Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Osiedlowy Panoramix


Osiedlowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:Osiedlowy Panoramix
IP / Steam ID*: STEAM_1:0:527871330
Admin banujący: Ven1 chyba powrót? (Jeżeli nie radzisz sobie z ocienieniem czy ktoś jest odpalony to lepiej nie wracaj, a przynajmniej nie na takie stanowisko)
Data i godzina otrzymania bana*: 17.04.2023 21:55
Runda:
Serwer*: Only dd2
Powód:
Link do demka*: Skąd te demko? :D  Ja i tak już wystarczająco sie wysiliłem żeby założyć tutaj konto i napisać ten temat, może osoba za to odpowiedzialna troche poszuka :)
Wycinek z konsoli*:Wstaw screeny na  CSowicze.pl  | player "Osiedlowy Panoramix" | admin "ven1 chyba powrot?" | (04/17/2023 - 21:55:10) **
Krótki opis sytuacji*:Jakiej sytuacji ? kolega sie tutaj wykazał wielką wiedzą o cs i uznał, że jestem odpalony.. jestem bardzo ciekaw co Cie tak zirytowało w mojej grze, że postanowiłeś mnie zbanować:) Moge liczyć na jakieś wyjaśnienie ? 

 

Czy nie dało sie pobrać tych screenów pojedynczo ?:D Ja musze dowodzić swojej niewinności, a czemu oskarżyciel nie przedstawi dowodów na moje "czitowanie" ?:D

 

Dobra macie spakowane... razem z wirusami 

 

https://megawrzuta.pl/download/ceebf494b37a781b2b6a1bf9b354081c.html

 

@ onajNNNNNNNNNNNproszę o werdykt 

 

Przez onajN,

Wszystkie screeny spakuj w jedną paczkę .rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ;)
po pierwsze - zly dzial odwolania .

po drugie - prosze o zachowanie szacunku w moim kierunku . Nie ty mnie przyjmowales , nie ty bedziesz mnie zwalnial ;). Poprosze o warn dla owego usera za brak szacunku do mnie .

po trzecie - nie musisz byc podejrzewany wylacznie o czity . Jest wiele innych spraw ktore sprawdzamy popprzez SSy  ;) ,ale skoro jestes taki MADRY to pewnie o tym wiedziales.

po czwarte - poprosze o wstawienie nagrania z pova.

 

Pozdrawiam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie