Skocz do zawartości

Zablokowane [UBTeam] Nasrallah v3


Oro Koroner

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

Znajomość ortografii ->
Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu ->
Posiadane 60 postów ->
Umiejętność czytania ze zrozumieniem ->
Znajomość regulaminu ->
Minimum 16 lat ->
Brak ostrzeżeń na forum ->
Platforma Steam bez bana na na AC/BL itp. ->
Doświadczenie w ocenie screenshotów i rozpisywaniu demek. ->

 

 

Obowiązki:

Moderowanie tematów ->
Poprawianie treści tematu oraz jego tytułu ->
Być często aktywnym na forum ->
Pomagać użytkownikom ->
Opiekować się działem "Strefa banów" ->

 

 

 

 

Nick: Nasrallah


Imię: Darek


Wiek: 32 lata


Steam ID: STEAM_0:1:91055876 


Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Praktycznie cały czas mam przed sobą telefon i laptop, dosyć często zaglądam, więc na spokojnie z 3-4h jestem on-line. Jest to moje 3 podanie na to stanowisko, z racji tego, że lubię analizować demka i sprawdzać screenshoty, a co przy tym idzie pomagać ludziom.


Opisz siebie: Jestem osobą sumienną, swoje obowiązki traktuję poważnie i dbam o to, aby za każdym razem dobrze i godnie je wykonywać. Dodatkowo jestem osobą zaangażowaną, spostrzegawczą, dobrze sobie radzę, pracując w grupie, jak i samodzielnie. Staram się zawsze podać pomocną dłoń drugiej osobie, jeśli jestem w stanie to zrobić. 


Dlaczego akurat Ty?: Może na samym początku wspomnę o dwóch banach, które posiadam, aby wszystkim wyjaśnić w jasny sposób, aby moja osoba nie była oceniania negatywnie. Na 1 pewnej sieci bana nałożonego na serwer i forum dostałem za napisanie szczerej prawdy o właścicielu (konwersacja przeprowadzana była na steam, widocznie cała prawda zabolała pewnego pana i postanowił mnie zbanować). Drugi mój ban był za owego WG (opisując w skrócie, chodziło o to, że program HDP nie działał,  a miałem rozpisać pewną dziwnie grającą osobę, i potrzebowałem sprawdzić povy pod kątem WH, więc użyłem Vermilliona i po zakończeniu oglądania zapomniałem go wyłączyć, wchodząc na serwer, po czym zagrałem 2 rundy i szanowna pani opiekun robiła wtedy każdemu WG jak leci, bo dostała takie przywileje). Na przegranych blisko 6100h na steam, nie miałem nigdy żadnych banów za cheatowanie. Przejdzmy do głównego punktu. Swoją przygodę z Counter Strike zacząłem już w 2013 roku grając na wersji non steam. Do społeczności steam dołączyłem w 2014 roku, więc już trochę się zaaklimatyzowałem, jeśli można to tak określić i doświadczenia przez ten czas nabrałem. Na forum także jestem bardzo często on-line, udzielam się w dziale UBT. Wszystkie moje zgłoszenia + rozpiski w których brałem też udział, zgadzały się z werdyktem UBT. Nie faworyzuje nikogo oraz staram się wykonywać moje obowiązki należycie. Czy posiadałem rangę UBT? Tak, posiadałem już nie jeden i też byłem opiekunem przez około 6 miesięcy, gdzie dodatkowo przez 4 miesiące byłem sam w tym dziale i radziłem sobie bardzo dobrze. Nie było wtedy żadnych skarg i odwołań odnośnie moich werdyktów. Nie jeden raz grałem z Onajn na innych sieciach, więc też może powiedzieć, że grałem zawsze czysto, a nawet sprawdzałem jego demka, więc Paweł trochę zna moją osobę. Mówiąc już o demach, to mam za sobą ich dużo sprawdzonych, jak i chodzi o screenshoty. Przy analizowaniu dem, staram się brać każdą ewentualną możliwość, która może mieć jakikolwiek sposób na jej działanie. Nigdy nie banowałem ludzi permanentnie, gdzie w żaden logiczny i normalny sposób ich akcja w grze nie była do wytłumaczenia.  Grając na serwerach 1.6 na naszej sieci, myślę, że dałem się poznać w bardzo miły i dobry sposób naszym graczom, adminom, jak i całej administracji. Z nikim nie mam konfliktu, zawsze służę pomocą wszystkim. Sprawdzanie screenshotów i analizowanie dem, nie nudzi mnie. Lubię to robić, bo i tak siedzę bardzo często przy laptopie.  Przechodząc już do najważniej treści-aktualnie w dziale UBT został jedynie opiekun @ .:TR@kToR:., który jak wszyscy widzimy, wchodzi co któryś dzień, a gracze czekają czasami nawet na sprawdzenie screenów ponad 50h, co żle działa na wizerunek sieci. Dodatkowo, jedna osoba w tym dziale długo sama nie pociągnie. Gdybym dostał szansę przyjęcia do grupy UBT, robiłbym wszystko, aby nie zawieść właściciela @ RumcajsJumper, reszty administracji, a w szczególności naszych graczy, bo to oni tworzą całą społeczność, i to oni wystawiają najważniejszą opinię. Kończąc, chcę powiedzieć, że przeszłości się nie cofnie, ale chcę zrobić wszystko na duży plus, aby moja osoba była dobrze spostrzegana. 


Czy miałeś styczność z Amxbans?: Oczywiście, że tak. Tego się nie zapomina. 


Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Swoją umiejętność oceniam na mocne 7+, wliczając w to mój staż. 


Czy grałeś kiedyś na cheatach? (jeśli tak to jakie)?: Tak jak wspominałem w moich wcześniejszych dwóch podaniach, że za młodych lat na non steam grałem jedynie na WH, potem w 2015 roku spróbowałem zainstalować cheat Leis po prostu z ciekawości zobaczyć, na czym to polega, lecz nie trwało to długo. Rok temu z ciekawości pobrałem Vermilliona, pograłem na nim dosłownie parę godzin, lecz odinstalowałem, bo co chwila wywalało mnie z gry, nie wiadomo z jakich przyczyn, więc od tamtej pory niczego już nie ściągałem. Granie na cheatach było jedynie ciekawostką, jak się na tym gra. Patrząc teraz na to, nie ma dla mnie żadnej frajdy grania i niszczeniu przyjemnej gry innym użytkownikom. 


Kontakt: Forum i Steam

Edytowane przez Nasrallah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 1234567890

Pomimo głosów sprzeciwów dalej robi swoje :lapkawgore:
+Aktywny na forum, widuję na serwerze 
+Doświadczenie i dobre oko(pomimo tego że z nie wszystkim się zawsze zgadzam, to widzi dużo, a pomyłki? zdarzają się, od tego jesteśmy aby dyskutować i sobie pomagać nawzajem.)

„Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi”
+Wiek, ładnie pisze :) 
Jestem za daniem szansy:tak:
Good luck
Pozdro

 

Edytowane przez THC_88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym co powyżej, jeżeli chłopak zacznie się palić po dostaniu ubt to po tym co robi i ile czasu na to poświęca na dziale zgłoszenia to będzie absolutny hit(śmiechom nie będzie końca).

 

Widuję go na serwie i widać że dużo czasu spędza przed pc. Co do doświadczenia i tego czy się nadaję od strony sprawdzania czitów to raczej powinien zweryfikować opiekun ubt,  imo ciężkie przypadki( w których popełnił pomyłki) często dotyczą graczy którzy mają doświadczenie w gierce i grają z muzyczką on/off przez co dochodzi do absolutnie randomowych sytuacji. Żałuję tylko że nie widziałem cię w roli admina, chodzi o to czy to nie jest nagła zajawka i zabawa na 1miesiąc-2 bo jak wiadomo adminowanie to nie sprint ale raczej maraton. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście, jestem za daniem szansy.

 

+Lubi rozpisywać demka

+Brakuje członków UBT, a Traktorowi samemu może być ciężko w przypadku niewiadomego.

+Czas

-Mało testowałeś (czitowałeś) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2023 o 11:41, Nasrallah napisał:

aby moja osoba nie była oceniania negatywnie. Na 1 pewnej sieci bana nałożonego na serwer i forum dostałem za napisanie szczerej prawdy o właścicielu

na drugiej sieci tez (PS)? Bo ja dostałem inne informacje ;p 

W dniu 25.04.2023 o 11:41, Nasrallah napisał:

więc użyłem Vermilliona i po zakończeniu oglądania zapomniałem go wyłączyć, wchodząc na serwer, po czym zagrałem 2 rundy i szanowna pani opiekun robiła wtedy każdemu WG jak leci, bo dostała takie przywileje

Gruby pech skoro przez przypadek nie offnales vermiliona i pyk zlapali cię na wargoda :ruletka:  Mogę prosić o nick tej pani opiekun? - Zweryfikuje to.

 

W dniu 25.04.2023 o 11:41, Nasrallah napisał:

sprawdzenie screenów ponad 50h

pokaż mi chociaż jeden taki 'indycent' 

 

Reasumujac, podtrzymuje swoje zdanie z poprzedniego podania. Jesteś tu za krótko, nikt cię nie zna, masz bany na sieciach i jeszcze kłamiesz/naciągasz w podaniu, beszczelne. Tak jak napisałem, bardzo niepokojąco zalezy Ci na tej randze, osobiscie nie Ci ufam i nie wierze w dobre intencje, zbyt wiele 'niedociągnieć' w tych Twoich podaniach. Nie strzelajmy sobie w kolano drugi raz. Zdaje sobie sprawę z tego jak aktualnie wygląda sytuacja w ubt aczkolwiek myślę, że na dniach uda nam się zwerbować kompetentnego i zaufanego człowieka ;p 

 

W dodatku twoje rozpiski na siłę, przecież to widać. Albo ostatnia nietrafiona rozpiska micha - polecam obejrzec te demko osobom które dały na tak w podaniu. 

 

Co do tej kandydatury to stanowczo się sprzeciwiam. 

 

@ PlayerTomnie mam osobistego problemu, ponieważ nigdy wcześniej nie mieliśmy że sobą styczności. Po prostu go nie znam, umiejętności są jakie są xd i po prostu nie przemawiają do mnie jego podania, bo jest w nich naklamane;v 

 

EDIT

image.png

@ 420 @ PlayerTom to info od wlasciciela sieci na ktorym poprzednio byl ubt, dowody na to ze biega spalony tez mi podeślą ale wieczorem. Myślę, że to wyjasnia moje podejscie.  Jak was to interesuje to podam nick i nazwe forum ;p 

 

@ The end. @ qkytoziomal @ Mechu generalnie to dajecie mu poparcie tylko poto żeby zrobić mi na przekór xD skoro coś mówicie o doświadczeniu owego kandydata to ja polecam przejrzeć archiwum banów :kekw: dwóch co w życiu dema nie rozpisało i jeden cziter piszą o doświadczeniu xD 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xd zaś, kolorek ciągnie, na nie

+Wiek

+Podanie

-nikt cię nie zna

-wargod czerwony 😆

W dniu 25.04.2023 o 11:41, Nasrallah napisał:

Drugi mój ban był za owego WG (opisując w skrócie, chodziło o to, że program HDP nie działał,  a miałem rozpisać pewną dziwnie grającą osobę, i potrzebowałem sprawdzić povy pod kątem WH,

Polecam viewdemo helper, a nie latać na vermillionie który ssie XD 

giffirst.gif.60eb4a7d3668d4418e1b656354800f55.gif.ac75ad75724fa441f58774f6d5317d7d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie 

 

- Zgłaszasz tych cziterów którzy perfidnie czitują i rozpoznał by to 5 latek

- Jesteś na forum ledwo 2 miesiące i to już twoje 3 podanie, daj se spokój xD

- wg

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, przychodzę z innej sieci aby coś napisać o tej osobie. 

Jeżeli chodzi o jego znajomość  o temat UBT to jest ona obszerna  i zna się chłop na rzeczy. Miał u nas stanowisko na Redaktora jak i UBT.Gdy dostał sie na te posady to obie wykonywał wzorowo. Wyleciał z przyczyn które nie chce podawać ponieważ, może nauczy się na tym błędzie co popełnił i u Was znajdzie wspólny język z Wami. Osobiście nawołuje do Ciebie Darek abyś nie popełnił tego błedu kolejny raz bo nasza współpraca była na najwyższym poziomie. 

Nie lubię kogoś oczerniać i kopać pod kimś dołków bo każdy zasługuje na kolejną szansę i nauke na własnych błędach oraz wyciąganie wniosków. 

Z góry mogę Wam polecić Darka bo ma dużą wiedzę na ten temat. Brakuję Wam osób na tym stanowisku więc dlaczego nie warto mu dać szansy. U nas tę szansę zmarnował, ale dlaczego nie miałby tej szansy tutaj wykorzystać? 

Moją osobę zna dobrze @ RumcajsJumperi jeśli chcesz mogę opowiedzieć Ci więcej. Masz do mnie kontakt jak coś to pisz. :D 

 

Darek, życzę powodzenia. 

Pozdrawiam Perez z poprzedniej sieci. :*

Edytowane przez PerezDD2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania spełniasz, masz doświadczenie, aktywność, chęci nie zanikły, brakuje osób na danym stanowisku, a w chwili obecnej lepszych kandydatów nie ma. Ostatecznie jestem za daniem szansy, a osobę rozpatrującą prosiłbym o obiektywność podczas oceny kandydatury.

Screenshot_71.png :kekw:

 

Edytowane przez The end.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalibyście mu już szansę

Widać że się stara, jest aktywny w dziale i chętny do pomocy

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek aka boli dupa zawsze taki był i pchał swoich kolegów na rangi :>

 

 

+ Doświadczenie

+ Stara się oraz jest aktywny

+ Wiek.

 

To, że kiedyś popełnił błąd to od razu skreśla go z rangi? Nie, każdy zasługuje na szansę, a misiek szuka pretekstu tylko by wrzucić swojego kolegę, aby tylko @ Nasrallah był poszkodowany, bo widać jego aktywność w dziale itd. A kolega miśka nie widać w ogóle :>

QKY GRAFIKA (POPRAWKA).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jak się przychodzi na sieć to ma się czystą kartę. To co ktoś robił na innym forum to podobno nie było brane pod uwagę, ale widzę że to tylko się tyczy wybranych osób. 

 

Jak będzie się palił to zostanie zbanowany i tyle w temacie. Nie pierwszy i nie ostatni. Można mu dać do rozpisania jakieś demka żeby sprawdzić jego umiejętności 

 

 

Widać że mu zależy bo po odrzuconych podaniach nadal się nie poddaje

 

Po to są podania żeby społeczność wyraziła swoją opinię i większość użytkowników zadecydowała, ale widać że większość to Misiek bo tak jak on powie to tak ma być. 

 

 

Wiek chęci oraz tam jakieś doświadczenia przekonują mnie na Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby lepiej gdybyś zaczął od rangi zwykłego admina a nie od razu walił z buta podanie na ubt, ponieważ nie znamy Cię. Złóż podanie na admina na którymś z rozwiniętych serwerów, potem może na kolejnym serwerze i wtedy po dłużej spędzonym czasie i już jakiejkolwiek współpracy z Tobą będzie dla wszystkich lepiej i obiektywniej ocenić czy nadajesz się na ubt czy nie. 

Na ten moment jestem na nie ale życzę powodzenia bo predyspozycje masz. 

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej zgadzam się z @ Semper Invicta daj się poznać faktycznie zaczynając od mniejsze rangi jak na przykład admin, skoro odrzucili Ci już dwa podania, a zależy Ci na UBT to rozegraj to inaczej, tak żeby każdy miał jakąkolwiek możliwość do poznania Cię jak się sprawujesz na rangach, czy jaki masz stosunek do innych użytkowników naszego forum… po prostu daj czas temu wszystkiemu póki ci jestem na nie.

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, dajcie chłopakowi szansę, widać że się stara i jest aktywny, pomoc UBT się przyda.

Jeżeli się spali lub nie da rady to go wywalicie, proste.

Z banami jest tak samo, to że ktoś był na innej sieci zbanowany u nas ma czyste konto do momentu ewentualnego złapania.

W dniu 5.05.2023 o 07:13, Semper Invicta napisał:

Byłoby lepiej gdybyś zaczął od rangi zwykłego admina a nie od razu walił z buta podanie na ubt, ponieważ nie znamy Cię. Złóż podanie na admina na którymś z rozwiniętych serwerów, potem może na kolejnym serwerze i wtedy po dłużej spędzonym czasie i już jakiejkolwiek współpracy z Tobą będzie dla wszystkich lepiej i obiektywniej ocenić czy nadajesz się na ubt czy nie. 

Na ten moment jestem na nie ale życzę powodzenia bo predyspozycje masz. 

 

W dniu 5.05.2023 o 13:24, G@ngst@ napisał:

Jak najbardziej zgadzam się z @ Semper Invicta daj się poznać faktycznie zaczynając od mniejsze rangi jak na przykład admin, skoro odrzucili Ci już dwa podania, a zależy Ci na UBT to rozegraj to inaczej, tak żeby każdy miał jakąkolwiek możliwość do poznania Cię jak się sprawujesz na rangach, czy jaki masz stosunek do innych użytkowników naszego forum… po prostu daj czas temu wszystkiemu póki ci jestem na nie.

Może on akurat nie chce być adminem, może nie chce i nie ma czasu na spełnianie określonych godzin jako admin, a jego czas wystarczy na działanie w UBT, może słabo gra a bardziej się czuje jako osoba sprawdzająca niż osoba grająca, nie trzeba byc dobrym graczem by być dobrym UBT, takie moje zdanie. Dajcie mu ten okres próbny i kontrolujcie czasami, juz długo wisi to podanie, na co czekacie z werdyktem? No chyba że chodzi o jakieś znajomości. Pozdrawiam Only dd2 #2 :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Znam Darusia z innych sieci. Był już w ubt wiele razy,był nawet opiekunem. Oceniając jego zdolności- demka umie poprawnie rozpisać,bo większość jego zgłoszeń było trafne. Sam nie grał czysto,więc tutaj nadwyrężasz moje zaufanie. Masz fundamenty do bycia ubt,nikt nie mówi,że nie. Myślę,że długi okres próbny pokaże,czy zasługujesz na powierzenie ci tak odpowiedzialnej rangi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie