Skocz do zawartości

Zablokowane [Skarga] Na właściciela MCK199


KASANOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, zacznijmy od tego że nie mogę zastosować się do wzoru ponieważ ta skarga będzie długa a nie chcę robić śmietnika z tego posta,

jak zauważyliście byłem zmuszony zmienić forum z paru prostych względów, chciałbym wam opisać całą sytuację od samego początku.

 

  Jako 3 miesięczny opiekun u tego cymbała postanowiłem zrezygnować z posady opiekuna, przez to że jest nie słowny, nie szanuje ludzi, wykorzystuje wszystkich dookoła, wyżywa każdego na TS3, graczy Adminów, a jak znalazł się taki który mu odpowiedział to kończył z banem, jako iż ja zostawiłem u niego kupę czasu +- GT tygodniowe średnio 3k minut, i parę tysięcy zł na reklamy po pewnym czasie powiedziałem sobie dość, powiedziałem sobie to samo co powiedział sobie każdy były jego opiekun który skończył z Permem tak samo jak ja.

 

Ss co nasz Grzesiu pisze o swoich adminach gdy wypełniaja swoje obowiązki, gość traktuje ludzi jak gó**o.

: https://prnt.sc/g4YlYeM_HJy5

 

Po odejściu z opiekuna dostałem perma z powodem "działanie na szkodę serwera" tak samo jak poprzedni opiekun i ludzie którzy weszli do mnie na serwer a mieli wykupione u niego usługi.

https://prnt.sc/k1wujgUqMlS_

 

Również po swojej rezygnacji z opiekuna zabrano mi flagę na forum właściciela diablo, gdzie paczka była moja i @ Sexy BoYplus wsadziłem na ten serwer parę tysięcy złotych na reklamy, Grzesiu nie wniósł nic a trzyma ten serwer u was na sieci za przeproszeniem nas wypierdolil z nie swojej paczki i dalej wisi jako właściciel. 

Podobno lubi to robić bo paczka która teraz stoi  na jego serwerze  też jest wykorzystywana wbrew prawdziwego właściciela paczki Rayana

 

Po tym gdy zabrano mi flagi na forum z serwera diablo  Grzesiu próbuje zabłysnąć i nas sprowokować takimi tekstami: 

https://prnt.sc/3I-TCtKEGrdl

 

 

 

Możemy też porozmawiać o oszustwach pana Grzegorza jakie stosuje na "swoim" serwerze, wysyłał mi pluginy do modyfikacji po otwarciu pluginu między linijkami było wpisane :

Zabójcze pociski przypisane na Flage "l" - ADMIN_RCON

Plugin od zabójczych pocisków ze serwera MCK199 😄

 

`}

 

public deadlyshot_toggle(id) {

    if(get_user_flags(id) & ADMIN_RCON) {

        using_item[id] = !using_item[id];

    }

    

    return PLUGIN_HANDLED;

}`

 

Gościu pod klawiszem na swoją flagę mógł sobie włączać zabójcze pociski kiedy chce i na ile chce boosta żeby strzelać ludzia heady z krytem, czy to uczciwe ? Dowody mam na to z rozmów, mogę też pokazać na streamie jak pobieram plugin z jego i mojej rozmowy i go otwieram na live. Nie ma problemu 

Bo ja nie wyobrażam sobie żeby jakiś właściciel dd2 grał sobie na booscie pod klawiszem na heady. 

Dowody rozmów z MCK 

https://prnt.sc/LwOieqonqR3R

 

Mało tego jak otworzyłem swój zombi exp na tej sieci dostawałem takie wiadomości : https://prnt.sc/0ZlaWxAuK9ph

 

a forum zmieniliśmy dlatego bo ten osobnik się dogadał z moim opiekunem i wyjebali mi serwer do góry nogami, rozdali ludzia expa, ap pozmieniali cvary a na sam koniec kolega nam zrobił streama jak marek - mój były opiekun rozmawia z MCK na ts3 i się z tego śmieją że ro******i mi serwer. Po czym mój kolega dostał bana na TS3 z powodem "wyp******" bo się skubneli że leci streama z rozmowy na naszym discord : https://prnt.sc/FKMl4x1DdSx-

 

 

i z tego co widziałem pisał też do właściciela tej sieci, że nie zgadza się na to żeby przyjąć mój serwer. - oburzony i zdenerowany że nikt go nawet o zdanie nie zapytal, Więc swego dopiął musieliśmy uciec bo nie chcielibyśmy żeby serwer wyżej na nas sral i rzucał klody po nogi.

 

Wszyscy mogą poświadczyć że tu nic nie jest zmyślone i zmanipulowane, @ k3rs dzięki za pomoc w rozpisce 

 

Więc na moje widział w nas konkurencję i robił wszystko żebyśmy upadali zamiast się wspierać na tej samej sieci, swego dopiął bo straty mamy ogromne szczególnie że stawka top 1 uciekała gdy zbieraliśmy serwer w kawałkach.

 

Ps wyciągam tę rozmowę które i tak latają po sieci, miałem tego nie robić i nie poruszać ale nie mogę patrzeć na prowokacje które wciąż lecą w naszą stronę, przyznam też że to że pisałem mu kiedyś że zrobię swój serwer i konkurencję to tylko były słowa. Bo nikomu krzywdy nie robiliśmy.

 

Edytowane przez KASANOWA

1tkonfr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

bany o których tutaj wspominasz zapewne są niewłaściwe, ale zostały dodane na amxbans serwera zombie, serwer ma oddzielny amxbans, co jest głupotą.

Bezpodstawne bany były już tutaj skarżone np.:

 

Sytuacja ta sama tyle, że inny powód bana, ale jedno jest pewne - obie sytuacje są działaniem na szkodę sieci, obie sytuacje niszczą wizerunek csowicze.pl

Oszukiwanie na własnym serwerze? Nic nowego, mck zawsze był ponad regulaminem.

 

Generalnie cała ta sytuacja z dwoma serwerami, rezygnacjami i awansami, banami, wyciąganiem prywatnych rozmów, niszczenie konkurencji, po ch*j?

Sami też prowokowaliście -> działaliście na szkodę sieci, wyciągaliście prywatne wiadomości jak chociażby ta:

ss.jpg

Prowadziliście ten konflikt między serwerami dsc obu serwerów, to po ch*j wciągacie w to całą sieć?

W momencie pojawienia się tej skargi dochodzi do sytuacji, w której wszyscy działaliście na szkodę sieci.

Zjebaliście po całości, zamiast zdrowej konkurencji wybraliście toksyczną konkurencje.

Osobiście zamknąłbym tę skargę i jedynie zmusił mck do zdjęcia banów z serwera, bo jest precedens.

Zdrówka ;)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie potwierdze to co opisał kasanowa że mck nie ma szacunku wobec graczy (wyzywa , Prowokuje "walnij pake" )

Odnosząc sie do Przkupienia Opiekuna by zepsuć serwer zachowanie samo wskazuje jakim człowiekiem jest "Gość uzywa podaje sie za całkiem inną osobę 

"raz ma lat 25 raz 24"

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedmówca wyżej potwierdzam to co piszę kasanowa i także wiem i posiadam 

dowody gdzie mck stosował nie czyste praktyki wobec innych serverów 

 

Już nie mówię o jakichkolwiek banach perm z powodem "działanie na szkode servera"  (bo wyczuł zagrożenie) a takie gdzie banował kogoś na 5min i potem mówił "no podbije sobie statystki w amx"

 

Nasz Lord Voldemord ma jakieś problemy mentalne i wszędzie gdzie widzi zagrożenie stosuje praktyki niczym z rosji  

 

Na swoim przykładzie już za czasów rajana mogłem stwierdzić iż ten przypadek naprawdę potrzebuje pilnej wizyty na onkologi 

 

Gdy wchodziłem na jego ts specjalnie go zmutowałem (nie tylko ja go mutowałem) żeby nie mieć z nim kontaktu i się od niego odciąć to ten dał mi muta bo mówiłem w tym samym momencie co on XDDD

Wtedy był pomysł żeby iść na innego ts to ten się spłakał 

 

image.png

Edytowane przez `k3rs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, The end. napisał:

Cześć,

bany o których tutaj wspominasz zapewne są niewłaściwe, ale zostały dodane na amxbans serwera zombie, serwer ma oddzielny amxbans, co jest głupotą.

Bezpodstawne bany były już tutaj skarżone np.:

 

Sytuacja ta sama tyle, że inny powód bana, ale jedno jest pewne - obie sytuacje są działaniem na szkodę sieci, obie sytuacje niszczą wizerunek csowicze.pl

Oszukiwanie na własnym serwerze? Nic nowego, mck zawsze był ponad regulaminem.

 

Generalnie cała ta sytuacja z dwoma serwerami, rezygnacjami i awansami, banami, wyciąganiem prywatnych rozmów, niszczenie konkurencji, po ch*j?

Sami też prowokowaliście -> działaliście na szkodę sieci, wyciągaliście prywatne wiadomości jak chociażby ta:

ss.jpg

Prowadziliście ten konflikt między serwerami dsc obu serwerów, to po ch*j wciągacie w to całą sieć?

W momencie pojawienia się tej skargi dochodzi do sytuacji, w której wszyscy działaliście na szkodę sieci.

Zjebaliście po całości, zamiast zdrowej konkurencji wybraliście toksyczną konkurencje.

Osobiście zamknąłbym tę skargę i jedynie zmusił mck do zdjęcia banów z serwera, bo jest precedens.

Zdrówka ;)

 

 

Fajnie że o tym piszesz lecz rozmowy moje prywatne od dłuższego czasu latają po forach i sieciach, zaczął MCK je rozsyłać a skończyłem ja tu na forum, dlaczego nikt ma o tym nie wiedzieć co się dzieje na serwerze u MCK? Że niszczy inny serwer? Uważasz że taka sprawa musi być zamiatana pod dywan? To nie pierwszy raz takie numery, już były wyjaśniane tematy na temat botów które dodawał na konkurencyjne sieci, nie dostał po du**e to niczego się nie nauczy jak każda sprawa będzie zamiatana, napisałem to tutaj i tego nie żałuję, niech ktoś się w końcu zainteresuje tym co się dzieje na serwerze bo wy tylko pięknie wszystko widzicie z zewnątrz - takie moje zdanie, a jak piszesz mi że działam na szkodę serwera to oko za oko ząb za ząb, nie chciało mi się tego poruszać publicznie bo Rumcajs o wszystkim wie, ale zrobiłem to i tego nie żałuję bo myślę że każdy powinien się tym zainteresować co się dzieje w środku sieci, na samym serwerze, jak jeden serwer doprowadza drugi serwer do upadku, czyżbym się mylił? Może nie piszmy w ogóle na forum skarg i usuńmy te działy, była jedną skarga na MCK cisza, druga skarga też cisza, jest kolejną i chcesz zamknąć ta skargę? Czy wy żeście się z ch***m na  rozumy pozamieniali? Zwrócisz pieniądze gracza którzy dostali perma? 

Zwrócisz mi pieniądze za reklamy przez to że serwer dochodzi do siebie aż do tego momentu?  Rozmowy z MCK krążą wszędzie i nie wszystkie są moje bo gość ma wielu wrogów i się nawet nie dziwię, podejdź do sytuacji z innej strony postaw się na miejscu poszkodowanego zamiast się pocić nad tym komentarzem sprawdzilbys na serwerze MCK co się dzieje bo z tego co wiem od dłuższego czasu noga wyższej administracji tam nie stanęła, jesteście z zewnątrz więc nie wiecie o wielu sprawach, dlaczego MCK miał 5 adminów a został tylko jeden jak otworzyłem serwer? Ludzie mają tego dość i większość gra tam do resetu tylko dlatego bo mają kupione usługi, a że MCK zachował się jak cham to będę go zjadał chamstwem.

Edytowane przez KASANOWA

1tkonfr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że sam zrezygnowałeś z Opiekuna a nikt cię nie zdegradował, masz bardzo dużo za uszami, a 90% kontekstu rozmów było na ts3, więc wyrywaj wypowiedzi bez większego kontekstu z discorda.

 

Zaczynasz mówić coś o tym, że kogoś nie szanuje - sam dobrze wiesz jak zachowywaleś się na ts3 tak jak i ja, ja przynajmniej wiem, że wiele błędów popełniłem, ale też wiem, że wiele dla serwera wniosłem i dlatego się dalej trzyma. Twoja Osoba dużo na serwerze nie zmieniła jedynie co jako Opiekun musiałeś robić to przeglądać dział serwera i sprawdzać demka, ale przynajmniej nauczyłem się żeby nie być pochopny w podejmowaniu decyzji, bo ty nawet na admina się nie nadajesz. Za poprawienie niektórych pluginów chciałeś jakieś nagrody, żaden normalny opiekun nie robiłby czegoś dla serwera tylko dlatego, że sam by miał z tego korzyść, tylko zrobiłby to dla dobra serwera. Ty przy ludziach na ts3 zawsze udawałeś w miarę miłego, żeby się przypodobać, a jak gadaliśmy na innym kanale to na każdego na************ś. Ostatnie dni na forum pokazują, jaki jesteś popłakany, teraz widać jak szukasz atencji bo na twoim serwerze grają 4 osoby. 

 

Te z tym opiekunem, to niezłą bajkę napisałeś, dobry bajkopisarz 30 letni, możesz iść do cyrku, tam będziesz najlepszy.

 

Masz stawke 150 i przez tydzień więcej nić 10 osób nie miałeś na serwerze, myślałeś, że się wystraszę? Fakt, byłem zdenerwowany, że jeśli jest jedyny rozkrecony zombie+exp w polsce, to później spłakany KASANOWA który sam zrezygnował z opiekuna, robi drugiego i jest na tym forum, ale jakoś bym przeżył i jak z resztą widać - jestem.

 

Teraz pokazujesz swoje "Ja" bawiąc się w dramki na forum, bo serwer ci nie idzie.

 

Dziękuj k3rsowi, bo przynajmniej on potrafi pisać za ciebie, tak samo napisał za ciebie na UnFriendly'iego: 

 

 

 

 

 

Dostałeś Perma, ponieważ fajne rzeczy pisałeś, tutaj przykład: https://prnt.sc/YGAlaRK-xQVl.

 

https://prnt.sc/QT6NbE1-7tPu <--- Najlepiej pisać takie rzeczy o forum na którym byłeś właścicielem diablo, a teraz na złość przyszedłeś z zombie i myślałeś, że bedzie 32/32? Po paru dniach jak zauwazyles ze nikt nie gra, to postanowiles odejsc z forum.

 

 

Diablo i tak raczej będzie zamknięte, ale zobaczymy jeszcze - ale śmiesznie próbujesz manipulować faktami, ale dobrze wiemy, że żadnej paczki nie kupiłeś, tylko mieliśmy serwer z @ Sexy BoY i to była jego paczka, a później 8 marca wywaliłeś go z właściciela diablo, nie mówiąc mi ani słowa: 

 

 

Słowami końcowymi - sam szukasz afery na siłę, ponieważ masz 1000 błędów na serwerze i nikt u ciebie nie gra, nie będę więcej nic pisał bo szkoda czasu na gościa który ma 30 lat a jest mentalnie 12 letnim dzieckiem.

 

@ The end. Bany są jak najbardziej słuszne, KASANOWA jak i ScooByy działali na szkodę serwera w różny sposób a ty nie znając sytuacji nie powinieneś pisać, że "zapewne" są niesłuszne.

Z resztą, czemu miałbym kogoś banowac na serwerze na zawsze, jak mam oddzielnego AMXBansa? Sam sobie bym szkodził, więc wiem co robię i wiem jak niektórzy działają na szkodę, i dlatego osoby działające na szkodę poleciały z banem i nie zamierzam nikogo odbanowywać.

 

 

 

Pisz sobie dalej, ja nie zamierzam dalej odpowiadać, znalazłeś sobie grupkę ludzi których zmanipulowałeś i teraz próbujesz wywrzeć presje na całym forum pisząc taką skargę, skargą zapewne zajmie się sam @ RumcajsJumper

 

 

 

@ KASANOWA Baw się dalej w manipulację, bo nie masz graczy na serwerze :haha:

 

 

Po co miałbym komuś kraść paczkę skoro zrobiłem więcej z FastKilleRem dla tego moda niż każdy poprzedni właściciel tego moda, z resztą są changelogi na discord serwerowym.

Zabawny jesteś, pisz bzdury, może ktoś uwierzy

 

 

 

 

Twoje zachowanie (dla administracji forum - ukryte) i twoich koleżków których fajnie zmanipulowałeś: 

 

Edytowane przez MCk199

0QNmrrc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MCk199 napisał:

Zacznijmy od tego, że sam zrezygnowałeś z Opiekuna a nikt cię nie zdegradował, masz bardzo dużo za uszami, a 90% kontekstu rozmów było na ts3, więc wyrywaj wypowiedzi bez większego kontekstu z discorda.

 

Zaczynasz mówić coś o tym, że kogoś nie szanuje - sam dobrze wiesz jak zachowywaleś się na ts3 tak jak i ja, ja przynajmniej wiem, że wiele błędów popełniłem, ale też wiem, że wiele dla serwera wniosłem i dlatego się dalej trzyma. Twoja Osoba dużo na serwerze nie zmieniła jedynie co jako Opiekun musiałeś robić to przeglądać dział serwera i sprawdzać demka, ale przynajmniej nauczyłem się żeby nie być pochopny w podejmowaniu decyzji, bo ty nawet na admina się nie nadajesz. Za poprawienie niektórych pluginów chciałeś jakieś nagrody, żaden normalny opiekun nie robiłby czegoś dla serwera tylko dlatego, że sam by miał z tego korzyść, tylko zrobiłby to dla dobra serwera. Ty przy ludziach na ts3 zawsze udawałeś w miarę miłego, żeby się przypodobać, a jak gadaliśmy na innym kanale to na każdego na************ś. Ostatnie dni na forum pokazują, jaki jesteś popłakany, teraz widać jak szukasz atencji bo na twoim serwerze grają 4 osoby. 

 

Te z tym opiekunem, to niezłą bajkę napisałeś, dobry bajkopisarz 30 letni, możesz iść do cyrku, tam będziesz najlepszy.

 

Masz stawke 150 i przez tydzień więcej nić 10 osób nie miałeś na serwerze, myślałeś, że się wystraszę? Fakt, byłem zdenerwowany, że jeśli jest jedyny rozkrecony zombie+exp w polsce, to później spłakany KASANOWA który sam zrezygnował z opiekuna, robi drugiego i jest na tym forum, ale jakoś bym przeżył i jak z resztą widać - jestem.

 

Teraz pokazujesz swoje "Ja" bawiąc się w dramki na forum, bo serwer ci nie idzie.

 

Dziękuj k3rsowi, bo przynajmniej on potrafi pisać za ciebie, tak samo napisał za ciebie na UnFriendly'iego: 

 

 

 

 

 

Dostałeś Perma, ponieważ fajne rzeczy pisałeś, tutaj przykład: https://prnt.sc/YGAlaRK-xQVl.

 

https://prnt.sc/QT6NbE1-7tPu <--- Najlepiej pisać takie rzeczy o forum na którym byłeś właścicielem diablo, a teraz na złość przyszedłeś z zombie i myślałeś, że bedzie 32/32? Po paru dniach jak zauwazyles ze nikt nie gra, to postanowiles odejsc z forum.

 

 

Diablo i tak raczej będzie zamknięte, ale zobaczymy jeszcze - ale śmiesznie próbujesz manipulować faktami, ale dobrze wiemy, że żadnej paczki nie kupiłeś, tylko mieliśmy serwer z @ Sexy BoY i to była jego paczka, a później 8 marca wywaliłeś go z właściciela diablo, nie mówiąc mi ani słowa: 

 

 

Słowami końcowymi - sam szukasz afery na siłę, ponieważ masz 1000 błędów na serwerze i nikt u ciebie nie gra, nie będę więcej nic pisał bo szkoda czasu na gościa który ma 30 lat a jest mentalnie 12 letnim dzieckiem.

 

@ The end. Bany są jak najbardziej słuszne, KASANOWA jak i ScooByy działali na szkodę serwera w różny sposób a ty nie znając sytuacji nie powinieneś pisać, że "zapewne" są niesłuszne.

Z resztą, czemu miałbym kogoś banowac na serwerze na zawsze, jak mam oddzielnego AMXBansa? Sam sobie bym szkodził, więc wiem co robię i wiem jak niektórzy działają na szkodę, i dlatego osoby działające na szkodę poleciały z banem i nie zamierzam nikogo odbanowywać.

 

 

 

Pisz sobie dalej, ja nie zamierzam dalej odpowiadać, znalazłeś sobie grupkę ludzi których zmanipulowałeś i teraz próbujesz wywrzeć presje na całym forum pisząc taką skargę, skargą zapewne zajmie się sam @ RumcajsJumper

 

 

 

 

Twoje zachowanie (dla administracji forum - ukryte) i twoich koleżków których fajnie zmanipulowałeś: 

 

Skoncz pi*******ć hipokryto głupoty bo manipulant to ty jesteś największy na tej sieci, miałeś pory pełne dlatego działasz na szkodę mojego serwera, tak nie nadawalem się na admina, a miałem opiekuna bo miałem pieniądze , dziękuję za szczerość 😁

 

Fifka wie że go zdegradowałem na twoje polecenie już rozmowy wszystkie dostał, także ząglowac możesz swoim mózgiem a nie pseudofaktami.  

 

Jakie człowieku nagrody xD ty sam oferowałeś mi nagrody co mogę udowodnić w ciągu 5 sekund. 

 

Co ci nie pasuje z opiekunami? Każdy kończył z banem, nawet jeden jak pisał rezygnację to też opisał prawdę o tobie. Wystarczy pogrzebać na forum to każdy znajdzie. 

 

Tak myślałem że się wystraszysz tym że stawka top 1. Tak samo jak się wystraszyles serwera ZM exp z psycha... Że gościowi boty wrzucales na serwer a tak grało zaledwie 7 osób, jakiś ty prawilny. Jedyne co się liczy u ciebie to pieniądze, opiekuna dostałem z buta bo ci się podobały moje pieniążki 😙

 

Znam cię na wylot po spędzeniu z tobą paru miesięcy dzień w dzień na ts, każdy wie że jesteś hipokryta. W dodatku jeszcze dzieckiem bez mutacji, gdyby nie ja i mój pomysł z modulatorem pewnie dalej byś pisał z ludźmi na ts zamiast rozmawiał, nie tłumacz się bo tu większość wie kim jesteś i jakim skurwysynem jesteś, na forum udajesz osobe poważne a  do kolan mi nie sięgasz, wyjdź czasem sprzed tego komputera do ludzi bo już ci pupa zarośla do tego skrzypiącego fotela. 

 

Nie pisz śmieci bo nie raz cię jebalem że za ostro podchodzisz do graczy i adminów, nawet sobie przypominam jak sziro pytał czy na wypłatę może ci oddać za usługi jako twój admin bo mu się skończyły a tys jesteś ch***m i mu odmówiłeś, swojemu adminowi, mało razy ich wyzywałes? Banowales? Teraz nie strugaj tutaj niewiniątka i poważnego właściciela, a jedyne to dlaczego mnie trzymałeś to dlatego że kasa się zgadzała na reklamy, i jakie podziękowanie ? Zabierasz na nie swojej paczce usługi? Fifka może potwierdzić że to paczka jego i moja, ja dałem na reklamy ty nie dałeś nic a serwer po*******s sam dla siebie, z każdym masz konflikty bo jesteś gowniak ale cwany.

Podaj mi cepie jeden argument dlaczego @ MrAimerdostał perma? 

Dlaczego @ ScooByydostał perma? 

Banujesz ludzi nie wygodnych, zwróć im pieniądze za usługi chociaż baranie, a nie, masz swojego bansa i robisz sobie co chcesz, idź tam się splakac a jak piszesz o zmianie sieci to przypomnij sobie rozmowę jak twój fastkiller stracił serwer na tej sieci jak zapłakany dzowniles że przechodzisz też na inną bo coś się stało, hipokryta na ciebie to mam pełną teczkę przygotowaną 

27 minut temu, MCk199 napisał:

Masz stawke 150 i przez tydzień więcej nić 10 osób nie miałeś na serwerze, myślałeś, że się wystraszę? Fakt, byłem zdenerwowany, że jeśli jest jedyny rozkrecony zombie+exp w polsce, to później spłakany KASANOWA który sam zrezygnował z opiekuna, robi drugiego i jest na tym forum, ale jakoś bym przeżył i jak z resztą widać - jestem.

A co ty bałwanie myślisz że po tygodniu będziesz miał 32/32? 🤣 Przypomnij sobie jeszcze jak parę miesięcy temu grało u ciebie po 15 osób 

Idź tam sobie zrób boosta na 50000 armora odpal zabójcze i strzelaj do kaczek, pseudo właścicielu, nie zapomnij banowac z powodami "idź do kumpla" albo "wyp******" a i @ MrAimeroddaj kasę za mapy 😶🌫️ a chłopaka za usługi, bo banowanie ludzi za to że wchodzą do mnie na serwer? Nieźle, przyjdzie moment że zostaniesz sam i się skończysz, jest dużo smaków na ciebie tylko nie mam czasu scrollowac ponad 20 tys wiadomości, a jak wstawiasz screeny to ich nie bluruj bo dobrze grasz tymi swoimi screenami tak jak z fifka z multikonta screeny wrzucales i próbowałeś skłócić ludzi, z resztą to tyle na twój temat, po prostu od******l się od mojego serwera 

I ściągnij kradziona paczkę z forum 

1tkonfr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Szczerze? Nie chce mi sie czytac tego wszystkiego co tutaj piszecie, srednio mnie interesuje juz temat 1.6 jak i tego co na nim sie dzieje, ale jak juz dostalem cynka że jestem wciągnięty, to powiem rzeczy jakie dotyczą mnie. Paczkę jak i serwer diablo moda miałem ja, po pewnych rozmowach zdecydowałem się na połączenie z wami. Outcome wyszedł taki, że dostałem degrada ze swojego serwera i ze swojej paczki co jest z lekka komiczne, a osoba o nicku @ MCk199nadal jest jego właścicielem. Niestety, ale fakty są takie że paczka należy do mnie, ja ją sobie ogarniałem i ja za nią zapłaciłem. Więc zamknięcie serwera który stoi na paczce za którą grosza nie dałeś byłoby całkiem fair :), tak samo jak i uczciwe pozbycie się całkowite plików sma z niego, ale w to nie wierze. Co do tematu zm, nie stoje po żadnej stronie, nie gram ani tu ani tu. Jedyne co chce dodać, bo akurat zdanie mi stanęło przed oczami, że uczysz się na błędach @ MCk199. Niestety, ale nie zgadzam się z tym ani trochę. Sytuacja jaka wyniknęła teraz z @ KASANOWAi jego zm przypomina mi pewną wcześniejszą sytuację nie mam racji? Dopuściłeś z lekka do tego samego co stało się już kiedyś, a sam jak ze mną gadałeś kiedyś mówiłeś, że wyciągnąłeś wnioski. Nie chce mi się bardziej rozpisywać, ile można się produkować o gierce jaka jest jeszcze wiekszym zdechlakiem niż tibia xd. Pozdro yo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dostałem permbana z powodem idź do kumpla jednego dnia mogę wejść na serwer i pograć a drugie dnia mam permbana za to że poszedłem pograć na inny serwer zm to że masz kosę z innymi graczami a ja sobie z nimi gadam i gram w inne gry to Cię chu* powinno obchodzić. Dostałem nie słusznego bana za nic bo taki miałeś kaprys. W dniu w którym sprzedałeś mi tego śmiesznego bana czekam na zwrot pieniędzy za zakupione usługi, oraz proszę o podanie powodów kiedy i gdzie działałem na szkodę serwera. U mnie działania na szkodę serwera nie znajdziesz bo każdy gracz na tym serwerze mnie zna i wie że nic nie robiłem ;*. Czekam na unbana i widzimy się na serwerze pozdro :*

 

20230404190238_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako były opiekun u tego pana tak samo zostałem potraktowany jak śmieć, po paru miesiącach współpracy, wspierałem go finansowo a skończyłem z Permem i degradacja za to że to poszedłem zagrać na inny serwer, KASANOWA też wydał parę tysięcy złotych a skończył podobnie, z resztą, nie tylko my jako opiekuni ale też inni, moim zdaniem po takich numerach tego pana wyższa administracja powinna podjąć właściwe kroki, niszczenie serwera z tego samego forum? Zajebiste podejście, nie pozdrawiam, a to że MCK jest zawsze nad regulaminem wie każdy, może każdego obrażać wyzywać a jak mu odpowiedział ktoś to leciał z banem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ja jako były "nie normalny" admin jestem także wyciągany przed piedestał także i ja może wpierdzielę swoje 3 grosze . Dlaczego @ MCk199 w ogóle mnie przyjmowałeś jeżeli jestem przyjebany ? dlaczego w ogóle dawałeś mi szanse jako admin jeżeli jestem taki jaki jestem bo co nie da się tobie czegoś przetłumaczyć i jedynie twoim wytłumaczeniem jest kickowanie z serwer'a ts/cs? to jest twoje wytłumaczenie bo nie potrafiło czasem bądź często z tobą dogadać/porozmawiać bo jak ci się wytykało błędy bądź coś innego tego typu to był jedyny twój argument którego jedynie ty stosowałeś . Byłem takim złym adminem ? bo siedziałem kur*a po 12h na serwerze i pilnowałem ci serwer'a ? bo co starałem się jak najbardziej przestrzegać twoich chorych zaleceń aby serwer się utrzymał nie kickować afk'ów ? Dobra może byłem jaki byłem czasem tam może coś odjebałem ale większość sytuacji była jaka była no cóż czasu nie cofne . Ale jeżeli byłem taki przyjebany i tym podobne to wgl na ch*j zaczynaliśmy współprace że dałeś mi admina @ MCk199 bo czegoś tutaj nie rozumiem jeżeli siedziałem 12h na serwerze codziennie bo miałem wolne ? a jeżeli pracowałem albo chciałem gdziekolwiek wyjść to był problem bo mało siedze na serwerze? . Robisz z adminów swoich pionków i taka jest prawda jeżeli jakiś admin po prostu nie miał czasu to żeś zaczął najpierw na nich gadać a później każdemu lizać du**ę aby u ciebie zostali taka jest prawda i mam nadzieje że nie zaprzeczysz ponieważ najpierw pisałeś do @ KASANOWAaby mnie wypierdolił a później pisałeś mi na steam co pisałeś nie będę tutaj wywodził się i wysyłał jakieś screeny bo jakoś nie zbyt mi się chce . Plus jeżeli już kogoś banujesz to moim zdaniem powinienyś zwrócić wiekszość rzeczy która należy do nich . Tyle z mojej strony pozdr ;)

 

 

 

 

scg.gif.d742b2aaca8783df44680011.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MCk199 napisał:

Zacznijmy od tego, że sam zrezygnowałeś z Opiekuna a nikt cię nie zdegradował, masz bardzo dużo za uszami, a 90% kontekstu rozmów było na ts3, więc wyrywaj wypowiedzi bez większego kontekstu z discorda.

 

Zaczynasz mówić coś o tym, że kogoś nie szanuje - sam dobrze wiesz jak zachowywaleś się na ts3 tak jak i ja, ja przynajmniej wiem, że wiele błędów popełniłem, ale też wiem, że wiele dla serwera wniosłem i dlatego się dalej trzyma. Twoja Osoba dużo na serwerze nie zmieniła jedynie co jako Opiekun musiałeś robić to przeglądać dział serwera i sprawdzać demka, ale przynajmniej nauczyłem się żeby nie być pochopny w podejmowaniu decyzji, bo ty nawet na admina się nie nadajesz. Za poprawienie niektórych pluginów chciałeś jakieś nagrody, żaden normalny opiekun nie robiłby czegoś dla serwera tylko dlatego, że sam by miał z tego korzyść, tylko zrobiłby to dla dobra serwera. Ty przy ludziach na ts3 zawsze udawałeś w miarę miłego, żeby się przypodobać, a jak gadaliśmy na innym kanale to na każdego na************ś. Ostatnie dni na forum pokazują, jaki jesteś popłakany, teraz widać jak szukasz atencji bo na twoim serwerze grają 4 osoby. 

 

Te z tym opiekunem, to niezłą bajkę napisałeś, dobry bajkopisarz 30 letni, możesz iść do cyrku, tam będziesz najlepszy.

 

Masz stawke 150 i przez tydzień więcej nić 10 osób nie miałeś na serwerze, myślałeś, że się wystraszę? Fakt, byłem zdenerwowany, że jeśli jest jedyny rozkrecony zombie+exp w polsce, to później spłakany KASANOWA który sam zrezygnował z opiekuna, robi drugiego i jest na tym forum, ale jakoś bym przeżył i jak z resztą widać - jestem.

 

Teraz pokazujesz swoje "Ja" bawiąc się w dramki na forum, bo serwer ci nie idzie.

 

Dziękuj k3rsowi, bo przynajmniej on potrafi pisać za ciebie, tak samo napisał za ciebie na UnFriendly'iego: 

 

 

 

 

 

Dostałeś Perma, ponieważ fajne rzeczy pisałeś, tutaj przykład: https://prnt.sc/YGAlaRK-xQVl.

 

https://prnt.sc/QT6NbE1-7tPu <--- Najlepiej pisać takie rzeczy o forum na którym byłeś właścicielem diablo, a teraz na złość przyszedłeś z zombie i myślałeś, że bedzie 32/32? Po paru dniach jak zauwazyles ze nikt nie gra, to postanowiles odejsc z forum.

 

 

Diablo i tak raczej będzie zamknięte, ale zobaczymy jeszcze - ale śmiesznie próbujesz manipulować faktami, ale dobrze wiemy, że żadnej paczki nie kupiłeś, tylko mieliśmy serwer z @ Sexy BoY i to była jego paczka, a później 8 marca wywaliłeś go z właściciela diablo, nie mówiąc mi ani słowa: 

 

 

Słowami końcowymi - sam szukasz afery na siłę, ponieważ masz 1000 błędów na serwerze i nikt u ciebie nie gra, nie będę więcej nic pisał bo szkoda czasu na gościa który ma 30 lat a jest mentalnie 12 letnim dzieckiem.

 

@ The end. Bany są jak najbardziej słuszne, KASANOWA jak i ScooByy działali na szkodę serwera w różny sposób a ty nie znając sytuacji nie powinieneś pisać, że "zapewne" są niesłuszne.

Z resztą, czemu miałbym kogoś banowac na serwerze na zawsze, jak mam oddzielnego AMXBansa? Sam sobie bym szkodził, więc wiem co robię i wiem jak niektórzy działają na szkodę, i dlatego osoby działające na szkodę poleciały z banem i nie zamierzam nikogo odbanowywać.

 

 

 

Pisz sobie dalej, ja nie zamierzam dalej odpowiadać, znalazłeś sobie grupkę ludzi których zmanipulowałeś i teraz próbujesz wywrzeć presje na całym forum pisząc taką skargę, skargą zapewne zajmie się sam @ RumcajsJumper

 

 

 

@ KASANOWA Baw się dalej w manipulację, bo nie masz graczy na serwerze :haha:

 

 

Po co miałbym komuś kraść paczkę skoro zrobiłem więcej z FastKilleRem dla tego moda niż każdy poprzedni właściciel tego moda, z resztą są changelogi na discord serwerowym.

Zabawny jesteś, pisz bzdury, może ktoś uwierzy

 

 

 

 

Twoje zachowanie (dla administracji forum - ukryte) i twoich koleżków których fajnie zmanipulowałeś: 

 

Odniosę się punkt po punkcie co piszę nasz lord voldemort z stadium rozwojowym cancera

 

 

Dobra po pierwsze Kasanowa sam zrezygnował z opiekuna bo miał ciebie dość tak jak reszta ludzi

Ty tylko potrzebowałeś jego pieniędzy nie opiekuna bo z tego co widać to reszta opiekunów tak samo wpłacała hajs i została wyruchana ..

 

Tak nie szanujesz osób co widać np na ss kiedy wyzywasz scg swojego admina w tamtym czasie

https://prnt.sc/zUMbMerb-A2Q  (IMAGINE PRZYJMOWAĆ SAMEMU GOŚCIA NA ADMINA A POTEM PŁAKAĆ ŻE SIE NIE MA NORMALNYCH ADMINÓW XDD)

W dodatku widać na dowodach że wysługiwałeś się kasanowa sam nie chciałeś podejmować decyzji tylko pisałeś żeby to on poniósł ryzyko ..

 

Kasanowa popłakany na forum ta? To ciekawe bo jak kasanowa faktycznie otworzył server to odrazu pobiegłeś z podkulonym ogonem sie wypłakać 

https://prnt.sc/oVfRrIjj9GeC

 

Apropo stawki na setti 

https://prnt.sc/F43gMbf9Snkk

Sam prowokowałeś kasanowe na temat stawki na setti po czym on cie przebił i siedziałeś potem na utkanej

 

 

Co do tematu osób na serverze 

Każdy kto nie ma 2 DIGIT IQ (dwucyfrowe iq) jak nasz grzegorz voldemord 

Wie że postawienie i ROZKRĘCENIE servera w 2023 w POLSCE nawet bez OGRANICZONYCH środków finansowych jest długotrwałym procesem 

Polska to nie Rosja gdzie chłopy grają jescze lany w 1.6

A na serverze w szczytowym momencie było 17-18 osób z tego co pamiętam 

 

 

Co do banów tak jak pisałem wcześniej że wszędzie gdzie czułeś zagrożenie dawałeś bany 

https://prnt.sc/BhfXujqF_9RG

Bo doskonale sobie zdawałeś sprawę z tego że masz oddzielnego AMXBANS i nie poniesiesz za to żadnych konsekwencji

(btw jest to działanie na szkode sieci)

Już nie mówiąc o tych bezsensownych banach np na 5min dla Krzooku bo kampił na gensisie a ty dałeś mu bana na 5min i potem powiedziałeś "NO PODBIJE SOBIE STATYSTKI W AMX"

Albo dla mnie skakanie w kampie i @ enq gdzie nie zmieniłeś poprzednio regulaminu

 

+Do tego jescze dochodzi sytuacja z @ Marek49 gdzie rozj3bał serwer kasanowie świadomie dodając każdemu lvl i zmieniając cvary a 5minut potem siedział już u ciebie na TS 

(mała ciekawostka nasza gwiazda @ Marek49 miał perma u mck CZYSTYM PRZYPADKIEM dostał unbana i wszedł na serwer na 2 minuty sprawdzić czy może wejść na sewer https://prnt.sc/ZcNRtsj-D2a5 ..

przez 30 dni nie wszedł ani razu)

 

 

 

Oj Grzesiu grzesiu .. Udajesz krystalicznie czystego pod białym płaszczykiem 

udajesz że wszystko jest w porządku i co złego to nie ty 

Piszesz że ktoś leci na hajs a sam ciągniesz od swoich opiekunów hajs

Piszesz że ktoś działa na szkodę sieci a dobrze wiemy jakie praktyki stosowałeś wobec innych serwerów (mam proof)

Piszesz że ktoś prowokuje a sam prowokujesz 

 

+Do tego radzę iść do psychologa bo chyba masz jakąś dwubiegunowość .. Jednym mówisz że masz 25 lat innym że masz 23 lata ??

a musisz do innych gadać na voicechangerze żeby sie z ciebie nie śmiali XD https://prnt.sc/GKXnyDUSHCmq

 

 

 

ps : @ RumcajsJumper dalej czekamy na perma dla @ Marek49 

a grzesiu może dać "HaHaa!" pod postem bo chyba tylko tyle ci zostało

bo to w końcu kasanowa podaje dowody a ty ponoć nie wysyłasz dowodów/logów ;]

 

 

 

 

 

Edytowane przez `k3rs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo potwierdzam że mr Grzegorz nie ma szacunku dla graczy

tak samo było jak chcieliśmy chwile pograć na innym serwerze to od razu był problem że nie na zm gramy tylko np. na Codzie

U Grzegorza nie można nic wiecej robić/nic więcej grać  tylko grać na Zm modzie 

gra nie kończy się tylko na jednym serwerze 

wydałem dość sporo na tym serwerze, w końcu nie za darmo mam tam rangę sponsor

ale jak zobaczyłem jak jest administracja to stwierdziłem że zakończę grę na tamtym serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem u tego pana bana za to że za mną nie przepadał kilka lat temu jak był opiekunem na zombie modzie i ruchał właściciela na hajs, a admin co mi skasował odpowiedź która była najprawdziwsza z tych wszystkich jest umamrany w gównie, mck<Monika Kociołek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożę trochę od siebie. No to tak, MCK był kiedyś u mnie opiekunem serwera. Po tym, jak zaczął się żądzić i odwalać, dostał degradację. Po niedługim czasie, gdy dostał degradację, postawił serwer na mojej paczce.

 

Po jakimś czasie odezwał się do mnie Rayan, właściciel słynnego Just4Frag, z propozycją współpracy jako technik serwera. Lubię pomagać, więc to mi odpowiadało. Zrobiłem im 120 LVL Emeraldy, Rubiny i modele, oraz ogarnąłem serwer. A co dostałem w zamian? Po tym, jak ogarnąłem im serwer, wyrzucili mnie pod pretekstem ściągania pieniędzy ze sklepu. Z tego, co się dowiedziałem, było to zaplanowane przez MCK i Rayana. Co najlepsze, to MCK sam mi to powiedział xDD. Ogólnie, nie miałem zamiaru nic tu pisać, ale jak wszyscy, to wszyscy. Nie mam dowodów, bo to było pisane spory czas temu na Steamie.

Edytowane przez RausPutin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pycek napisał:

Dodawanie 6 botów na serwer  xd 

I kise ktory siedzi 8 godzin AFKa 

 

image.png.de141c0b5825cdb7de9e51eb95a82154.png

No ta a później ci powie że u ciebie nie gra 10 osób jak masz serwer postawiony tydzień xD z resztą MCK jest dobry w dodawaniu botów, Lypsen coś o tym wie. 

1tkonfr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, KASANOWA napisał:

No ta a później ci powie że u ciebie nie gra 10 osób jak masz serwer postawiony tydzień xD z resztą MCK jest dobry w dodawaniu botów, Lypsen coś o tym wie. 

Już nagle boty zniknęły :XD:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim coś na mój temat nabazgrasz młody, to sprawdź gametracker tego nicku. To że jestem jeden dzień okoloswiateczny afk o niczym nie świadczy na temat serwera ani nie pasuje do tej skargi, więc bastuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KiseTy napisał:

Zanim coś na mój temat nabazgrasz młody, to sprawdź gametracker tego nicku. To że jestem jeden dzień okoloswiateczny afk o niczym nie świadczy na temat serwera ani nie pasuje do tej skargi, więc bastuj. 

 image.png.3233fedd1b2898af293c2a677249a80a.pngTa normalnie byku święta u ciebie od 5 dni trwają

Edytowane przez `k3rs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, &#x60;k3rs napisał:

 image.png.3233fedd1b2898af293c2a677249a80a.pngTa normalnie byku święta u ciebie od 5 dni trwają

Kolejny, mistrz rozumowania. Mogłeś chociaż wkleić też czas, względem punktów, a nie piszesz kolejna idiotyczna zaczepkę z myślą że zablysniesz...

Screenshot_2023-04-09-09-44-35-564_com.opera.browser.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra widać  że myślenie to też nie jest twoja mocna strona jak u pana grzegorza florydy

Więc podpowiem ci

 

Player score w ciągu ostatnich 5 dni wynosi 190-415

Player time wynosi 244 - 877 

a 600minut to jest 10h

 

image.png.fb160361cd83c4c517308bfbe8e8c9f9.png to jest gt pewnego playera z tego serwisu btw

 

Już rozumiesz czy jescze bardziej ci to wyjaśnić XD

 

 

Edytowane przez `k3rs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś dostał bana na serwerze @ MCk199 zapraszam do działu https://csowicze.pl/forum/501-odwołaj-się-od-bana/ bo jednak tam załatwiamy takie sprawy. 

@ MCk199  każdy ma życie prywatne oraz nie każdy siedzi przy PC przez 24h. Plus na dodatek były święta więc mam nadzieję, że na czas banów nie będziemy patrzeć i załatwimy to biało na czarnym w dziale przeznaczonym do tego.  (Oczywiście jak ktoś się odwoła do 14.04.2023) 

 

@ KASANOWA kilka sprostowań. Bo sprawa jest poważna. 

Byłeś opiekunem serwera. Sam podejmowałeś decyzje o wpłacaniu pieniędzy na reklamę serwera czy też inne płatności związane z serwerem. To była twoja i wyłącznie twoja decyzja oraz wkład finansowy. Sytuacja jest jaka jest teraz. Tak samo dotyczy reszty "zbanowanych" graczy. Wiedzieliście oraz się domyślaliście, że jak przejdziecie na serwer do @ KASANOWAto będziecie mieli problemy na starym serwerze. 

 

Fakt każdy popełnia błędy oraz działa pod wpływem emocji bo jesteśmy tylko ludźmi. 

Mam nadzieję, że sprawę z banami poprzez @ MCk199 zostanie wyjaśniona w odpowiednim dziale przeznaczonym do tego.

image.png 

image.png

 

Ostatecznie nie rozstrzygnę sporu bo to należy do właściciela forum @ RumcajsJumper  i czekamy na jego werdykt. 

 

Nie PŁACZ <3 

Kc0RzU1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie