Skocz do zawartości

Zablokowane skarga na TheProShizer | CSSetti.pl


bomba997

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: reds
Nick oskarżonego: TheProShizer | CSSetti.pl
Data i godzina zdarzenia: cały czas.

Opis zdarzenia:  Zdarzeń przez tego człowieka jest cała masa. Dzisiaj 26.04 o godzinie 14:30 na mapie jail_escape_f cały czas mnie prowokuje do dyskusji gdzie ta prowokacja wyglada nastepujaco:

Pierwsza i chyba najważniejsza rzecz w tej skardze:

"zamknij mo**e reds" , "jestes zwyklym smieciem" , "jestes szmata"  "nie odzywa sie piesek boi sie pewnie" itp. nie bede tego wszystkiego tutaj przytaczal bo tego jest tak duzo ze z 2h bym musial to wypisywac.

Dowodem na to są gracze na serwerze. 

 

Mam nadzieje ze sie wypowiedza rowniez w tym temacie 

 

Nie wiem czego ten  dzieciaczek szuka zaczepki? atencji? kolegow? wydaje mi sie ze takie zachowanie powinno byc jakos ukarane. 

 

Nie mowie nie jestem tez swiety na tym serwerze ale tych ludzi do ktorch kieruje swoje wyzywiska lub prowokacje znamy sie od bardzo dlugiego czasu. Przez dlugi czas probowalem jakos olac te jego "smieszne" prowokacje ale nie da sie caly czas ma cos do powiedzenia do mnie reds to.... reds tamto.... . Ile mozna tego sluchac to juz nawet nie jest smieszne tylko zalosne. Mam nadzieje ze da ci to cos do myslenia bo serio meczysz takimi swoimi dzieninnymi tekstami do innch ktorzy nawet ci na twoje zaczepki nie odpowiadaja.

 

Druga rzecz jaka chcialbym poruszyc to tez nie jest tylko z dzisiejszego dnia ale z kilkunastu dni ktore mozna zaobserwowac na serwerze przyklad z dzisiaj:

shizer idz do ct- jego odpowiedz " nie chce mi sie"  po czym bawi sie adminem dodaje jakies glupie grawitacje auto bh i jeszcze jakies zabawy,  gdzie na serwerze bylo kilka osob ok 12 to spokojnie mozna sobie fajnie pograc i prowadzic ale ten gosc chyba nie zna swoich obowiazkow na serwerze jako admin. 

 

Dowodem bedzie demko z dzsiaj na ktorym mozna obejrzec mape z adminem shizerem. Pobierzcie sami bo nie moge tu wrzucic tego demka wrzucic bo jest za duze !!

 

Kilka slow do tego "admina". Daj mi spokoj ignoruje cie przez polowe mapy a ty dalej szukasz u mnie atencji. Jesli chcesz zostac moim kolega to niestety musze cie rozczarowac bo nim nie zostaniesz i wbij sobie to do tej glowy jak ktos unika dyskusji z toba to nie jest zainteresowany twoja osoba. 

 

Moje oczekiwania co do tego admina. Chcialbym zeby zostal jakos ukarany za te swoje pyskowanie przez voice i skoro pisal sie na admina to ma wykonywac swoje obowiazki jak kazdy inny admin na tym serwrze do ktorych nie da sie wgl przyczepic.

 

Edytowane przez bomba997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz to napewno nie mowilem do ciebie "jestes szmata", "nie odzywa sie piesek bo sie boi" jak juz pokusiles napisac ta skarge to napisz ja z dowodami. 

 

 

Nie zaprzeczam swiety wtedy nie bylem i moglem do ciebie nic nie mowic. Napewno nigdzie cie tam nie obrazilem xD Fakt wielokrotnie mowilem cos w stylu  "odezwij sie reds" "halo reds odezwij sie" i może powiedzialem cos w stylu zamknij sie reds ale nie wiem, nie pamietam dobrze co mowilem 

 

Włącze bh aby można sobie poskakać jak nikt nie chce do ct - źle, włącze zabawy aby się nie nudzić - źle.  Lee Sin był też na serwie nie poszedł - ale to tylko ja zostałem tutaj wspomniany    Mogłem pójść do CT  ale jak pójdę to wtedy jest płacz jak ja ch****o prowadzę xD 

 

Szkoda, że to co powiem na serwie to o to jest odrazu skarga  xD 

 

A co do do youknowswho to co odpierdalalem xD

 

 

 

Juz sie przyzwyczailem do tego co by wasi "koledzy" admini nie odjebali to i tak skargi na to nie będzie :D 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj dowodem na twoje glupie zaczepki sa ludzie gdzie caly serwer swiadkiem jest co ty odpierdalasz. 

 

Twoje glupie tlumaczenie daj mi dowody serio jestes taki glupi ze teraz bedziesz odwracac kota ogonem i wmawiac wszystkim ze co zlego to nie ty? ..... 

 

Z takiej zalosnej strony to chyba cie nie znalem 

10 minut temu, SzefShizer napisał:

 

 

Szkoda, że to co powiem na serwie to o to jest odrazu skarga  xD czyli to co mowisz w moja strone to jest dla ciebie okej dobrze rozumiem

 

 

 potrzebujesz dowodow na to co robiles 4h temu? chyba bedzie potrzebna wizyta u lekarza moze przepisze ci jakies piguly na ta twoja "skleroze"

Edytowane przez bomba997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bomba997 napisał:

sluchaj dowodem na twoje glupie zaczepki sa ludzie gdzie caly serwer swiadkiem jest co ty odpierdalasz. 

 

Twoje glupie tlumaczenie daj mi dowody serio jestes taki glupi ze teraz bedziesz odwracac kota ogonem i wmawiac wszystkim ze co zlego to nie ty? ..... 

 

Z takiej zalosnej strony to chyba cie nie znalem 



No to niech napisza cokolwiek sensownego z dowodami. Wyżej się przyznałem do tego jak cię zaczepiałem ale napewno cie nie obrazałem.  Jeśli tak mocno cię to uraziło, że zaczepiałem cie w taki sposób to wybacz :dance:


I tak pewnie połowa z nich napisze bzdury które nie miały nigdy miejsca ale no bywa

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie rusza moze z 10 lat temu bym sie jeszcze z tego smial ale teraz to jest wkurwiajace gdzie wchodzi "admin" i mowi od razu swoje zje**ne komentarze tylko miej jaja zeby sie przyznac do tego.

 

Teraz sie bedziesz bronil tym ze ludzie beda klamac na twoj temat? Pamietaj ze klamstwo powtorzone tysiac razy staje sie prawda, takze mam nadzieje ze w koncu zostana wobec ciebie wyciagniete jakies konsekwencje bo to co ty wnosisz na ten serwer to jedynie rozpierdol 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bomba997 napisał:

Mnie to nie rusza moze z 10 lat temu bym sie jeszcze z tego smial ale teraz to jest wkurwiajace gdzie wchodzi "admin" i mowi od razu swoje zje**ne komentarze tylko miej jaja zeby sie przyznac do tego.

 

Teraz sie bedziesz bronil tym ze ludzie beda klamac na twoj temat? Pamietaj ze klamstwo powtorzone tysiac razy staje sie prawda, takze mam nadzieje ze w koncu zostana wobec ciebie wyciagniete jakies konsekwencje bo to co ty wnosisz na ten serwer to jedynie rozpierdol 


 

Ok, nie przypominam sobie abym w jakikolwiek sposób cię wtedy obraził ale jeśli twierdzisz inaczej no to cóż 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ten niesamowity admin, który pisze na czacie że nie może się odzywać a chwile później wyzywa graczy na mikrofonie? Jemu można dać jakąś nagrodę na forum za zmyślanie żeby tylko uniknąć pójścia do ct. Uważajcie na tego administratora. Pozdrawiam

 

 

debil.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzefShizer napisał:


 

Ok, nie przypominam sobie abym w jakikolwiek sposób cię wtedy obraził ale jeśli twierdzisz inaczej no to cóż 

pamietaj ze ta skarga nie jest tylko z dzisiejszego dnia takze mozesz faktycznie nie pamietac skoro nie pamietasz co robiles 4h temu :japier:

Moze ktos sie jeszcze wypowie na ten temat to troche ci przypomni o twoich "wybrykach"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ bomba997 przede wszystkim jeżeli mam być obiektywny, to wstaw te dowody z map, na których @ SzefShizer zachowuje się w taki sposób. Ponadto ładnie jest pisać w taki sposób skargę na kogoś, kogo się nie lubi. Czuję tutaj chęć manipulacji i wzbudzenia we mnie poczucia, że najlepiej to żebym go zdegradował. Jest bardzo mało adminów. Wiem, że ten admin nie jest lubiany przez część społeczności tego serwera. 

 

Masz 24 godziny na przedstawienie dowodów. Jeżeli będą one konkretne, to na pewno admin poniesie większe konsekwencje niż przez samo napisanie skargi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz voffy ale nie mam folderu stworzonego na czesc waszego admina i tu nie chodzi o to czy go lubie czy tez nie chodzi tylko o to co sie dzieje skoro dla was nawet slowo innego admina w skardze nie ma znaczenia to po co tu jest opcja pisania skarg. 

 

Mowisz o manipulacji? jestem na waszym serwerze od czasow topfragsa takze nie rozumiem troche w czym masz watpliwosci i to nie jestem jedyna osoba ktora widzi w jego zachowaniu czegos negatywnego.

 

Moze i jest malo adminow ale co robi admin shizer zeby utrzymywac serwer w najlepszej kondycji? Tym ze sa ludzie a on nie chce wejsc do CT bo mu sie nie chce i woli dac jakies zabawy i plakac polowe mapy o to zeby zworcic swoja uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bomba997 napisał:

pamietaj ze ta skarga nie jest tylko z dzisiejszego dnia takze mozesz faktycznie nie pamietac skoro nie pamietasz co robiles 4h temu 

Nie pamiętam każdego słowa które wypowiem, jeśli przez pół mapy według ciebie cię wyzywałem to czemu nie nagrałeś żadnego filmiku? 

To wszystko działo się na tej mapie http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2304261221-jail_dejavu_xeon-1682504460-1682505960.zip a nie na mapie escape jak juz 

 

Przyznaję sie do tego, że cię zaczepiałem ale napewno nie przyznaje się do tego, że cię obrazałem w taki sposób xD 
 

 

Co do włączania zabaw autobh i grawitki i autorespawna - nikt nie chciał iść do CT, jak nikogo nie ma w CT to w moment serwer jest pusty więc taka forma giereczki jest lepsza niz chodzenie i nic nie robienie na mapie na której nic nie ma 

 

 

 

15 minut temu, paplo napisał:

Czy to ten niesamowity admin, który pisze na czacie że nie może się odzywać a chwile później wyzywa graczy na mikrofonie? Jemu można dać jakąś nagrodę na forum za zmyślanie żeby tylko uniknąć pójścia do ct. Uważajcie na tego administratora. Pozdrawiam

 

 

debil.png

 

Jeśli nie mogę sie wypowiedzieć na innym JB pod podaniem osoby którą znam to sory . Co do wyzywania - zdarzy się raz/dwa ale nie jak ty to opisałeś cały czas. Powiedzenie jednego słowa przez mikrofon a prowadzenie i gadanie przez cały czas to jest różnica

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SzefShizer napisał:

Nie pamiętam każdego słowa które wypowiem, jeśli przez pół mapy według ciebie cię wyzywałem to czemu nie nagrałeś żadnego filmiku? 

To wszystko działo się na tej mapie http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2304261221-jail_dejavu_xeon-1682504460-1682505960.zip a nie na mapie escape jak juz 

 

Przyznaję sie do tego, że cię zaczepiałem ale napewno nie przyznaje się do tego, że cię obrazałem w taki sposób xD 
 

 

Co do włączania zabaw autobh i grawitki i autorespawna - nikt nie chciał iść do CT, jak nikogo nie ma w CT to w moment serwer jest pusty więc taka forma giereczki jest lepsza niz chodzenie i nic nie robienie na mapie na której nic nie ma 

 

 

 

 

Jeśli nie mogę sie wypowiedzieć na innym JB pod podaniem osoby którą znam to sory . Co do wyzywania - zdarzy się raz/dwa ale nie jak ty to opisałeś cały czas. Powiedzenie jednego słowa przez mikrofon a prowadzenie i gadanie przez cały czas to jest różnica

 

pi*******z teraz, wiele było sytuacji w których używałeś mikrofonu tyle czasu że na spokojnie ogarnąłbyś przynajmniej 2 mapy dziennie. Zgrywasz kozaka i spodziewałem się jakichkolwiek jaj z Twojej strony, ale widocznie to jest tylko zasłona dla słabej psychy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, paplo napisał:

pi*******z teraz, wiele było sytuacji w których używałeś mikrofonu tyle czasu że na spokojnie ogarnąłbyś przynajmniej 2 mapy dziennie. Zgrywasz kozaka i spodziewałem się jakichkolwiek jaj z Twojej strony, ale widocznie to jest tylko zasłona dla słabej psychy

Myślałem, że chodzi ci o godziny wieczorne. Te CT  to taka przyczepka aby sie do*********ć do wszystkiego czego tylko się da chociaż w regulaminie nie mam tego obowiązku to każdy to ciągle wypomina w każdej skardze :XD:

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to byl chyba blad ze tego nie nagralem krotko mowiac masz szczescie ;) ale mam nadzieje ze slowo ludzi ktorzy maja na ciebie takie samo zdanie jak moje cos tutaj pomoze bo glupie jest tez zeby nagrywac ludzi, ale ciebie to chyba jednak powinno bo ciezko takie malpy znalezc gdzie indziej 

jedno demko warto zobaczyc rowniez z tej mapy http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2304261458-jail_patos_new-1682513880-1682515140.zip 9:30 miniej wiecej wlaczyl sie malpi rozum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, SzefShizer napisał:

Co do włączania zabaw autobh i grawitki i autorespawna - nikt nie chciał iść do CT, jak nikogo nie ma w CT to w moment serwer jest pusty więc taka forma giereczki jest lepsza niz chodzenie i nic nie robienie na mapie na której nic nie ma 

 

 

 

skoro na tej mapie nic nie ma to czemu jej nie zmieniles? tak to odpierdalasz ale zeby zmienic mape na ktorej cos jest to trzeba miec 200iq chyba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, SzefShizer napisał:

Myślałem, że chodzi ci o godziny wieczorne. Te CT  to taka przyczepka aby sie do*********ć do wszystkiego czego tylko się da chociaż w regulaminie nie mam tego obowiązku to każdy to ciągle wypomina w każdej skardze :XD:

 

"Czy to ten niesamowity admin, który pisze na czacie że nie może się odzywać a chwile później wyzywa graczy na mikrofonie?" Specjalnie zaznaczyłem bo chyba nie załapałeś, chodziło głównie o ten argument ale właściwie przesiadywanie w ct pasuje do niego jak ulał. Nie masz obowiązku ale pi*******z o tym do innych. Sens i logika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ SzefShizer biorąc pod uwagę całokształt Twojego zachowania i poprzednią skargę, która była rozpatrywana na zebraniu otrzymujesz ode mnie żółtą kartkę jako ostrzeżenie. Musisz zrozumieć, że jesteś adminem i reprezentujesz serwer, więc powinieneś się powstrzymywać od takiego prowokacyjnego języka wobec graczy, a już na pewno powinieneś wiedzieć z kim możesz żartować, a z kim nie. Czasami nie masz umiaru w tym. Chciałbym, żebyś spróbował poprawić swoje zachowanie. Robiąc sobie tylu wrogów na serwerze nie wróży to nic dobrego dla Ciebie, zaufaj mi. 

 

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie