Skocz do zawartości

Zablokowane REDAKTOR - NIGHTMARE


Blanciq.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Fabian
Wiek: 18
Kilka słów o sobie: Mam na imię Fabian pochodzę z Lublina a dokładnie ze śródmieścia. Moimi zainteresowaniami są demonologia oraz zjawiska paranormalne ( nie wnikajcie ), bardzo lubię oglądać straszne filmiki a potem je analizować. Moje zainteresowania dość dziwnie się rozwinęły, zaczęło się od tego że moja mama często oglądała horrory a ja się do niej przyłączyłem. właśnie od tamtej pory zacząłem się w to bardziej wgłębiać, czytałem księgę duchów, grałem w tabliczkę OUIJA ( nie polecam ), czytałem artykuły o opętaniach itp. Dużo osób mówi mi że jestem dość mroczną osobą, zaś ja twierdzę że jest inaczej. Jestem dość spokojną, bezkonfliktową oraz kreatywną osobą, w wolnym czasie lubię słuchać muzyki, oglądać horrory, grać w Csa, oraz spędzać czas na Youtube. 
Doświadczenie: Dobre 
Przykładowe prace: 

W czym czujesz się najlepiej? X - Czuje się dobrze:
*Serie - 
*Wywiady - 
*Newsy/Wiadomości - X
*Artykuły - X
*Ciekawostki - x 
*Gazetki - 
*Recenzje - x
Kontakt: FB, DC, FORUM
Edytowane przez NIGHTMARE

Wie-kommt-man-ins-Dark-Net-Dark-Web-Bestes-VPN.thumb.jpeg.6be268bc437278148346ab01479fbb97.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

Od ostatniego podania nic się nie zmieniło. Raczej widzę, że większość Twoich postów jest robiona na siłę. Oczywiście te posty przekładają się na większą aktywność na różnych częściach serwera, ale z perspektywy osoby 3 widać, że jest to robione konkretnie pod dostanie rangi REDAKTORA. Jest to moja subiektywna opinia na ten temat, każdy może mieć inne odczucia. Ale raczej myślę, że tu nie ma nic od siebie, nawet raz sprawdziłem jeden post Twój i był identyczny kropka w kropkę z artykułem z innej strony tylko były terminy pozmieniane i wklejone na tablice. Uważam, że osoba szukająca na siłę rangi oraz spamowania forum tylko po to, aby dostać rangę nie ma czego tu szukać. Czytając poprzednie podanie Twoje miałem nadzieję, że naprawdę coś ciekawego pokażesz co mogło by wnieść do Redakcji coś nowego i świeżego oraz ciekawego. A tak naprawdę było "kopiuj, zmień oraz wklej" nic więcej. Oczywiście każdy może mieć inne zdanie na ten temat, ale osobiście uważam iż danie Ci tej rangi jest tylko pod "kolor" na NICKU 

1.gif.5f8143a7e20cb1fc19c1ffd7149ac9db.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale mimo wszystko nadal również jestem na nie po odrzuceniu twojego podania napisałeś tematy wszędzie, gdzie to możliwe, ale niestety są to tematy robione na siłę prace w redakcji też są robione na odwal się nie wstawiałeś źródeł informacji w tematach, a niektóre z nich było tylko kopiuj wklej.

 

- Podanie

- Posty pisane na siłę

- Prace bez wkładu własnego 

 

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Tak jak napisałem 6 dni temu: 

~ daj się poznać (te 6 dni to za mało jak dla mnie)

~ zaprezentowałeś już jakieś prace - ale widać, że są żywcem zjechane, mógłbyś chociaż to zredagować porządnie albo swoimi słowami napisać

 

Popraw nieco jakość prac i daj się bardziej poznać.

 

Kolejne podanie możesz złożyć za 2-3 tygodnie.

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie