Skocz do zawartości

Zablokowane kierat335 ciagle wyzywa


Cichy 93

Rekomendowane odpowiedzi

Elitarna Agencja Do Spraw Bezpieczenstwa Serwerowego

 

Ujawnia dotychczas poufne archiwum K.K.3 z dowodami na liczne przestępstwa ze strony oskarżonego "Kierat335" i braku reakcji na nie ze strony administratora JailBreak Classic TheProShizer

 

 

 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bonessi przypierdalasz się do mnie cały czas, szukasz najmniejszej zaczepki. Może zacznij od siebie? również wyzywasz graczy, dlaczego nie pokazałeś tego na filmiku? Banujesz ludzi za wszystko a potem pustki na serwerze, dziwisz się? Dobrze wiesz jaka atmosfera panuje na serwerze. Kierat przesadza ALE dzięki niemu wbijają ludzie na serwer bo wchodzi do CT i jako tako prowadzi. Ostatnio na serwerze pustki, ludzi coraz mniej to powinniśmy za małe przewinienia ostrzegać a nie banować (chodzi o bany na serwer)

 

 

Co do filmiku i  brak mojej reakcji, niezły z ciebie hipokryta 
image.png
image.png
image.png

 

i wiele więcej takich akcji jest na tym filmiku gdzie jesteś TY na serwerze. Na pewno przy wszystkich akcjach które tam są nie byłem na serwie więc po ch*j mnie zaczepiasz

 

 

Godzinę temu, Bonesi napisał:

Elitarna Agencja Do Spraw Bezpieczenstwa Serwerowego

 

Skręca wykręca zakręca i wykręca

 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieracik może jest toksyczny ale przyciąga graczy na serwer, coś jak małpka w zoo. A shizer oczywiście do wywalenia.



 

@ SzefShizerjak sie podpisujesz to ja też chcę

Edytowane przez psia dupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png
image.png

Zachowanie na miare administratora Bonessi :) 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzefShizer napisał:

image.png
image.png

Zachowanie na miare administratora Bonessi :) 

Przepraszam jeśli to było dla ciebie obraźliwe 😔

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat kierata był poruszony na zebraniu. Gracz będzie karany zgodnie z taryfikatorem za wyzywanie. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie