Skocz do zawartości

Zablokowane SKARGA KUBAF (DEGRAD)


Ejvon

Rekomendowane odpowiedzi

sytuacja wygląda następująco: dzien 10 środa terrarium  kubaf zabija gracza z bronią który był przy mnie i wyrzucił ta bron po czym ja  dostaje ja i mnie zabija mowie ze  mi podrzucil odrazu po zabojstwie a chłop mnie zabija

pisze na u@ ze FK i ze podrzucił mi a on mówi ze go to ch*j obchodzi , i mnie nie ożywi  niezły nowy admin 

 

DEGRAD KUBAF  

 

 

 

http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2304271726-jb_percraft-1682609160-1682611320.zip

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko mi to skomentować, jak dostałeś broń to zacząłeś celować w kierunku shizerka i miałeś ją do póki ciebie nie zabiłem. Jak się bron dostaje, to się od razu wyrzuca automatycznie tym bardziej jak już był bunt. I nie mówiłem że mnie to "ch*j obchodzi" tylko tłumaczyłem ci kilka razy a ty dalej spamowałeś na chacie. żałosna skarga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celowałem do shizera to moze sobie demko zobacz, a nie komentujesz,  ciągłe patrzyłem na niego, tak dostaje bron i odrazu mnie zabijasz  i jak mam wyrzucić ?   a mówiłeś  "ch*j obchodzi" no tak zapomniałem ze demko nie nagrywa głosu poco sciemniasz a żałośny to ty jesteś na tym admine koleś,  poczatkujący a już sobie problemy robisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakiś problem do mnie to powiedz to na serwerze czy coś a nie piszesz specjalnie skargi o takie coś XD na serwerze nie byłem sam jako admin, nie byłem prowadzący, ja uważam, że cię słusznie zabiłem jako CT i co to ma do mojego bycia adminem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pisałem ze mam problem z tym na u@ ale chyba miałeś to głęboko gdzieś to wole napisać skargę :0

niesłusznie mnie zabiłeś za to powtarzałem żebyś mnie ożywił ty nie nie  to ma, ze powinieneś być ogarnięty

w takich sprawach i albo mnie ożywić albo dac fd w następnej rundzie i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczyłem ci twoje wypowiedzi na u@ to nic nie pomagało, spamowałeś dalej. Shizer też nie reagował i cię nie ożywiał (czyli najwidoczniej słusznie cie zabiłem), nie wyszedł ci bunt to nie płacz, to jest tylko gra, masz 13 lat żeby płakać i skargi pisać? była następna runda za jakieś 2 minuty.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jaszczur126p napisał:

 

tłumaczyłeś mi mówiąc na voicechat ze masz to w pizdzie no spoko nie xD Shizer to jest Shizer tez  kur*a upos jakis , jaki bunt  mi wyszedł skoro się nie buntowałem bron została mi podrzucona, to jest gra dokładnie ale jako poczatkujący admin popełniając takie błędy to musisz się jeszcze wiele nauczyć by nim zostać. dlatego reaguje aby admini  zastanowili się nad  degradacja ciebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok obejrzałem jeszcze raz to demko w zwolnionym tempie, zdążyłeś schować broń do ekwipunku po czym dostajesz strzał. Zdążyłbyś wyrzucić tą broń na spokojnie. Także ja już się nie wypowiadam, poczekamy na werdykt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Napisano (edytowane)

Skarga o jednego FK - naprawdę?

@ kubaf - na przyszłość, jeżeli nie masz pewności, że ta broń wyleciała komuś po zabiciu gracza, to nie zabijaj od razu. Sam niejednokrotnie zdarza mi się zabić kogoś za broń, gdyż mam wrażenie, że ktoś w kogoś z CT celuje. ;) 

 

Dodatkowo @ Ejvon, powinieneś od razu wyrzucić tą broń, a nie się zastanawiać (nawet przez krótką chwilę). TT nie może posiadać broni, to chyba oczywiste.

 

 

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

Edytowane przez snuffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie