Skocz do zawartości

Zablokowane [Zapowiedź] Szybcy i Wściekli 10


Rekomendowane odpowiedzi

Szybcy i wściekli” to seria filmów akcji, która obrosła już swojego rodzaju kultem. Choć każda kolejna odsłona to coraz większy absurd, widzowie tłumnie ruszają do kin, by zobaczyć, co tym razem zmajstruje rodzina Toretto!

 

Szybcy i Wściekli 10 oraz 11 będą kręceni od razu po sobie. Premiery  zaplanowano na 2023

 

Na ekscytującej zapowiedzi możemy zobaczyć powrót wielu kultowych bohaterów w ich ciekawych samochodach, a także zupełnie nowe twarze, na czele z Jasonem Momoą i Brie Larson. Nie brakuje pełnych efektów specjalnych scen akcji, które kolejny raz przekroczą granicę jakichkolwiek zasad fizyki.

 

 

W ustawieniach można zmienić tekst na język Polski.

 

Reżyser zapowiedział, że „Szybcy i wściekli 10” mają być czymś emocjonującego i pełnego rozmachu wstępu do wielkiego finału, w którym pożegnamy kilkoro bohaterów.

 

W swoich dotychczasowych rolach powrócą oczywiście Dominic Toretto, Letty Ortiz, Mia Toretto, Roman, Han, Ramsey oraz Mały nikt. Co ciekawe, dowiadujemy  się podobno, że nawet w „Fast X” powróci Gal Gadot, w roli Gisele, która rzekomo umarła w szóstej odsłonie serii

 

<-  Premiera „Szybkich i wściekłych 10” odbędzie się 19 maja 2023 roku  -> 

 

Źródło#1
Źródło#2

Źródło#3

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części bez Paula Walkera nie mają dla mnie tego uroku już i nie obejrzałem od jego śmierci żadnej kolejnej części, może kiedyś się przemogę. Poza tym bardziej mnie jara otoczka wyścigów samochodowych niż ta akcja i skakanie z wieżowca do wieżowca autem :lul:

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • flusha33 zablokował i odblokował ten temat
  • flusha33 zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie