Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane v4 chlopaki (podanie Lysy*)


psia dupa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:Lysy*

Imię: Bartek
Wiek:19
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Po swoich ostatnich trzech podaniach dużo się zmieniło w moim pojmowaniu pewnych spraw. Zacząłem wchodzić regularnie do CT, zacząłem się udzielać i ogólnie bardziej przykładać do życia serwera co chyba widać na serwerze.

Doświadczenie: opiekun go moda, zombie moda, jailbreaka (na tej sieci jail byl), kilka adminów
Znajomość AMXX (W skali 1-10):7/10

Ile czasu spędzasz na serwerze: Zależy od dnia ale jak widać po moim poprawionym GT jakoś 2-3h dziennie.
Jak długo jesteś z nami: Od początku roku.

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Lysy*/51.83.147.22:27015/

Posiadasz Steam? [tak/nie]:tak

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]:  tak
Kontakt: steam/dc
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: Pewnie że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jestem na tak, takich kandydatów jak Łysy to szukać ze świeczką w ręku, same pozytywne rzeczy można tylko o nim powiedzieć:

- zawsze jest kulturalny zachowując przy tym zimną krew, poczucie smaku oraz taktu,

zmienił  pojmowanie pewnych spraw, co jest kolejnym plusem,

- chęć dofinansowania serwera - na pewno to nie powinno przejść obojętnie, jeżeli chodzi o osoby decyzyjne w aspekcie zaakceptowania kandydatury tego gracza.

 

Serdecznie polecam, pozdrawiam cieplutko

Stefan :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ciezko mi sie to pisze ale jestem na tak, widze go wiecej niz raz na dzien w ct, interguje sie ze wspolwiezniami i wyroznia sie na tle innych. Nie jest zwyklym szarym graczem ktory zajmuje slot na serwerze tylko stara sie wprowadzac patologiczna atmosfere na serwer i prowokuje do zaczepek slownych innych graczy. Mam nadzieje ze admin cie nie zmieni i dalej przystaniesz na tolerwaniu ba wprowadzaniu patologii na serwer.

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Jestem w stanie przyjąć Cię na admina na dłuższy okres próbny. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedziesz. ;) 

Poprawiłeś swoją frekwencję w CT i wykazujesz bardzo dobrą aktywność na serwerze.

Zgłoś się do mnie w prywatnej wiadomości na forum w celu sfinalizowania rekrutacji. :catJAM:

 

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Edytowane przez snuffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie