Skocz do zawartości

Zablokowane Pluginy pod serwer jailbreak


unnamed.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko, przygotowalem pare w 100% dzialajacych pluginow, ktore urozmaica rozgrywke

 

AntyAfk - Przenosi gracza, ktory jest AFK na spect po okreslonym czasie (Domyslnie 60 sekund)

 

AutoSlay - Jak wszyscy wiemy, wielu jest graczy wchodzacych na aktywnym banie. Znalazlem wtyczke, ktora umozliwia administratorowi nalozenia specjalnej kary, ktora slaya danego gracza co runde automatycznie. Jest to wygodne rozwiazanie na wyeliminowanie uporczywych graczy.

 

JOF - (Jak na hns'ach) komenda /jof wlacza informacje

 

Innowacyjne kanały głosowe na serwerze - Plugin przerobilem sam na język Polski. Polega on na tym, ze po wpisaniu komendy /kanal pojawia nam sie specjalne menu. Nastepnie wybór danego kanału powoduje mozliwosc slyszenia oraz komunikacji sie tylko z ludzmi polaczonymi z danym kanalem (Cos jak teamspeak).

Domyslny/Ogolny to po prostu all-voic

 

Proponuje dodac specjalny dzial na forum po wgraniu tej wtyczki na serwer w ktorym bedzie mozna skladac apelacje o prywatny kanal z haslem.

image.png

 

Specjalna kara dla gracza - podobny zamiar jak w AutoSlay. Administrator zyskuje dostep do specjalnej komendy amx_addhacker "Nick/ID" ktora powoduje

 

  • Zaprzestanie dzialania wszystkich polecen (m.in | /menu)
  • Chat Glosowy przestanie dzialac
  • Wymuszenie upuszczenia wszystkich broni jakie posiada gracz
  • Znieksztalcona wizja gracza (Rainbow mode)
  • cialo zacznie sie swiecic na rozowo
  • zdrowie zostanie zmniejszone przez uderzenia

 

 

Za dnia podeślę jeszcze plugin na prywatne wiadomości od graczy do graczy. Może się przyda

 

 

 

plugins.rar

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ci plugin na graczy z AB skoro przesiadujesz z takimi na serwerze w tym samym czasie w którym się dodatkowo palą i nic z tym nie robisz. Antyafkz useless tak samo jak wyżej. To nie dd2, nie trudno jest zobaczyć kto jest afk i nie ma problemów z wejściem na serwer.

Kanałów głosowych nawet nie chce komentować. Już teraz serwer dostaje w pi***ę i są lagi. Dodajemy kolejną zbędna rzecz która nie jest nikomu do niczego potrzebna.

 

Sama komenda /jof pokazuje tylko informację o jof czyli jumpoff. Nie rozumiem po co to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. AntyAfk - nie mam zdania, jak dobrze działa to mogę dodać bo nawet przydatne byloby

2. Auto slay/kara dla graczy - bez sensu bo działałoby to na zasadzie bana tylko że inna kara niż ban. Jeżeli można ominąć bana to tak samo szybko ominie sobie inne rzeczy.

3. JOF - nie wiem co to, ale jeżeli jest tylko taka informacja jak Parapet pisze to chyba bez sensu

4. Kanały głosowe - zgaduję, że gryzloby się z wieloma elementami voicowymi, które teraz mamy (cały silnik gadania na jailbreaku, vipvoice). Kiedyś na priv dostałem propozycję żeby zrobić szept jak w SCP albo GTA, że pod jakimś klawiszem słyszą cię ludzie tylko w obrębie jakiegoś zasięgu i bardziej skłonny byłbym do tego niż tych channeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antyafk dla mnie spoko, duzo osob afczy i przez co można łatwo nabić szlugi czy to w zabawie czy to przez CT. Tylko że zamiast przeniesienia na specta to bym dodał autokickowanie za afk (co w sumie w niektórych serwerach jest to standardem)
Voice Channel jest baaaardzo utrudniające, pomijając fakt że ludzie i tak używają ts/discorda aby dawać sobie info to myślę że tutaj jest to zbędne. Tak jak wyżej tomkul napisał lepiej byłoby dodać coś w stylu szept i z oddalonym voice (co też jest super opcją bo byśmy nie słyszeli tych odgłosów non-stop tylko w oddalonej części mapy) to lepiej by się to sprezentowało niż coś co mamy w sumie na codzień.

Reszta imo jest zbędna.

Edytowane przez Jaca12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomkul777 napisał:

1. AntyAfk - nie mam zdania, jak dobrze działa to mogę dodać bo nawet przydatne byloby

2. Auto slay/kara dla graczy - bez sensu bo działałoby to na zasadzie bana tylko że inna kara niż ban. Jeżeli można ominąć bana to tak samo szybko ominie sobie inne rzeczy.

3. JOF - nie wiem co to, ale jeżeli jest tylko taka informacja jak Parapet pisze to chyba bez sensu

4. Kanały głosowe - zgaduję, że gryzloby się z wieloma elementami voicowymi, które teraz mamy (cały silnik gadania na jailbreaku, vipvoice). Kiedyś na priv dostałem propozycję żeby zrobić szept jak w SCP albo GTA, że pod jakimś klawiszem słyszą cię ludzie tylko w obrębie jakiegoś zasięgu i bardziej skłonny byłbym do tego niż tych channeli

hns.rarZamiast samego jof podsylam ogolny JumpStats w wersji beta do przetlumaczenia na jezyk Polski

 

wtyczka mierzy wiele skokow takich jak

  • LongJump
  • HighJump
  • WeirdJump
  • CountJump
  • Double CountJump
  • Multi CountJump
  • Drop CountJump
  • BhopJump
  • Drop BhopJump
  • Standup BhopJump
  • Drop Standup BhopJump
  • LadderJump
  • LadderBhop

Mozliwosc wlaczenia/wylaczenia danej informacji dla gracza.

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kij ci statystyki skoków z hnsa skoro:

-Nikt tutaj nie gra na fps max 100 

-Nie będzie ci tego zaliczać chyba że ściągniesz blokadę 

-bez blokady fps jest to warte tyle co głosy w podaniach na JB czyli nic.

-jest to totalnie zbędne i nie na miejscu.

 Dziwię się że nie napisałeś o antykz hacku który z góry zaznaczam był kiedyś dodawany (nie na tej "edycji") i gryzło się to prawie że wszystkim.

 

W skrócie... Chcesz poskakać ljty to idź na hns, dr, treningowe czy inne kzy.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, El Mafioso napisał:

Na kij ci statystyki skoków z hnsa skoro:

-Nikt tutaj nie gra na fps max 100 

-Nie będzie ci tego zaliczać chyba że ściągniesz blokadę 

-bez blokady fps jest to warte tyle co głosy w podaniach na JB czyli nic.

-jest to totalnie zbędne i nie na miejscu.

 Dziwię się że nie napisałeś o antykz hacku który z góry zaznaczam był kiedyś dodawany (nie na tej "edycji") i gryzło się to prawie że wszystkim.

 

W skrócie... Chcesz poskakać ljty to idź na hns, dr, treningowe czy inne kzy.

 

 

 

 

 

 

ja tylko dalem propozycje. Czy bedzie to wgrane i jak to bedzie wygladac finalnie nie zalezy ode mnie

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super propozycja  bonessi, nie słuchaj się naczelnego bo to troll 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie