy skarga. Tego, że jestem kategorycznie przeciwny twojej kandydaturze na ubt, ponieważ mam do tego mocne podstawy. Czy tego, że postanowiłem przy najbliższej okazji nałożyć na Ciebie bana na dd2 classic? Jako w@ serwera posiadam taki przywilej, dodatkowo ta decyzja jest poparta argumentami chociaż póki co ban nie jest jeszcze nałożony. 

 

Moim niezbyt skromnym zdaniem ta 'skarga' to nic innego jak płacz z powodu tego, że wstawiłem publicznie to co masz 'za uszami' i po prostu cię zdyskredytowałem. Nie trzeba być zbyt bystrym, żeby zobaczyć masę niedopatrzeń w Twoich podaniach. (Jakby ktoś nie wiedział o c chodzi -  )

18 godzin temu, Nasrallah napisał:

dodając jakieś wycinki z rozmów podobno z właścicielem sieci, z którą csowicze mają na pieńku, gdzie przeciwna sieć robi nam ataki/włamy

Skąd takie informacje? o.O Adminstracja sieci ma wgląd do pełnej konwersacji nt Twojej osoby na życzenie. Logiczne, że jak coś mi przy kimś 'śmierdzi' a ta osoba stara się o znacząca rangę na sieci to robię research. 

 

Co do podania Grina. Tutaj również nie widzę nic złego, że ściągam osobę z 'zewnatrz' kogoś kto posiada jakąś tam 'teczkę' swoich zasług i w przeciwieństwie do Ciebie nie jest złą sławą owiana - tutaj również administracja ma wgląd. Takie rzeczy mają miejsce na sieciach serwerów. 

18 godzin temu, Nasrallah napisał:

więc mogłeś wrzucić tutaj link z mojej "1-wszej degradacji"

https://prnt.sc/hVp9GYuyhPbQ

 

@EDIT

a tutaj wisienka na torcie którą w sumie dostałem dzięki uprzejmości jeszcze na innym forum

https://prnt.sc/WMN_S5Kr_5Sn

 

 

Ludzie sami do mnie piszą na twój temat xd 

 

@ Nasrallahoboje wiemy, że ta 'skarga' to próba wywarcia presji na traktorze, robiąc nagonke na mnie. Schemat na każdej sieci jest ten sam: głosowanie na serwery żeby wbić posty, rozpiski na siłę, podania ma ubt, skargi na administrację, dostanie rangi, spalenie się, ban. W dodatku Perez który na każdej sieci daje ci poparcie oo koleżeńsku, bo go o to prosisz xD powodzenia. 

 

Twierdzisz że odpaliłes vermiliona do rozpiski demka :pepexD: to po co ty nam jestes potrzebny skoro nawet nie znasz podstawowych programow do demek :haha:

 

Na classicu nie grasz, bo już cię raz wyłapaliśmy, to zmieniłeś stima i poszedłes podlizywać się do adminów jokera. Dziwi mnie jedyny fakt że oni jeszcze cię nie wyłapali xd kwestia czasu pozdro @ Zamachowiec :zwyciestwo:

 

Trzeba być nierozgarniętym żeby wziąć cię na tą range xD tak czy inaczej i tak będę twoim cieniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Skarga tyczy się dwóch rzeczy.

 

Pierwsza z nich, to taka, że na siłę cofasz wstecz, do sytuacji z innej sieci. Bardzo chętnie bym wstawił też screeny, by pokazać, jak naprawdę wyglądała cała sytuacja z niby ucieczką od WG, lecz niestety mam zablokowane konto tam, a jednej osoby, którą mam na steam, nie będę prosił, aby specjalnie dla mnie przeglądała/szukała tematu. Opisałem wszystko w swoim podaniu, że wtedy wszedłem na spekt, pobierałem ze strony WG, i wywaliło mnie za ping z serwera, po czym dosłownie po 3 sekundach wszedłem ponownie na serwer (wtedy screen wysłałem nawet na steam/pv na forum do Archonka), lecz opiekunka uznała to za ucieczkę.

 

Druga sprawa, tak jak wspominałem wyżej, nakłaniasz "swoich" ludzi, aby składali podania na UBT, gdzie nikt ich nie znał/nie zna, nie spełniali wymogów (kiedyś przykład użytkownika Sosna, który przyszedł tutaj z nowym serwerem/pełnił jakąś ważną funkcję, jak to wtedy napisałeś w jego podaniu i teraz Grin z Twojego serwera, którego znasz Ty, paru adminów, oraz tamtejsi gracze, lecz inni nie znają, i osoba też nie spełnia paru wymogów). Według mnie jest to na zasadzie "inni nie, moi owszem".

 

Na samym końcu pokaże wycinek z pewnej sieci innego gracza, i się do tego odniosę. 

 

Tak samo temu graczu, pokazało na WG czerwony kolor. Jemu sprawdzono demko z gry, i dostał UB od Pecika, bo gra była czysta, jedynie miał tak samo jak Ja, bo pliki zalegały w appdate, a jak wiemy Bartek jest bardzo dobrym adminem UBT. Mi na poprzedniej sieci nie dano szansy, abym wstawił pov na forum, aby oceniły to inne osoby z UBT/administracji, tylko od razu degrad, i co za tym idzie zły wizerunek mojej osoby. Jedynie na PV wysłałem kilku osobom moje pov, i nikt się do niczego nie przyczepił. Gra była czysta. Jedynie do czego sam mogę się przyznać, to fakt, że mogłem wyłączyć VM po oglądaniu i rozpisce gracza. Dlatego teraz nagrywam sobie demka z gry. 

 

Poniżej wspomniany screen, z wyżej opisanym tematem (bez reklamy sieci).

 

 

 

 

 

20230503_220013.jpg

 

// Edit. 

@ misiek223Weź człowieku wyjdź z domu, a nie siedzisz przed kompem, i latasz od sieci do sieci, i piszesz do właścicieli. To jest żenujące :kekw:

 

Jeżeli już jesteśmy przy tym, to też chętnie się odniosę. Byłem na tamtej sieci, dzięki mnie też wyleciał potężny moderator, który był tam długo, i palił się, lecz nikt tego nie zauważył, że gość z AWP miał triggera, strzelał blisko 1,5m od modelu itp. @ PerezDD2 może też to potwierdzić.

 

Przechodząc do głównego punktu, wychwyciłem też innego gracza, który podobnie z AWP strzelał w skrzynie 2m od modelu i go zabijał, po czym po miesiącu temat otworzył jeden z administratorów (gdzie gracz ma 48h na odwołanie), aby nowi członkowie UBT sprawdzili. Zapewne jakiś dobry ich znajomy, skoro po miesiącu temat otwarty i UB (link na streamable wysłałem nawet do osób, które były w UBT na innych forach - jeśli się nie mylę, to do Onajn wtedy też). Nie wytrzymałem, i zacząłem na czatboxie się śmiać z tego, po czym dosłownie 5 minut potem zostałem zablokowany i zbanowany na forum :kekw: 

 

Jak sami użytkownicy widzicie, nasz administrator robi wszystko, abym nie dostał owej rangi. Próbuje chwytać się każdego koła ratunkowego :kekw:  Ciekawe do kogo jeszcze uderzysz. Może od razu dam Ci linki do for, hmm?

 

// Edit 2

Co Ty chłopie wygadujesz za bzdury, i próbujesz bezczelnie wmawiać ,że ja jakiś zamachowiec. Proponuję Ci odpocząć od komputera, bo źle działa na Ciebie.

 

Na dodatek co to ma być, że nikt nie może napisać swojego zdania, bo będzie nie po twojej myśli? Może jeszcze ich ukażesz za to warnami? 

 

20230506_085659.jpg

Edytowane przez Nasrallah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga mnie nie dotyczy ale ten cały misiek już dawno powinien zostać wyjebany ze swojej roli, nie tylko do ciebie pisał w taki sposób, olewał też wiadomości na priv a ranga powinna go zobowiązywać, ogólnie śmierdzi chamstwem i buractwem gość myśli za na tej sieci Boga za nogi złapał, a takie jego pierdolenie na chatboxie to standard, tyle że w końcu ktoś poruszył temat tego wrzlopiarza.

1tkonfr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ misiek223zmień swoje źródło informacji bo widocznie ktoś Cię w ch**a robi.

Napisałeś na każdej sieci rozsyłam pozytywne opinie na temat autora tego postu? Chyba jest jeszcze jakiś inny Perez bo na pewno nie o mnie chodzi gdyż jedyną opinie wystawiłem tutaj więc nie mieszaj mnie to tego. 

Mówisz, że po koleżeńsku wystawiam opinie? Nie rozśmieszaj mnie, u mnie nie ma coś po koleżensku ja oceniłem tutaj tylko i wyłącznie nasza współprace na poprzedniej sieci i żadnego faworyzowania tutaj nie widzę. Wyrażam swój opinię nie kierując się tym że kogoś znam lepiej czy gorzej, szczerze mówię i piszę o tym co widzę i czuję. Nie idę drogą którą wybiera większość i nie kieruje się nią lecz mam swój światopogląd i otwarcie mówię co dla mnie jest źle. 

Nie życzę sobie abyś dalej definiował moją opinię tutaj jak opinię napisaną po koleżensku ani za namową Darka bo takie coś nie miało w ogóle miejsca. 

Ps. Dla sprostowania sprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Skargę zamykam, użytkownik jest zawieszony na 3 tygodnie pracy. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie