Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Niekompetencja, czyli skarga na kubaf.


KOALA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z tej strony legenda polskiej sceny jailbreak (tj. F3n0men).

Widzimy się dzisiaj w tym temacie, z bardzo poważnego powodu, mianowicie bana za masowego teamkilla na freedayu, do którego owszem doszło, ale nie z mojej ręki.
Bana tego dostałem od niejakiego @ kubaf.(ch*j wie co to za random).
Ale zacznijmy od początku, do wydarzenia doszło na mapie jb_satomi, po zabawie "Chowany" jako jeden z kilku szczęśliwców, którym udało się podać odpowiedni kolor, w rundzie, podczas której doszło
do nieszczęśliwego wypadku posiadałem więc dzień wolny. Podczas pobytu więźniów w terrarium spora grupa wczasowiczów, którzy odwiedzili więzienie w zielonych kombinezonach obserwowała ich
z góry przez szybę. Pech chciał, że jakiś nicpoń nacisnął przycisk, przez który wielu więźniów straciło swe życia. Jednak osoba, która powinna czuwać nad wszystkimi graczami i wydawać sprawiedliwe
wyroki popełniła fatalny błąd. Ukarał za ten haniebny czyn niewłaściwą osobę. Jestem bardzo zdegustowany zaistniałą sytuacją, proszę o odroczenie mojego wyroku (jakim jest ban na 3 godziny).
Dodam jeszcze, że rad bym był jeśli ów feralny admin zostałby w jakiś sposób ukarany za takie karygodne zachowanie.


Pozdrawiam Serdecznie
Mikołaj

Edytowane przez KOALA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałbym dodać, że ten jegomość powiedział, że jeśli zbanował niewinną osobę, to trudno, najwyżej ta osoba się odwoła. Oznacza to, że administrator, który nie jest pewien, czy ktoś jest winny, pozbawia możliwości gry graczowi na 3h. To naprawdę wyjątkowa jednostka w administracji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, po tym jak ktoś wcisnął przycisk to fenomen zginął jako pierwszy, zapytałem wiec kto to zrobił. Na czacie i u@ dostawałem zgłoszenia ze to właśnie gracz Fenomen to zrobił, wiec dostał bana. Po banie bylo oburzenie a jeszcze ktoś tam pisał, ze to on na 100%. Wiec miałem prawo podejrzewać ze to on. Jeśli nie to proszę mi wybaczyć tą pomyłkę, świat się nie kończy :)


* na marginesie to wchodzicie na ten serwer chyba nie po to żeby sobie pograc tylko robicie gruba bardache, na co zreszta skarżą się gracze i wychodzą z serwera

 

ja już się więcej nie wypowiadam, czekam na rozpatrzenie przez administracje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że jako administrator ufasz wkurzonym graczom, którzy po śmierci od fd wskazują  losową osobę(bo przecież dużo widzieli w tej klatce). Szkoda, że gdy ktoś ginie przez Fk , to już nie ufasz tak bardzo tym samym graczom. Jednocześnie zabawne jest Twoje zmienianie tematu tylko po to, by się jakoś obronić.

Edytowane przez youknowswho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry, witam was ponownie, nie mam do przedstawienia zadnych argumentow za oraz przeciw skardze, ale jezeli ktos otrzymal niedawno role administratora na serwerze, to czy warto od razu na niego naskakiwac z kazdej mozliwej strony? mysle ze warto jest dac komus pewien okres czasu zeby mogl wyrobic doswiadczenie w danej roli, dac popelnic bledy, zeby jednoczesnie zminimalizowac je w przyszlosci, pozdrawiam ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kubaf - ostrzeżenie słowne za tą skargę. Jeżeli nie masz 100% pewności co do przewinienia gracza, to nie możesz banować pod wpływem głosu graczy na serwerze. ;) 

 

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie