Skocz do zawartości

Zablokowane Dołączenie z serwerem fivem


Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel/e: @ n3sti
Imię: Alan 
Wiek: 18 
Znajomość AMX (1-10): 7-8 
Mod serwera:: RolePlay FiveM 
Link do GameTracker'a: https://www.trackyserver.com/server/amazonkarp-wl-off-2240709
Czy jest wykupiona reklama?: Jako tako reklamy nie ma, lecz posiadamy partnerów, oraz reklama zakupiona będzie przed 10-tym, przed startem edycji. 
Hosting: SkillHost
Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?: Przyjąć, dlatego, że przyszedłem na forum dość niedawno, więc postanowiłem wesprzeć forum, także mam później jeszcze do utworzenia kilka tematów o dołączenie, więc między innymi serwer Mirage :)
Udostępniasz serwer pod konkursy?: Oczywiście 
Kontakt: TS, STEAM, FORUM, GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, postanowiłem skorzystać z mojej wcześniejszej wypowiedzi dotyczącej serwera fivem.

- serwer nie ma graczy;

- fivem ogólnie mało wnosi do sieci serwerów, a oprócz dodania do tabeli prawie nic, społeczność serwera pozostanie na discordzie i to się nie zmieni;

- Serwer jest WL-OFF, nie wiem czy sieć (csowicze.pl) jest chętna przyjąć tego typu serwer. Serwery WL-OFF cechują się "interesującym" poziomem społeczności;

Warto zaznaczyć, że o serwerze nie wiemy nic. Jakaś magiczna reklama ma być przed startem edycji, są magiczni partnerzy, a to wszystko w magiczny sposób ma zapełnić serwer.

Pozostałe serwery cs:go również są puste. Masz 3 serwery i wszystkie są puste. Rozkręć jeden - jakikolwiek i dopiero wtedy pomyśl nad dołączeniem do sieci, bo obecnie nic nie wniesiesz. Na ten moment nie widać plusów przyjęcia serwera/ów do sieci, a może są ukryte? Jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby serwery były puste cs:go i 1.6 i fivem porażka kupcie reklamę na te serwery a z fivem ciągle co nową paczkę macie do kosza z nim powinniście co miesiąc ją opłacać regularnie 

serwery mają być grywalne ok. 7,10 osób żeby ludzie się zainteresowały a z fivem  to wydatek , tam to wiele osób gra to bardziej tam trzeba wydać szok

Przez misiek223,

Spam. Ostrzezenie slowne (0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, KOLLOWSKI napisał:

żeby serwery były puste cs:go i 1.6 i fivem porażka kupcie reklamę na te serwery a z fivem ciągle co nową paczkę macie do kosza z nim powinniście co miesiąc ją opłacać regularnie 

serwery mają być grywalne ok. 7,10 osób żeby ludzie się zainteresowały a z fivem  to wydatek , tam to wiele osób gra to bardziej tam trzeba wydać szok

Sorki moderatorzy, że się wypowiem, ale na c#uj dajesz drugą wypowiedzieć skoro dałeś już jedną na tak, a teraz co innego, wtf?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie