Skocz do zawartości

Zablokowane [UBTeam] Nasrallah


Oro Koroner

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Wymagania:

Znajomość ortografii 🟢
Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu :nie:
Posiadane 60 postów 🟢
Umiejętność czytania ze zrozumieniem 🟢
Znajomość regulaminu 🟢
Minimum 16 lat 🟢
Brak ostrzeżeń na forum 🟢
Platforma Steam bez bana na na AC/BL itp. 🟢
Doświadczenie w ocenie screenshotów i rozpisywaniu demek. 🟢


Obowiązki:

Moderowanie tematów 🟢
Poprawianie treści tematu oraz jego tytułu 🟢
Być często aktywnym na forum 🟢
Pomagać użytkownikom 🟢
Opiekować się działem "Strefa banów" 🟢

 

Wzór:

 

Nick: Nasrallah


Imię: Darek


Wiek: 32 lata


Steam ID:  STEAM_0:1:91055876 
https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:91055876


Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Dużo pracuję na laptopie, więc w każdej wolnej chwili wchodzę na forum poprzeglądać różne działy, w tym także odwołania w dziale UBT. Szczerze mogę napisać, że 3-4h dziennie łącznie by wyszło.


Opisz siebie: Jestem radosnym człowiekiem, życzliwym, zawsze chętnie służę pomocą innym, jeśli potrafię. Jestem odpowiedzialny i wytrwały, kiedy jestem zobowiązany do zrobienia czegoś, to zawsze dotrzymuję słowa (przynajmniej się staram). Szanuję innych ludzi,  jestem uparty i wytrwale dążę do celu. 


Dlaczego akurat Ty?: W społeczności steam jestem od 2k14 roku, więc już trochę się zaaklimatyzowałem, także staż już dość spory mam. W grze mam 6k godzin, więc siłą rzeczy już trochę widziałem różne sytuacje w tej grze. Co by wniosła moja osoba tutaj zapytacie zapewne. Już odpowiadam. Posiadałem już nie jeden raz rangę UBT i też byłem opiekunem przez około 6 miesięcy. Dużo sprawdzonych screenów i dem mam za sobą. Parę lat temu zdarzały się pomyłki, co jest oczywistą rzeczą, bo jesteśmy tylko ludźmi, lecz popełniając błąd, uczyłem się od osoby z wyższym stażem w UBT, przez co potem nabrałem doświadczenia. Jeżeli nie jestem pewien X osoby w grze, wolę nagrać demko, przeanalizować je potem na spokojnie, niż wstawić byle co. Od paru dni zauważyłem także, że opiekun UBT i Onajnn są mniej aktywni, a tematy czekają. Wiadomo osoby mogą mieć sprawy prywatne, dlatego przydałaby się 3 osoba, która ich wspomoże. Gdybym dostał taką szansę, chciałbym wykazać się z jak najlepszej strony + dodatkowo pomóc użytkownikom, aby nie czekali zbyt długo na decyzję. Dodatkowo zgłosiłem wraz z rozpiską 2 osoby tutaj.


Czy miałeś styczność z Amxbans?: Oczywiście że tak. Jest to ogarnięte przeze mnie. 


Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: W skali od 0 do 10, mogę sobie dać 7+


Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Za młodych lat na non steam grałem jedynie na WH. W 2k15 roku spróbowałem pogrywać na Leis, lecz nie trwało to długo. Rok temu z ciekawości pobrałem Vermilliona, pograłem trochę, lecz odinstalowałem, bo co chwila wywalało mnie z gry, więc od tamtej pory niczego już nie ściągałem. 


Kontakt: Steam + forum 

Edytowane przez Nasrallah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można dać szansę, na TAK

+ Spełnia wymagania

+ Wiek

+ Podanie rozpisane

Niedawno do nas dołączyłeś

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za daniem ci szansy

+ wiek

+ spełnia wymagania 

- nie dawno dołączyłeś ale myślę że to nie będzie przeszkodą 

+ udzielasz się w dziale UBT

sygn.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się nie wypowiadać w podaniach ale w tym wypadku czuje taki obowiązek :kappa:

 

Ja jestem zdecydowanie na nie. Niepokojące jest to, jak bardzo Ci zależy na tej randze, może tylko ja tak to czuję nie wiem, intuicja. 

 

Posty wbite na głosowaniu na serwery, nikt cię tu nie zna i jesteś po prostu za świeży. Dosyć niedawno była już duża wtopa i myślę, że na więcej w tak krótkim okresie czasu nie możemy sobie pozwolić. 

 

Jesteś na forum TYDZIEŃ, w momencie składania podania miałeś konto zaledwie 5 dni xd 

 

Na admina serwera bym cię nie wziął z takim stażem a gdzie na ubt :ruletka:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zamachowiec ktory dostanie UBT to albo bedzie sobie latal na czitach albo bedzie sobie banowal ludzi z du*y 

 

- jestes nowy 

- nikt cie nie zna

- konto od 7 dni

 

na nie 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

wymagania spełniasz, te mniej jak i bardziej ważne. Przeglądając Twoją historię zgłoszeń okazuje się, ze wszystkie są poprawne. Masz doświadczenie, ale czy to wystarczy?

Ostatnio była akcja, że ubt był cziterem, a Ciebie nikt nie zna. Sprawdzając podane steamid na innych sieciach, przynajmniej na dwóch jesteś zbanowany. Ze względu na brak większego zaufania jestem na nie. Jesteś tutaj za krótko.

 

Edytowane przez The end.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że jesteś zdecydowanie za krótko na forum aby pełnić tę funkcję. Większość Twoich postów jest "nabitych" na głosowaniu. Powinieneś dać się poznać trochę lepiej, żeby można było Ci zaufać i dopiero składać podanie.

 

- konto od tygodnia

+ spełniona reszta wymagań

+ wiek

 

W dniu 28.03.2023 o 20:47, Nasrallah napisał:

jestem uparty i wytrwale dążę do celu

Jeśli to prawda to daj się poznać, posiedź trochę z nami i napiszesz podanie jeszcze raz ;) Jak na ten moment jestem na nie.

Pozdrawiam :pepeczesc:

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

motorbike.gif

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu była sytuacja, że jedna osoba dostała szansę bez bardziej poznania jej i ją zmarnowała,

uczymy się na błędach także, daj nam lepiej się poznać, i spróbuj za jakiś czas. 

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie