Skocz do zawartości

Zablokowane Odwolanie od blokady


TheProShizer

Rekomendowane odpowiedzi

 Z góry zaznaczę, że nie znalazlem dzialu gdzie mógłbym się odwołać to pisze to tutaj.

 

Zostałem zablokowany przez najlepszego właściciela czyli rumcajsa, a za co? za reklamę forum. image.png

Nie mam pojęcia jakie forum zareklamowałem bo to nawet nie jest forum. Dziś jest high league, chcialem dać stronke na której jest również restream która wygląda o tak:

image.png

Nie jest to żadna konkurencja na forum. Poprostu chcialem dać linka gdzie również znajduje się restream  high a zostałem nagrodzony blokadą na czat zapewne na zawsze. :XD: 

 

Zgadując block jest za to, że na waszym discordzie też jest restream i żeby wam nie "podwalać ludzi" dla osób które nie chcą siedzieć z nie znajomymi na dc bądź oglądają na telewizorze to jest to 200 razy lepsze

 

Chciałem pomóc to zostałem zablokowany. Dzięki, będę wiedzieć na następny raz aby nikomu nie pomagać.

 

 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Tu nie chodzi o reklamę konkurencji a reklamę innego forum. Dodatkowo nie ten dział - kosz. 

Nie sprawdzałem linku tylko z automatu poleciało - nie klikam w linki których nie znamy :)  Bana Ci skracam do 48h. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie