Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Odwołanie guowa/comeback


comeback

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: guowa
IP / Steam ID*STEAM_0:0:2889009
Admin banujący: @ CreeN
Data i godzina otrzymania bana*22.03.23 - 19:41:05
Runda: Kij wie, gdzieś przed końcem
Serwer*: DD2 #1
Powód: czitowanie 
Link do demka*: nie ma
Wycinek z konsoli*


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: grzesiu2000
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:2889009'
[AMXBans] Twoje IP: 'xxxxxxxx'
[AMXBans] ===============================================


Krótki opis sytuacji*: guowa za mocna była i innych guowy już bolały od tych hs

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do dema: https://www89.zippyshare.com/v/XzvOXsss/file.html

 

guowa2.dem

16:36
20:06
23:54
24:05

 

W razie gdyby to nie wystarczyło na utrzymanie bana to sprawdzę hltv bo wcześniej na tej mapie detector więcej pokazywał więc całkiem prawdopodobne, że się coś jeszcze znajdzie ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16:36 - zwykla bania nic nadzwyczajnego
20:06 - znowu czysto nic nie ma
23:54 - ???, clean nic nie ma
24:05 - Mogło normalnie siąść tapowałem, nic zwykłego 

 

Tak, bierzmy pod uwagę detector który flicka rejestruje jako AIM DETECT xD. Nie ma demka z mojego pova nawet, więc życzę powodzenia na rozpisywaniu HLTV z 1300ms na zlagowanym demku co widać chociażby na net_graph

Edytowane przez comeback
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

16:36 i 16:43 - spalone.  - Sam wygląd tych headów jest zastanawiający. 

20:07 - tu jest ciekawe dlaczego kula, która trafia w głowę, pojawia się 2 metry jak jego głową co widać bardzo wyraźnie w momencie zabicia tero, który wybiega z Anarchii. 

22:57 - Niby wszystko pięknie, ale jest moment gdzie w momencie, kiedy wpada head celownik jakby z automatu zawiesił się na ułamek sekundy na głowie. Trzeba spowolnić do -1/4 i można to zauważyć.  

23:08 - dokładnie to samo. Celownik nagle "sztywnieje" dokładnie w 23:09 na wysokości klatki piersiowej. Niby ten recoil leci po modelu, widać, że celownik idzie w prawo w lewo i robi się "sztywny" do momentu, aż model upada. 

23:54 - Ciężko powiedzieć, ale na 1 rzut oka wygląda bardzo nienaturalnie i można zauważyć, ale coś tu śmierdzi. 

24:05 - tak samo jak wyżej. 

 

 

Edit:  Nie ma to jak patrzeć pozytywnie na grę osoby z vac banem, gdzie gra wygląda przepięknie w postaci headow i innych sytuacji. Zdjęcie z profilu na forum to samo co na innym koncie steam na którym gość jest zbanowany za leisy i inne dodatki do aima, ale oczywiście visjoner zwala wszystko na ustawienia gry 😂😂. Nie udawajcie ekspertów ludzie tylko patrzcie realnie na sytuację i kto jest oskarżany bo my czyści gracze którzy bawią się grą inny zabierają nam przyjemność z samej gry. 

 

20:27 - Visjoner jak mu weszła głowa jak kula pokazała się 2 metry nad głową 😂😂😂 

Najłatwiej napisać, że celownik był na głowie więc head ale wytłumaczyć Dlaczego odprysk kuli pojawił się nad modelem gracza to już problem i ekspert ucieka do pisania, że wszystko Ok 🤣🤣🤣 beka z ekspertów tego typu normalnie 😂

Edytowane przez PlayerTom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2023 o 20:25, CreeN napisał:

Oglądając demko odnoszę wrażenie, że admin nagrywający pov i @ comeback mają odmienne ustawienia gry. Jakby była rozbieżność interpu, rate itd. Full auto jakby za szybko strzelało.
 

16:36 B-

16:43 B-

20:07 Od 20:02 spudłował wiele razy z deagle, aż w końcu mu weszła głowa w 20:07

20:22 Podczas skanu przez bramę celownik nienaturalnie powędrował w prawo. B+/-

22:57 Frag czysty. Bardziej mnie zastanawia powrót celownika do tego samego miejsca, gdzie znajdował się przed rozpoczęciem full auto. B+/-

23:08 B-

23:54 Przed strzałem trzyma celownik na wysokości głowy. B-

24:06 Trochę nienaturalna głowa. B+/-

24:08 Blokada full auto na głowie. B+
 

Moim zdaniem jeden przypał to akcja z 24:08, za mało żeby zbanować. W mojej opinii UnBan się należy.

 

EDIT1

W dniu 23.03.2023 o 00:46, PlayerTom napisał:

Nie ma to jak patrzeć pozytywnie na grę osoby z vac banem, gdzie gra wygląda przepięknie w postaci headow i innych sytuacji. Zdjęcie z profilu na forum to samo co na innym koncie steam na którym gość jest zbanowany za leisy i inne dodatki do aima, ale oczywiście visjoner zwala wszystko na ustawienia gry

Zacznijmy od tego, że gram tu kilka miesięcy nie kojarzę wielu graczy. Na koncie który dostał bana nie ma VAC'a. Wczoraj rano przed pracą ogarnąłem sobie to demko bez większego prześwietlania gracza, taki spontan. Teraz szukam i nie mogę znaleźć konta z takim avatarem z VAC (nawet szukając obrazem). 

 

Wszystko zwalam na ustawienia gry? xDDDD Tylko zwracam uwagę, że jest efekt jakby full auto za szybko strzelało. Pestki i serie normalnie wyglądają bo to POV :XD:

 

 

W dniu 23.03.2023 o 00:46, PlayerTom napisał:

20:27 - Visjoner jak mu weszła głowa jak kula pokazała się 2 metry nad głową 😂😂😂 

Najłatwiej napisać, że celownik był na głowie więc head ale wytłumaczyć Dlaczego odprysk kuli pojawił się nad modelem gracza to już problem i ekspert ucieka do pisania, że wszystko Ok 🤣🤣🤣 beka z ekspertów tego typu normalnie 😂

Pewnie chodzi Tobie o 20:07. Jest tak jak mówisz, może nie 2 metry nad głową, ale do 1m będzie. W 20:07 strzelił head'a w biegu, więc wtedy kule losowo latają kawałek od celownika. Masz rację, że kula prawidłowo powinna się pojawić tam gdzie trafia, ale bardzo rzadko się zdarza jak tutaj. Bardzo rzadko, ale takie rzeczy już widziałem.

@ PlayerTom tą akcję obejrzałem z 10 razy i zauważyłem coś ciekawego. W okolicy 20:06:56 po zabójstwie celownik jest lekko na prawo od gracza. Nagle nienaturalnie jest lekki przeskok na upadającą głowę. Także ta akcja dla mnie B+ jest jednak. Ty masz swoje 2 metry nad głową, ja mini przeskok i jesteśmy zgodni że jest coś nie tak :P 

 

@ PlayerTom dlaczego zachowujesz się jak myszka agresorka? Neutralnie podszedłem do oceny strzałów i tyle. Jesteśmy po jednej stronie a Ty się naśmiewasz ze mnie? xDD Ja w kilku miejscach twojej rozpiski mógłbym zacząć Cię wyśmiewać, ale nawet nie przyszło mi to do głowy i nie przyjdzie. Przecież gramy do jednej bramki??? Lubię sobie wbić na csowicze.pl i dołożyć cegiełkę w tępieniu cheaterów :D 

 

Co do eksperta to może jestem, może nie, ale po tylu latach w cs sporo wiem. Nie zamierzam tutaj wywlekać całego mojego doświadczenia w cs 1.6. Myślę że wystarczy Ci wiedza, że wiele demek przerobiłem i byłem UBT na dwóch sieciach (nie opieprzałem się tam :D).

 

Coś mi nie pasuje strzelanie tego grajka, ale dla mnie dalej za mało na bana. Jestem ciekaw opinii UBT.

Edytowane przez visi0nEer
Odpowiedź do PlayerTom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www89.zippyshare.com/v/XzvOXsss/file.html

 

15:31 +b

16:36 +/-b

16:43 +/-b

20:07 +/-b

20:22 +b

22:57 +/-b

23:08 -b

23:54 +/-b

24:06 +b

24:08 +b

 

brak_ub_csowicze2021.png

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie