Skocz do zawartości

Zablokowane [UBTeam] Nasrallah


Oro Koroner

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Nasrallah


Imię: Darek


Wiek: 32 lata


Steam ID: STEAM_0:1:91055876 


Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: W każdej wolnej chwili przeglądam sobie forum, czy to na telefonie, czy też na laptopie, więc dziennie około 3/4h by wyszło.


Opisz siebie: Życzliwa, zawsze chętnie służąca pomocą osoba, odpowiedzialna, wytrwała, szanująca innych, uparta i wytrwała w dążeniu do celu. Dodatkowo zwracam uwagę na szczegóły, gdyż uważam, że dbałość o nie jest kluczem do sukcesu.


Dlaczego akurat Ty?: Do pełnego miesiąca od chwili, gdy się zarejestrowałem brakuje niecałe 9 dni. Członkom UBT, graczom z serwera DD2#1, DD2#2, DD2 Classic i paru ludziom z forum myślę, że zdążyłem dać się poznać w dobry sposób. Swoją przygodę z Counter Strike zacząłem grając na wersji non steam w 2013 roku. W społeczności steam jestem od 2014 roku, więc już trochę się zaaklimatyzowałem, jeśli można to tak określić. Nabrałem dość dużego doświadczenia przez ten czas, oraz moja aktywność na forum myślę, że jest duża. Nie faworyzuje nikogo oraz staram się wykonywać moje obowiązki należycie. Posiadałem już nie jeden raz rangę UBT i też byłem opiekunem przez około 6 miesięcy. Dużo sprawdzonych screenów i dem mam za sobą. Przy analizowaniu dem, staram się brać każdą możliwość, przewidywać daną sytuację. Dodatkowo biorę czynny udział w zgłaszaniu cheaterów, oraz w rozpiskach dodanych przez użytkowników. Sieć nic nie straci, a może zyskać kolejną osobę w UBT, która jest często on-line, a to chyba też jest bardzo ważne i przede wszystkim dobrze świadczy o forum. Dodatkowo wszystkie moje zgłoszenia + rozpiski zgadzały się z oceną UBT, oprócz jednej, gdzie obydwaj panowie z UBT mieli podzielne zdania. W to już nie mogę ingerować.  


Czy miałeś styczność z Amxbans?: Oczywiście, że tak. 


Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: W skali od 0 do 10, mogę sobie dać 7+.  Człowiek uczy się wszystkiego każdego dnia, więc wyższej oceny według siebie dać nie mogę.


Czy grałeś kiedyś na cheatach? (jeśli tak to jakie)?: Tak jak pisałem w moim poprzednim podaniu. Za młodych lat na non steam grałem jedynie na WH. W 2015 roku spróbowałem pogrywać na Leis, lecz nie trwało to długo. Rok temu z ciekawości pobrałem Vermilliona, pograłem trochę, lecz odinstalowałem, bo co chwila wywalało mnie z gry, nie wiadomo z jakich przyczyn, więc od tamtej pory niczego już nie ściągałem. 


Kontakt: Forum i Steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja jestem nadal na Nie:

Pokazujesz, ze Ci zależy, ale nabijasz sporo postów w dziale redakcji, moim zdaniem pchasz się na kolorek..

+Wiek 

+Podanie

+-Aktywność 

 

@ `Joker.^^ juz tak nie płacz XD, i ja się pchałem na rangi nice, dumb 

 

 

Edytowane przez Banned ;)

giffirst.gif.60eb4a7d3668d4418e1b656354800f55.gif.ac75ad75724fa441f58774f6d5317d7d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Destiny ;D

Mimo że sam mam krótko "konto" na forum to pozwole się podzielić swoją opinią.


Otóż, jestem na tak.

- jest aktywny w dziale, zgłasza botów przy okazji dobrze ich rozpisując.

- jest uparty :D ale przy okazji tez spełnia większość punktów w regulaminie ( już nie ma co się czepiać z powodu paru dni które mu brakuje w tym pp. " Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu  " )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak 

umie demko rozpisac etc 

wbije sobie na serwer czasem 

 

Przez ,

Ostrzeżenie słowne: §4.b.4 Minimum 3 argumenty

Edytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Banned ;) napisał:

Ale ja jestem nadal na Nie:

Pokazujesz, ze Ci zależy, ale nabijasz sporo postów w dziale redakcji, moim zdaniem pchasz się na kolorek..

+Wiek 

+Podanie

+-Aktywność 

 

 

Dobrze, że ty się nie pchałeś na rangi. Plus jeszcze odwalałeś na serwerach... Normalnie wzór z Ciebie był UBT cs 1.6. :agresor:

 

________________________________

 

  • wiek,
  • steam,
  • aktywny na forum jak i na serwerach,
  • liczne zgłaszanie cziterów.

Jestem za daniem szansy bo UBT się przyda. (Na wymogi oczy przymknąłem). 

 

 

Nie PŁACZ <3 

Kc0RzU1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że okres próbny wszystko pokaże i zobaczymy co z tego dalej będzie, na tak

+ Wiek

+ Chęci

+ Zaangażowanie w dziale UBT

 

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Wiek

+ zaangażowanie w podbijanie serverów na cssetti etc.

+ trafne rozpiski

 

Uważam, że powinien dostać szansę, tylko żeby nie czitował.

 

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Żeby nie powtórzyć sytuacji z odpalonym UBT - odrzucam z automatu 

Wystarczyła chwila, żeby znaleźć twoje bany na innych sieciach

 

Podanie odrzucam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie