Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane podanie Rafal7255 :/


Rafal7255

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:Rafal7255

Imię: Rafał
Wiek:19
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Brakuje adminów chciałbym dostać ostatnia szanse już  nie Bendę pisał rezygnacji tak o i chce dalej grać na serwerze bo mi się podoba wiem ze są ludzie co mnie obrażają albo wyzywają ale to nic siedzisz cicho i tyle myślę ze dostane ta szanse i Bendzie jak dawniej :) pozdrawiam 

Doświadczenie: duże już miałem admina :/
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6

Ile czasu spędzasz na serwerze: 2/3 h codziennie 
Jak długo jesteś z nami: od samego początku 

Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/Rafal7255/51.83.147.22:27015/

Posiadasz Steam? [tak/nie]: Tak

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]: Tak
Kontakt: TS3,Steam.Fb.forum 
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ch****e gt
- słomiany zapał
- specjalne błędy pisane w podaniu pokazują twoje podejście co do posiadania admina
- jak jestes obrazany to chyba cos z toba jest nie tak, bedziesz prowokowany i juz nie raz takowym prowokacją uległeś
 
solidne NIE

pzdr pdw jp cs1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adminow nie brakuje, aktualnie doszedl kuba i prawdopodobnie podanie lysego tez zostanie zaakceptowane. Przez ostatnie 30 dni przegrales z 10 godzin na serwerze z czego wiekszosc tego to pewnie konkursy od malika. Nie wnosiles nic od siebie wczesniej jako admin dlatego tez nie wiem po co piszesz to podanie. 

Nie

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja aktywność na serwerze jest znikoma, a serwer potrzebuje aktywnych graczy na tym stanowisku. Popraw swoją aktywność, pokaż że Ci zależy i spróbuj ponownie za minimum 10 dni. ;) 

 

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie